Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Preces

DETOX tievēšanas graudu maisījumi un tējas

"Fiber Flakes" iesaka uztura speciālisti - tas ir dabīgs produkts, kas palīdz samazināt uzņemto porciju daudzumu un mazināt ēstgribu, uzbriestot kuņģī. Produkts veselīgā veidā un nebadojoties palīdz atbrīvoties no liekā svara. Tavs pēcsvētku palīgs un ikdienas produkts, lai justos labi! Piedāvājumā arī dabīgas tējas tievēšanai un organisma attīrīšanai! Izvēlies savējo, vai izmēģini visu kopā, lai iegūtu labāku rezultātu!
Nopirkts: 43  Pieejams vēl 6d 03h
-53%
7.15-20.99 €
14.89-44.89 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Lietussargs - pretējs atvēršanas mehānisms

Šis lietussargs kļūs par Tavu labāko draugu! Drīz vien visi Tavi radinieki, kolēģi un draugi arī vēlēsies sezonas kolosālāko lietussargu! Ērts, funkcionāls, izturīgs pret vēja brāzmām, to var viegli novietot stāvus uz zemes, atvērt un aizvērt kāpjot ārā no mašīnas, nesamitrinot apģērbu. Košas krāsas un lieliska cena! Nepalaid garām!
Nopirkts: 3  Pieejams vēl 14d 03h
-58%
10.50 €
25.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Stilīgi un ērti gaisa pufi

Esi gatavs vasaras piknikiem, festivāliem, dārza ballēm u.c. notikumiem! Izmēģini super-ērtos un aktuālos gaisa pufus! Tos varēsi viegli uzpildīt ar gaisu bez jebkādām palīgierīcēm un pēc lietošanas ērti salocīt un paņemt līdzi, lai arī kur dotos. Uz ūdens un ārā vasarā vai pie kamīna iekštelpās ziemā - lietderīgs pirkums izmantošanai visa gada garumā!
Nopirkts: 42  Pieejams vēl 8d 03h
-48%
14.99 €
29.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Funkcionāla rīve vai kartupeļu griezējs

Katra saimniece zina, ka aiz pasakaini garda ēdiena, kas tiek celts galdā, nereti slēpjas pat stundām ilgs darbs. Vai atceries, cik daudz spēkus patērēji, rīvējot burkānus lielās saimes zupas katlam? Lai tas paliek pagātnē! Modernas saimnieces izvēlas feinus virtuves palīgrīkus, kas atvieglo ikdienas soli un padara ēst gatavošanu par priekpilnu piedzīvojumu. Iegādājies arī Tu! 
Nopirkts: 2  Pieejams vēl 13d 03h
-55%
12.99-13.90 €
24.90-29.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

30 DUREX u.c. prezervatīvi + dāvaniņas

Ražotājs DUREX, LIFESTYLES (Mates), PASANTE piedāvā dažādus prezervatīvu veidus - baudas paildzināšanai, papildu drošībai, jaunu sajūtu ienešanai guļamistabā u.c. Visi prezervatīvi ir ērti lietojami, tiem ir kvalitātes sertifikāts un tie ražoti stingrā uzraudzībā, lai Tu varētu ļauties baudai bez raizēm!
Nopirkts: 23  Pieejams vēl 1d 03h
-35%
12.49-19.55 €
19.17-26.07 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...