Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Tīrīšanai un interjeram

Galda ventilators karstam laikam

Šī vasara turpina pārsteigt ar neparastu karstumu - patveries no tā iekštelpās, kuru atvēsinājis gaisa ventilators! To vari novietot uz jebkuras stabilas virsmas, turklāt ventilators būs drošs arī tad, ja mājās ir bērni, jo tam ir mīksti plastmasas asmeņi. Ventilators ir kluss un nerada lieku troksni, to iespējams ātri uzstādīt un viegli pārvietot - tas darbojas ar elektrību.
Nopirkts: 19  Pieejams vēl 9d 19h
Saņemšana no: 06.08.
Piegāde no: 06.08.
Cena
11.66 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Pārtikas uzglabāšanas trauki un pudeles

Piedāvājumā dažādu dizainu ūdens pudeles un pārtikas uzglabāšanas trauki! Elastīgais silikona blīvējums un četru malu noslēgšanas sistēma garantē, ka trauks ir hermētiski noslēgts, turklāt trauciņi ir gaisa un šķidrumu necauraidīgi - tas nodrošina pārtikas produktu svaigumu ilgāku laiku! Trauki ir ērti lietojami un, kad nepieciešams, tos var novietot uz sāniem vai droši transportēt. 
Nopirkts: 5  19h
Saņemšana no: 02.08.
Piegāde no: 02.08.
Cena
2.14-19.05 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Veļas mazgāšanas līdzekļi tīram apģērbam

Ekonomiski un praktiski - veļas mazgāšanas līdzekļi lielajā iepakojumā par īpašu cenu! Lai rūpētos par sava apģērba tīrību un svaigumu, izvēlies kādu no veļas mazgāšanas līdzekļiem, kas paredzēti dažādu audumu kopšanai, efektīvi iztīra pat noturīgus traipus, rūpējas par kokvilnas, lina un sintētisku audumu kvalitāti, kā arī neatstāj tipiskās pulvera pēdas pat uz tumša apģērba. Tavs apģērbs pat pēc vairākām mazgāšanas reizēm izskatīsies kā jauns!
Nopirkts: 3  19h
Saņemšana no: 02.08.
Piegāde no: 02.08.
Cena
7.62 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

BEANBAGS sēžammaisi izcilam komfortam

Uzdāvini savam bērnam stilīgu un ērtu atpūtas vietu! "Comfort 80" ir populārākais BEANBAGS sēžammaisu modelis, kas pilnībā pielāgojas cilvēka ķermeņa pozai. Šī sēžammaisa forma ļauj uzgulties gan uz vēdera, gan uz muguras, lai komfortabli spēlētu iemīļotākās video spēles, skatītos TV vai lasītu grāmatu. "Comfort 80" ir pusaudžu modelis, kuru var izmantot arī kā risinājumu nelielai telpai, ļaujot ietaupīt vietu un līdzekļus!
19h
Saņemšana no: 04.08.
Piegāde no: 04.08.
-15%
54.99 €
64.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Mīksti kokvilnas dvieļi dažādās krāsās

Ielūkojies savā skapī un pārskati plauktu, kurā uzglabā mājas tekstilizstrādājumus - vai nav pienācis īstais laiks vecos, nomazgātos dvieļus nomainīt pret jauniem? Piedāvajumā iespēja iegādāties mīkstus un kvalitatīvus kokvilnas dvieļus gan pa vienam, gan praktiskos komplektos par lielisku cenu, taču pasteidzies - komplekti pieejami ierobežotā daudzumā!
Nopirkts: 19  Pieejams vēl 4d 19h
Saņemšana no: 06.08.
Piegāde no: 06.08.
Cena
1.99-22.90 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...
Tev varētu patikt: