Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Tīrīšanai un interjeram

Divpusēja mako satīna gultas veļa

No klasiska minimālisma pretim zvaigžņotām debesīm, no vienas krāsas līdz maģiskai pļavai... Gultas veļa izcilas kvalitātes cienītājiem! Tā ir šūdināta no neparasta mako satīna, kas ir tik maigs un gluds, ka sajūtu ziņā līdzinās īstam zīdam. Segas pārvalks ir divpusējs - ieklausies savās emocijās un izvēlies noskaņu, mainot vienu vai otru pusi! Piedāvājumā 20 lielisks modelis ar pieklusināti klasiskiem vai dzīvespriecīgi košiem dizainiem, turklāt komplekti pieejami dažādos izmēros!
Nopirkts: 2  Pieejams vēl 10d 18h
Saņemšana no: 02.07.
Piegāde no: 02.07.
Cena
14.99-30.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Virtuves piederumu IZPĀRDOŠANA

Ieskaties un papildini savu virtuvi ar noderīgām un praktiskām lietām! Tagad jebkuras maltītes pagatavošana šķitīs vienkārša, ātra un ērta ar izcilajiem  MAYER & BOCH virtuves piederumiem! Tavai izvēlei galda piederumu un instrumentu komplekti, marmīti, kafijas dzirnaviņas, bļodas, paplātes, kalts, cukura trauks u.c. kvalitatīvas preces, kas noderēs ikvienā saimniecībā.
Nopirkts: 46  Pieejams vēl 1d 18h
Saņemšana no: 17.06.
Piegāde no: 17.06.
Cena
1.99-24.39 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Gultas veļa ar 3D ziedu efektu

Ļauj, lai vasaras košās krāsas turpina ziedēt Tavā guļamistabā! Sarkanas tulpes, dzeltenas saulespuķes, maigi sārtas rozes... Jauns segas pārvalks - un Tava gulta pārvēršas neticami skaistā dārzā! Piedāvājumā 22 krāsainu un košu dizainu gultas veļas komplekti dažādos izmēros ar trīsdimensionālu efektu. Lai saldi sapņi!
Nopirkts: 18  Pieejams vēl 8d 18h
Saņemšana no: 30.06.
Piegāde no: 30.06.
Cena
8.99-12.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Brokastu galdiņi un paplātes

Tagad arī izbrauciens pie dabas un gardu dzērienu malkošana meža vidū šķitīs pasakains un baudāms, bet, ja esi gardēdis, kas brokasto gultā vai mīl romantiskus vakarus ērtā dīvānā, tad šis piedāvājums ir domāts Tev! Ar piedāvājumā esošajām paplātēm un galdiņiem, neviena krūze neapkritīs un neviena glāze neizlīs. Unikālas bērzkoka paplātes un galdiņi noderēs arī kā statīvi un uz tiem varēsi ērti izkārtot gardas uzkodas. Turklāt paplātes rotā skaists un latvisks dizains - ieskaties piedāvājumā un atrodi savu skaisto paplāti vai galdiņu!
Nopirkts: 7  18h
Saņemšana no: 21.06.
Piegāde no: 21.06.
līdz28%
21.60-30.00 €
30.00-40.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

COPY PRO: foto kanvas ar unikālu attēlu

Kanva - fotogrāfija vai attēls uz audekla. Tas ir veids, kā sev mīļu fotogrāfiju vai attēlu pārvērst mākslas darbā! Tevis izvēlēto fotogrāfiju uzdrukā uz audekla, kuru apvelk un piestiprina pie vieglas konstrukcijas koka rāmja, rezultātā iegūstot foto gleznu jeb foto uz audekla. Kanva ir lieliska telpas dekorācija un interjera elements - mājā, birojā, veikalā, skolā, frizētavā, restorānā. Tā liks smaidīt ikreiz, kad vērsīsi skatu uz to, un mazāk smaidīgās dienās atgādinās, ka DZĪVEI IR KRĀSAINĀ PUSE!
Nopirkts: 9  Pieejams vēl 3d 18h
līdz45%
7.04-52.15 €
12.81-89.64 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...
Tev varētu patikt: