Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Pastāvīgie piedāvājumi

Keramikas pārklājums automašīnas virsbūvei

Rūpēm par savu automašīnu izvēlies ilgtspējīgus risinājumus! Auto virsbūves keramiskais pārklājums ir gluži kā papildu virsbūves slānis - tas sacietē, molekulārā līmenī savienojoties ar virsbūves krāsu, un ir krietni noturīgāks par ierasto vasku. Keramiskais pārklājums atgrūž ūdeni un netīrumus - dubļus un citu drazu, kas pēcāk viegli noslīd no automašīnas virsmas. Mazgāt šādu auto būs tīrais prieks! Tāpat pārklājums aizsargā pret UV starojumu, kā arī samazina krāsas oksidēšanās risku.
Cena
45.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Enerģētiskā Tibetas pilna ķermeņa masāža

Ja jūti spēku izsīkumu, nogurumu un nomāktu garastāvokli, izmēģini enerģētisko Tibetas masāžu - tā ir radusies pirms aptuveni 4000 gadiem, taču, pateicoties spēcīgajai iedarbībai, savu aktualitāti nav zaudējusi līdz pat mūsdienām. Procedūras sākumā viss ķermenis tiek ierīvēts ar zāļaugu maisījuma skrubi, pēc kā seko visa ķermeņa (ieskaitot seju un galvu) masāža ar siltu eļļu. 
Nopirkts: 6
-44%
25.00 €
45.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Procedūra ar botulīnterapiju sejas ādai

Palutini sevi ar ko patiesi EKSKLUZĪVU! Piedāvājumā esošā sejas kopšanas procedūra apvieno vairākas kosmētiskās manipulācijas, kuru rezultātā acīmredzami izlīdzinās ādas reljefs un krāsa, samazinās krunciņas, sašaurinās poras, āda kļūst elastīgāka un ir redzams liftinga efekts. Hialuronskābe Tev tiks ievadīta DUBULTĀ! Un tas viss - nesāpīgi un bez riska Tavai veselībai!
Nopirkts: 30
-67%
19.90 €
60.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

11 etapu sejas procedūra (1 h 15 min)

Svaigai, mitrinātai un mirdzošai sejas ādai! Palutini to ar unikālo 11 etapu sejas procedūru un iegūsti pārsteidzošus rezultātus - procedūras laikā Tava āda tiks attīrīta, ar maskas palīdzību tiks noņemti melnie punktiņi, uzlabots ādas tonuss, kavēta grumbiņu rašanās, ar liftinga palīdzību āda padarīta tvirtāka un nostiprināts sejas ovāls, savukārt  "Koken 24K Gold" maska padarīs Tavu seju mirdzošāku un maigāku. 
Nopirkts: 26 Pieejams vēl 3d 10h
-40%
24.00 €
40.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Automašīnas mazgāšana un tīrīšana

Lai pārvietošanās ar automašīnu būtu droša un patīkama, tai regulāri jāveic apkope - ne tikai pārbaudot tehnisko stāvokli, bet arī parūpējoties, lai tā būtu tīra un sakopta! Piedāvājumā automašīnas virsbūves mazgāšana ar speciāliem ķīmiskiem līdzekļiem un rūpīga salona tīrīšana ar īpašu atlaidi vai motora ķīmiskā tīrīšana no virspuses par puscenu. Pakalpojuma sniegšanas vieta - Rīga, Jūrmalas gatve 115b.

Bonusu kluba biedriem 9.38 – 14.06€

Cena
10.00-15.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...
Tev varētu patikt: