Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Biļete uz "Cosmos" ilūziju muzeju

PĒC SEŠU MĒNEŠU PĀRTRAUKUMA MUZEJS ATSĀK DARBĪBU - PAŅEM LĪDZI LABU GARASTĀVOKLI UN TIEKAMIES! Sagādā neaizmirstamu piedzīvojumu sev un bērniem - dodieties KOSMOSĀ! "Cosmos" ilūziju muzejā elpa aizrausies kā lielam, tā mazam - apskatot gandrīz 30 eksponātus, varēsi izbaudīt, kā uz mirkli apstājas laiks, pastaigāties pa Piena ceļa malu, apmānīt sevi un citus dažādās ilūzijās, maldīties spoguļu labirintā un vēl daudz ko citu. Ienirsti Visuma noslēpumos un paraugies uz pasauli no cita skatpunkta!
Nopirkts: 29 
-25%
4.50-22.50 €
6.00-30.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Kartītes alfabēta apguvei vai grāmatiņa

Lieliska dāvana Tavam, draugu vai radu bērnam - latviešu tautas šūpuļdziesma "Aijā žūžū" zīmējamā/krāsojamā grāmatiņa vai noderīga un radoša spēle, kas iemāca bērnam alfabēta burtus, tos no sākuma uzrakstot un tad - pārvēršot mīļā, jaukā zīmējumā! Ja neizdodas zīmējums, to var nodzēst un sākt zīmēt no sākuma. Tā iespējams apgūt ne tikai burtus, bet arī daudz jauna par dažādām lietām un dzīvniekiem. Lai aizraujoša mācīšanās!
Nopirkts: 6  Pieejams vēl 6d 12h
Saņemšana no: 01.10.
Piegāde no: 01.10.
līdz41%
1.75-12.99 €
2.99-19.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Gleznu krāsošanas komplekts

JAUNAS GLEZNAS! Iejūties mākslinieka ādā un izkrāso pats savu gleznu! Komplektā būs iekļauts viss nepieciešamais - audekls ar numurētiem laukumiem, krāsas, kontrollapa un instrukcija, lai krāsošana būtu baudāma un relaksējoša. Dāvini sev vai mīļajiem jaunus iespaidus, atklāj radošuma garu un pavadi laiku lietderīgi, radot unikālus šedevrus pat bez īpašām prasmēm!
Nopirkts: 2  Pieejams vēl 27d 12h
Saņemšana no: 24.09.
Piegāde no: 24.09.
Cena
16.13-20.97 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Konstruktors un rotaļlieta BINGS bērniem

Piedāvājums pašiem mazākajiem ģimenes mīluļiem! Konstruktors SALMIŅI ne tikai palīdzēs bērnam iemācīties krāsas, attīstīs radošo domāšanu, bet arī veicinās roku un acu koordināciju! Turklāt ar šo kontrukstoru iespējams veidot dažādas 3D celtnes! Piedāvājumā atradīsi arī populāro trusi BINGS - mīksta rotaļlieta, kas kļūs par Tava bērna labāko draugu! Lai rotaļas nekad nebeidzas!
Nopirkts: 10  12h
Saņemšana no: 22.09.
Piegāde no: 22.09.
Cena
10.50-12.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...
Tev varētu patikt: