Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Preces par īpaši izdevīgu cenu

Koka dāvaniņas Māmiņdienai

Tuvojas vieni no gada sirsnīgākajiem svētkiem - Mātes diena. Sagatavojies tiem jau laikus un iegādājies mīļu dāvanu arī savai māmiņai! Tām ne vienmēr jābūt greznām mantām un zelta kalniem - mazs, no sirds dāvāts nieciņš un silta buča uz vaiga var būt viss, kas vajadzīgs mammas laimei. Piedāvājumā atradīsi ar rokām darinātas mīļlietiņas, kas viņai ik dienas atgādinās pašu svarīgāko - cik labi būt māmiņai!
Nopirkts: 17  Pieejams vēl 12d 02h
līdz40%
2.00-12.00 €
2.50-20.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Radošā grāmata "6 minūtes 365 dienas"

Šī skaistā grāmata ir kas vairāk par vietu pierakstiem... Atklāj sevi no jauna ar Latvijā radītās grāmatas "6 minūtes 365 dienas" vai "6 minūtes 365 dienas PATEICĪBĀ" palīdzību! Grāmatā atradīsi radošus uzdevumus visam gadam. To izpildīšana aizņems nieka 6 minūtes, taču notici - šīs 6 minūtes spēs mainīt patiešām daudz!
Nopirkts: 1  Pieejams vēl 14d 02h
līdz33%
15.99-18.99 €
18.50-24.25 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Kokvilnas krekliņi, topi un džemperi

Vienkāršs, ērts un mīksts kokvilnas krekliņš iederās jebkurā garderobē - to veiksmīgi iespējams sakombinēt ar biksēm vai svārkiem, vilkt zem kardigana vai žaketes, kā arī, ziemai spītīgi neatkāpjoties, pavilkt zem džempera vai kādas biezākas jakas, lai justos silti un izskatītos lieliski visas dienas garumā. Piedāvājumā mīksti un kvalitatīvi kokvilnas apģērbi kā vīriešiem, tā sievietēm: t-krekli, polo krekli, krekliņi ar lencītēm vai plāni džemperi ar garām piedurknēm dažādās krāsās un izmēros!
Nopirkts: 48  02h
Cena
5.79-11.90 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Eleganti divpusējie gultas pārklāji

Pietiek ar dažām detaļām, lai mājoklis izskatītos elegants un perfekts! Papildini guļamistabas interjeru ar divpusējiem stepētās mikrošķiedras gultas pārklājiem - tie pasargās gultas veļu, kā arī radīs sakārtotas telpas izskatu. Atrodi sev piemērotākos toņus starp dažādām dizainu izvēlēm!
Nopirkts: 3  Pieejams vēl 14d 02h
Cena
9.39-18.40 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...