Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Bērniem

Putnu atpazīšanas spēle "PUTNOTĀJS"

Iepazīsties ar Latvijā sastopamajiem putniem spēlē "PUTNOTĀJS"! Smalkie un krāsainie zīmējumi tapuši, sadarbojoties ar Latvijas Ornitoloģijas biedrību un māksliniekiem, un palīdzēs ne tikai atpazīt putnus, bet arī trenēt atmiņu. Spēle paredzēta gan bērniem, gan vecākiem.
Šobrīd 30 pircēji  05h
-15%
16.90 €
19.90 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Konstruktors bērniem "Thorn Ball Clusters"

Rotaļājoties bērnam veidojas priekšstats par apkārtējo pasauli un tās uzbūvi - palīdzi savai mīļajai atvasei veidot to skaistu un krāsainu ar jaunu konstruktoru! Bērnam būs patīkami spēlēties ar mīkstajām bumbiņām, kas atgādina mazus dadzīšus. Lielisks veids, kā attīstīt iztēli!
Šobrīd 34 pircēji  05h
-38%
13.99 €
22.50 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

"Rūdolfs" biezsulu un biezeņu komplekti

Kā piemērotāko bērniem pediatri rekomendē uzturā lietot dzīvesvietai atbilstošā ģeogrāfiskā reģiona izcelsmes pārtiku - "Rūdolfs" biezsulas un biezenīši ražoti no bioloģisko lauksaimniecību izejvielām, tāpēc ir garšīgi un veselīgi, gluži kā mammas gatavoti! Piemēroti mazuļiem no 4 mēnešu vecuma.
Šobrīd 48 pircēji  Pieejams vēl 6d 05h
Laba cena
2.21-4.86 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Kāršu spēle "Burtošanas čempionāts"

Patiesi aizraujoša kāršu spēle visai ģimenei!  Spēlējot "Burtošanas Čempionātu", ne tikai jautri pavadīsi laiku, bet arī izglītosies - no prāta dzīlēm izcelsi vārdus, kurus pati latviešu valoda ar grūtībām spēj atcerēties! Turklāt spēle īpaši noderēs skolotājiem.
Šobrīd 47 pircēji  Pieejams vēl 10d 05h
-35%
13.30-27.30 €
19.00-42.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Līmējamā tāfeles virsma ar krītiņiem

Līmējamā tāfele kalpos kā kičīgs papildinājums interjeram. Izmanto tāfeli bērnistabā, lai mazie mākslinieki varētu izpausties, nebojājot sienas! Tāpat tā lieliski iederēsies virtuvē, kur varēsi ierīkot pirkumu sarakstu, piefiksēt receptes vai uzrakstīt mīļus sveicienus mājiniekiem.
Šobrīd 14 pircēji  05h
-57%
6.49 €
15.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...