Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Bērniem

Izbrauciens pa Daugavu ar kuģīti "Vecrīga"

Izbaudi mierpilnus vasaras saulrietus vai ģimenisku dienu! Atpūtnieku iecienītais kuģītis "Vecrīga" Tevi vedīs burvīgiem skatiem pilnā braucienā pa Daugavu - izvēlies "Rīgas panorāmas reisu" vai romantisko "Saulrieta reisu", un Tu varēsi rāmi vizināties līdz pašiem jūras vārtiem un atpakaļ! Lieliska ideja romantiskam vakaram divatā, jautrai ballītei ar draugiem vai brīvdienu piedzīvojumam ģimenes lokā!
Nopirkts: 71  Pieejams vēl 20d 10h
-50%
2.00-7.50 €
3.00-15.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Delfinārijs un Klaipēdas jūras svētki

Pašā vasaras plaukumā ņem līdzi ģimeni vai draugus un dodieties neaizmirstamiem iespaidiem bagātā braucienā uz kaimiņzemi Lietuvu! Neviltotu prieku kā lieliem, tā maziem sniegs jautrais delfīnu šovs pavisam nesen atjaunotajā Delfinārijā, sajūtu, ka atrodies pasakā, notversi ekskursijā pa Klaipēdas vecpilsētu, savukārt dažādus priekšnesumus, koncertus, ielu teātrus, gardu maltīti un vēl daudz ko citu varēsi baudīt Lietuvas grandiozākajos svētkos - Jūras svētkos! 
Nopirkts: 39  Pieejams vēl 7d 10h
Cena
14.90 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Krekli bērniem TAUTUMEITA, LATVIETIS u.c.

Latvijas simtgade ir īstais laiks, lai iegādātos pašmāju dizaineru radītus tērpus visai ģimenei! Jaunajā kolekcijā atradīsi mīkstus un elastīgus 100% kokvilnas t-kreklus bērniem, kuru košās krāsas papildina tādi uzraksti kā "Latvietis", "Latviete", "Tautudēls" vai "Tautumeita". Piedāvājumā krekliņi no 3 līdz pat 14 gadu vecumam - lai mīlestība uz savu zemi iedvesmo jau no bērnības!
Nopirkts: 29  Pieejams vēl 8d 10h
-33%
7.99 €
12.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Kuģītis AMBER RIGA vai AURORA (1 h)

Baudi Vecrīgas skaistākos skatus, vēro Rīgas pils plīvojošos karogus un nebeidzamo rosību ostā veselu stundu ilgā izbraucienā ar kuģīti! Paņem līdzi ģimeni vai draugus un ļauj, lai vēsturiskie kuģīši "Amber Riga" vai "Aurora" aizved Tevi skaistā un mierpilnā piedzīvojumā cauri Rīgas sirdij. Reisi kursē visās nedēļas dienās.
Nopirkts: 148  Pieejams vēl 12d 10h
-35%
5.20-7.80 €
8.00-12.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...