Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Preces dažādiem dzīves gadījumiem

"Līvānu ķiploks" veselīgie gardumi

PIEDĀVĀJUMS PAPILDINĀTS! Ar mīlestību audzēti un pārstrādāti ķiploki - gardas piedevas ēdieniem un dažādas konfektes piedāvā mājražotājs "Līvānu ķiploks"! "Asumiņš" būs lielisks papildinājums teju katrai maltītei - gaļas un zivju ēdieniem, salātiem, mērcēm un citiem, "Dubnas vīznis" piešķirs unikālu garšu saldajiem ēdieniem un uzkodām, savukārt gardās želejkonfektes, marmelādes vai ledenes kā lielus, tā mazus pārliecinās par to, ka ķiploki ir patiešām garšīgi. Jauka un veselīga dāvana sev un mīļajiem!
Nopirkts: 1  Pieejams vēl 14d 15h
Saņemšana no: 13.11.
Piegāde no: 13.11.
Cena
1.50-7.50 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Hostu, peoniju u.c. ziedu stādi

Neskatoties uz to, ka oktobris jau ir klāt - izmanto iespēju un iegādājies krāšņus ziedus un augus, kas paspēs Tevi priecēt vēl šajā rudenī vai nākamajā pavasarī un vasarā! Piedāvājumā atradīsi ne tikai skaisto hostu, peoniju, zilgano kelēriju, ciestu, sīpolu, kamasiju, ehināciju, opipogonu u.c. ziedu stādus, bet arī gardo rudens aveņu un īpaši veselīgo kazeņu stādus! 
Nopirkts: 64  Pieejams vēl 6d 15h
Saņemšana no: 04.11.
Piegāde no: 04.11.
-20%
2.40-20.80 €
3.00-26.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Sieviešu un vīriešu brīvā stila džemperi

Ielec rudenī ar stilīgu džemperi! Šis apģērbs īpaši piemērots cilvēkiem, kuri augstu vērtē komfortu! Piedāvājumā ērti un kvalitatīvi kokvilnas džemperi ar kapuci vai bez aktīvai ikdienai, kas ļaus justies brīvi un nepiespiesti visas dienas garumā kā darbā, tā atpūtā. Pieejama plaša krāsu un izvēle, kas ikvienam ļaus atrast sev piemērotāko!
Nopirkts: 1  Pieejams vēl 13d 15h
Saņemšana no: 13.11.
Piegāde no: 13.11.
Cena
7.90-15.90 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Bērnu autiņbiksītes FREELIFE

Rūpēm par sava mazuļa komfortu un labsajūtu izvēlies augstāko kvalitāti! Piedāvājumā Beļģu ražotāja autiņbiksītes par īpaši labu cenu - tās pieejamas no paša mazākā izmēra, kas paredzētas tikko dzimušiem mazulīšiem no 2 kg, līdz pat vislielākajam bērnu izmēram tiem, kuri aktīvi iepazīst pasauli skrienot un rotaļājoties, turklāt ir padomāts arī par skolas vecuma bērniem, kuriem ir nepieciešama neredzama palīdzība. 
Pieejams vēl 14d 15h
Saņemšana no: 30.10.
Piegāde no: 30.10.
Cena
4.94-10.33 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...
Tev varētu patikt: