Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Preces dažādiem dzīves gadījumiem

Latvijā ražotas eļļas un sviesti

Vairāk nekā 35 kvalitatīvu eļļu izvēle Tavai veselībai un skaistumam - lieto tās kulinārijā, gatavojot dabīgo kosmētiku vai izmanto organisma stiprināšanai! Eļļas, kas iegūtas ar aukstās spiešanas metodi, ir ļoti augstvērtīgas, jo to sastāvā esošie vērtīgie komponenti - taukskābes, vitamīni, mikroelementi - saglabājas bioloģiski aktīvi. Piedāvājumā arī dažādi sviesti ar piedevām, ko izmantot, lai smērētu uz maizītes vai pagatavotu dažādas maltītes. Eļļas un sviesti ir ražoti Latvijā - izvēlies tīru vietējo produkciju!
Pieejams vēl 14d 19h
Saņemšana no: 12.02.
Piegāde no: 12.02.
Cena
1.76-29.55 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Mīksti kokvilnas dvieļi dažādās krāsās

Ielūkojies savā skapī un pārskati plauktu, kurā uzglabā mājas tekstilizstrādājumus - vai nav pienācis īstais laiks vecos, nomazgātos dvieļus nomainīt pret jauniem? Piedāvajumā iespēja iegādāties mīkstus un kvalitatīvus kokvilnas dvieļus gan pa vienam, gan praktiskos komplektos par lielisku cenu, taču pasteidzies - komplekti pieejami ierobežotā daudzumā!
Nopirkts: 30  Pieejams vēl 6d 19h
Saņemšana no: 05.02.
Piegāde no: 05.02.
Cena
1.99-22.90 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

PUPUCHI grauzdētas pupas

Mēs vēlamies parūpēties par tiem, kuri mūsu produktus jau zina un lieto, kā arī par tiem, kuri meklē veselīgas alternatīvas. Šajā laikā ir svarīgi pievērst uzmanību veselīgam un sabalansētam uzturam, izvēloties garšīgas un dabiskas alternatīvas! Skaidrs ir tas, ka cilvēks stresa apstākļos biežāk tiecas pēc našķiem un uzkodām, kas, pārlieku lielos apmēros, var kaitēt mūsu veselībai. Aicinām  izvēlēties sev vislabāko, tādējādi nodrošinot mūsu organismu ar visām nepieciešamajām uzturvielām, pilnvērtīgai organisma funkcionēšanai. Izmēģini PUPUCHI LAIMES GARŠU - grauzdētas pupiņas beļģu šokolādē!
Nopirkts: 22  Pieejams vēl 11d 19h
Saņemšana no: 09.02.
Piegāde no: 09.02.
līdz20%
1.80-6.50 €
2.00-7.50 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

"Rūdolfs" BIO produkti bērniem

Gardā izpārdošana! "Rūdolfs" garšīgie un veselīgie produkti pašiem mazākajiem. Bez mākslīgām krāsvielām, aromatizētājiem vai konservantiem, viss labākais tikai no dabas - ko vēl var vēlēties! Piedāvājumā bioloģiskie augļu un dārzeņu biezeņi, putras un biezsulas par ZEMU CENU. Laimīgam un veselam mazulim!
Nopirkts: 335  Pieejams vēl 2d 19h
Saņemšana no: 29.01.
Piegāde no: 29.01.
Cena
4.99-7.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Sirsnīgās STOPS IDEJU KRŪZES u.c. trauki

Piepildītas ar mīlestību, siltiem vārdiem un vizuālo eleganci. Sajūtu raisošas oriģinālas mīļkrūzes. Katrs produkts ir īpaši izlolots un pilnveidots ar mūsdienīgu tendenci grafiskajā noformējumā. Jauni dizaini Mīlestības svētkiem! Kurš no šiem skaistumiem ceļos uz Tavām mājām, lai sasildītu rītus un kādam dāvātu priekpilnu smaidu? 
Nopirkts: 83  Pieejams vēl 8d 19h
Saņemšana no: 09.02.
Piegāde no: 09.02.
-20%
6.80-18.40 €
8.50-23.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...
Tev varētu patikt: