Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Bērniem

Dažādu žurnālu abonements 12 mēnešiem

Iegādājies Latvijā populāru žurnālu abonementus par īpašām cenām! Piedāvājumā "Ilustrētā Pasaules Vēsture", kas izglīto par lielākajiem civilizācijas pavērsieniem, kariem, valdniekiem, politiķiem un tautu likteņiem, pasaules apgūšanu un kultūras vēstījumiem nākotnei, "Ilustrētā Zinātne", kas ik mēnesi stāsta par jaunākajiem, aizraujošākajiem un dažbrīd pat neticamajiem sasniegumiem visdažādākajās zinātņu nozarēs, kā arī "Ilustrētā Junoriem", kas bērnus un jauniešus rosina domāt, runāt, pētīt un atklāt. Iegādājies žurnālu abonementus atsevišķi vai pērc vēl izdevīgāk - visus trīs komplektā!
Pieejams vēl 28d 13h
līdz19%
24.00-80.00 €
29.49-82.48 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Putnu būra izgatavošanas komplekts

Pavadi rosīgu pēcpusdienu kopā ar bērniem - iemāci tiem apieties ar āmuru un naglām un parādi, kā rūpēties par mūsu spārnotajiem draugiem! Nav jābūt izveicīgam meistaram, lai pagatavotu lielisku putnu būri saviem spēkiem - komplektā ietilpst viss nepieciešamais, lai radītu mājvietu putniņiem, kuri pārziemo tepat, Latvijā. Lielisks piedzīvojums tētim ar dēlu, darot īstas "vīru lietas"! 
Nopirkts: 13  Pieejams vēl 10d 13h
Saņemšana no: 17.02.
Piegāde no: 06.03.
-50%
9.90 €
20.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Biļete uz "Cosmos" ilūziju muzeju

Dosimies KOSMOSĀ!!! Sagādāt sev un bērniem neaizmirstamu piedzīvojumu ir pavisam vienkārši, jo STARTS ir tepat - no Vecrīgas! "Cosmos" ilūziju muzejā elpa aizrausies gan lieliem, gan arī maziem, jo varēsi izbaudīt kā uz mirkli apstājas laiks, pavērsies iespēja izstaigāt Piena ceļu, nokļūsi optisko ilūziju, labirintu un kosmosa istabās. Ļauj sev ienirt Visumā un palūkoties zvaigznēs no unikāla skatu punkta!
Nopirkts: 181  Pieejams vēl 2d 13h
-25%
4.50-22.50 €
6.00-30.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Ieejas biļete ILLUSION ROOMS

ILLUSION ROOMS - tas ir neparasts piedzīvojums visai ģimenei, kurā iespējams pārliecināties par mūžseno patiesību, ka vairāk jāuzticas sirdij, nevis tam, ko redz mūsu acis. Lielākās Latvijas ilūziju istabas savas durvis apmeklētājiem vērušas pašā Rīgas sirdī, kā lielus, tā mazus priecējot ar vairāk nekā 20 interaktīvām atrakcijām un eksponātiem. Dodies mainīt savus priekšstatus par pasaules kārtību!
Nopirkts: 87  Pieejams vēl 9d 13h
līdz37%
4.00-21.00 €
6.00-28.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...