Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Preces par īpaši izdevīgu cenu

Sieviešu pilsētas velosipēds ŽUBĪTE

Piedāvājumā atgriezusies ŽUBĪTE - vēl labāka - ar platāku stūri, labākiem pedāļiem un daudz uzlabojumiem! Sabiedriskā transporta vai automašīnas nomaiņa pret videi draudzīgāku pārvietošanās līdzekli būs Tavs šī gada labākais lēmums! Elegantais sieviešu pilsētas velosipēds ŽUBĪTE ar Latvijas simtgadei veltītu dizainu - ar Latvijas karogu aizmugurē, "Shimano" integrētajiem pārslēgiem un bagātīgo komplektāciju, nodrošinās izcilu un jautru braukšanas pieredzi katru reizi, izceļot un svinot sievišķīgumu un tradīcijas. 
Nopirkts: 21  Pieejams vēl 2d 06h
-36%
245.00 €
385.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Vasarīgas un košas kleitas ikdienai

Sagatavojies vasaras skaistākajiem mirkļiem - papildini savu garderobi ar sievišķīgām un stilīgām kleitiņām! Piedāvājumā sev tīkamāko atradīs ikviena dāma - vieglās un gaisīgās kleitas brīnišķīgi izskatīsies pastaigā gar jūru, savukārt puķainās, rakstainās un dažādiem akcentiem papildinātās piestāvēs romantiskiem randiņiem, ballītēm un citiem mirkļiem, kuros vēlies izskatīties un justies uz visiem simts.
Nopirkts: 7  Pieejams vēl 6d 06h
Cena
4.99-25.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

100% neatšķaidītas eļļas bez konservantiem

100% dabīgas eļļas, kas iegūtas ar aukstās spiedes metodi, ir visvērtīgākās, jo to sastāvā esošie komponenti saglabājas bioloģiski aktīvi. Tās ir bagātas ar nepiesātinātajām un piesātinātajām taukskābēm, vitamīniem, mikro un makroelementiem u.c.
Nopirkts: 47  06h
līdz39%
2.70-18.70 €
3.00-25.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Divpusēja kokvilnas gultas veļa

Guļamistabā mēs ne tikai guļam, bet pavadām laiku vakaros, lasot grāmatu, kā arī no rītiem, malkojot rīta kafiju, veicot vingrinājumus, dauzoties gultā ar bērniem, tāpēc ir ļoti svarīgi, lai telpa mūs iedvesmo un ir skaista! Iepriecini sevi ar jaunu gultas veļu, kas priecēs ne tikai acis, bet, pateicoties īpaši maigajam un kvalitatīvajam kokvilnas audumam, arī visu ķermeni! Piedāvājumā divpusēji gultas veļas komplekti dažādos izmēros, kas savas košās krāsas un kvalitāti nezaudēs pat pēc daudzām mazgāšanas reizēm.
Nopirkts: 2  Pieejams vēl 14d 06h
Cena
13.66-24.31 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...