Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

AIRSOFT iekštelpās vai āra laukumos (3 h)

Airsoft ir aizraujoša kaujas imitācijas spēle speciāli pielāgotā laukumā ar šķēršļiem un slēpņiem. Airsoft ieroči ir reālu šaujamieroču kopijas, kas spēli padara vēl interesantāku, krietni palielinot adrenalīna devu. Airsoft Latvijā šobrīd kļūst arvien populārāks, jo ir aizraujošs veids, kā pavadīt brīvo laiku ar draugiem vai kolēģiem. Izvēlies airsoft Mežaparkā vai Juglā, izaicinot sevi un draugus!
Pieejams vēl 27d 22h
-32%
17.00 €
25.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

"GUNSnLASERS" lāzeru peintbols

Lāzeru peintbols jeb lāzertags ir gluži kā datorspēle, tikai šeit viss notiek realitātē un izteikti sportiskā gaisotnē. Ar nekaitīgajiem infrasarkano lāzeru ieročiem spēlēt var pat bērni - aizrautība, nebijuši iespaidi un tematiski pārsteigumi ir garantēti pilnīgi visiem. Izvēlies lāzertagu Andrejsalā, Mežaparkā vai Juglā izaicinot sevi un draugus!
Nopirkts: 20  Pieejams vēl 21d 22h
-45%
5.50-7.50 €
10.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Peintbols Rīgā - Mežaparks vai Andrejsala

Tie, kuriem patīk asas izjūtas, noteikti novērtēs aizraujošo peintbola spēli "GUNSnLASERS" brīvā dabā - parkos Andrejsalā vai Mežaparkā! Izmēģini sportisko aktivitāti, kas sniedz iespēju ne tikai lieliski pavadīt laiku, bet arī saliedēt komandu! Tāpat vari to izmantot kā papildinājumu vecpuišu ballītēm, dzimšanas dienas svinībām utt.
Pieejams vēl 26d 22h
-50%
7.50 €
15.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt