Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Preces dažādiem dzīves gadījumiem

Divpusēja mako satīna gultas veļa

No klasiska minimālisma pretim zvaigžņotām debesīm, no vienas krāsas līdz maģiskai pļavai... Gultas veļa izcilas kvalitātes cienītājiem! Tā ir šūdināta no neparasta mako satīna, kas ir tik maigs un gluds, ka sajūtu ziņā līdzinās īstam zīdam. Segas pārvalks ir divpusējs - ieklausies savās emocijās un izvēlies noskaņu, mainot vienu vai otru pusi! Piedāvājumā 20 lielisks modelis ar pieklusināti klasiskiem vai dzīvespriecīgi košiem dizainiem, turklāt komplekti pieejami dažādos izmēros!
Nopirkts: 2  Pieejams vēl 10d 17h
Saņemšana no: 02.07.
Piegāde no: 02.07.
Cena
14.99-30.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Dezinfekcijas salvetes, joda zīmuļi u.c.

Noderīgas preces, kuras varēsi ērti paņemt līdzi, jo tās neaizņem daudz vietu! Piedāvājumā atradīsi iepakojumu ar roku tīrīšanas un dezinfekcijas salvetēm "Dez-desmal", kā arī iecienītos joda un briljantzaļā sķīduma zīmuļus "Mekaro". Zīmulīši paredzēti tikai ārējai lietošanai, lai apstrādātu brūces, nobrāzumus u.c., turklāt tie ir ļoti kompakti un ērti lietojami!
Pieejams vēl 14d 17h
Saņemšana no: 02.07.
Piegāde no: 02.07.
Cena
1.39 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Melleņu, upeņu un plūškoka tinktūras

Tieši cik vērtīga ir Tava veselība? Neizmērojami! Parūpējies par to ar vijīgo un aromātisko veselības eleksīru! No sulīgām, veselībai vērtīgām vielām bagātīgi piesātinātām, Latvijā augušām ogām. No mellenēm, upenēm vai plūškoka - veidota tinktūra. Tā tonizē, nomierina, sniedz labsajūtu un palīdz nest veselību katrā šūniņā! Tieši kopā mēs esam spēks, tāpēc parūpējies ne vien par savu, bet arī savu tuvāko veselību! Gudrs ieguldījums, kas augļus nesīs ikdienas! Nenokavē! Iegādājies par īpašu cenu jau tagad!
Pieejams vēl 14d 17h
Saņemšana no: 30.06.
Piegāde no: 30.06.
līdz37%
7.26-24.81 €
11.50-30.25 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Virtuves piederumu IZPĀRDOŠANA

Ieskaties un papildini savu virtuvi ar noderīgām un praktiskām lietām! Tagad jebkuras maltītes pagatavošana šķitīs vienkārša, ātra un ērta ar izcilajiem  MAYER & BOCH virtuves piederumiem! Tavai izvēlei galda piederumu un instrumentu komplekti, marmīti, kafijas dzirnaviņas, bļodas, paplātes, kalts, cukura trauks u.c. kvalitatīvas preces, kas noderēs ikvienā saimniecībā.
Nopirkts: 46  Pieejams vēl 1d 17h
Saņemšana no: 17.06.
Piegāde no: 17.06.
Cena
1.99-24.39 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...
Tev varētu patikt: