Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Bērniem

Mazuļu sedziņas un spilventiņš

Mazuļa miega režīms pirmajā dzīves gadā daudziem jaunajiem vecākiem sagādā pārdzīvojumus un stresus. Ļoti svarīgu lomu spēlē kvalitatīva gultas veļa un spilventiņš. Piedāvājumā atradīsi mazuļiem paredzētu sedziņu un spilventiņu-pagalvīti - darinātus no dabīgās kokvilnas, flaneļa un pildītus ar aitu vilnu, kas nav krāsota. Ideāli piemēroti zīdainīšiem, lietojami gan siltos, gan vēsos laika apstākļos, jo vilnai piemīt dabīga īpašība - regulēt temperatūru, mitrumu un ļaut ādai elpot visa miega laikā. Mazuļa āda vienmēr būs sausumā un siltumā!
Nopirkts: 1  18h
Cena
8.99-28.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Viļņas akvaparka VICHY apmeklējums

Eksotiska Polinēzijas salu atmosfēra, lavas pirts komplekss, relaksējoši džakuzī, iespaidīgas nobraucienu trases - tas viss un vēl vairāk nebeidzamiem ūdens priekiem Baltijas modernākajā akvaparkā VICHY! Tajā lieliski jutīsies un izklaidēsies visa ģimene - kamēr bērni plunčāsies "Kanoe upē", šļūks pa slidkalniņiem un jautrosies dažādās atrakcijās, vecāki varēs laiskoties baseinā vai relaksēties plašajā pirts kompleksā.
Nopirkts: 60  Pieejams vēl 11d 17h
līdz40%
10.00-15.00 €
16.00-25.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Biļete uz "Cosmos" ilūziju muzeju

Aizved bērnus un sevi KOSMOSĀ! STARTS tepat no Vecrīgas! Pašā Rīgas sirdī durvis plaši atvērtas ikvienam apmeklētājam, kas vēlas doties KOSMOSĀ, jo "Cosmos" ilūziju muzejā elpa aizrausies gan lieliem, gan maziem. Optiskās ilūzijas, labirints, kosmosa istaba u.c. aktivitātes ļaus ienirt visumā un lūkoties zvaigznēs no unikāla skatu punkta!
Nopirkts: 168  Pieejams vēl 9d 18h
-25%
4.50-22.50 €
6.00-30.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Biļete uz "Illusion Rooms"

Vai bieži pats sev ikdienā uzdod jautājumu - šī ir realitāte vai ilūzija? Ja neesi par to aizdomājies, mums Tev ir unikāls piedāvājums - Rīgas sirdī savas durvis vērušas LIELĀKĀS Latvijas ilūziju istabas, pēc kuru apmeklējuma Tu nudien biežāk sāksi aizdomāties par atbildi uz šo jautājumu, jo "Illusion Rooms” ir neparasts ceļš, kura galā Tu vairāk uzticēsies sirdij, nekā savām acīm. Dodies mainīt savus priekšstatus par pasaules kārtību!
Nopirkts: 156  Pieejams vēl 11d 17h
līdz37%
4.00-21.00 €
6.00-28.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Mazuļu ligzdiņas un gultiņu komplekti

Rūpes par Tavu mazo debesu brīnumiņu jau kopš pirmās dienas plašajā pasaulē! Piedāvājumā Latvijā radīti, ar rokām darināti bērnu gultiņas aksesuāri, lai mazuļa miedziņš būtu salds un drošs - mīkstās ligzdiņas jaundzimušajam bērniņam liks justies gluži kā mammas puncī, savukārt gultiņas komplekti, kuros ietilpst apmale ar krāsainiem spilveniem, ligzdiņa un palags, nevien izskatīsies pasakaini skaisti, bet arī radīs perfektu vidi tik ļoti svarīgajai atpūtai.
Nopirkts: 1  Pieejams vēl 5d 18h
līdz14%
30.00-90.00 €
35.00-98.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...