Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Putnu atpazīšanas spēle "PUTNOTĀJS"

Iepazīsties ar Latvijā sastopamajiem putniem spēlē "PUTNOTĀJS"! Smalkie un krāsainie zīmējumi tapuši, sadarbojoties ar Latvijas Ornitoloģijas biedrību un māksliniekiem, un palīdzēs ne tikai atpazīt putnus, bet arī trenēt atmiņu. Spēle paredzēta gan bērniem, gan vecākiem.
Šobrīd 45 pircēji  Pieejams vēl 5d 15h
-15%
16.90 €
19.90 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Izrāde "7 pasakas par Ņukucīti" (26.02.)

Zīmējumu teātris ielūdz jaunākos skatītājus uz Vara Klausītāja režisēto izrādi visai ģimenei "7 pasakas par Ņukucīti"! Par skaistiem zīmējumiem parūpēsies gleznotāja Anda Lāce, par deju - Agnese Bordjukova. Teicējs - pats Varis Klausītājs! Iestudējums tapis, iedvesmojoties no Aivara Neibarta pasakām.
Šobrīd 46 pircēji  15h
-25%
4.50 €
6.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Latvijā radīta kāršu spēle "Reizrēķins"

Vai esi gatavs palīdzēt apgūt reizrēķinu savam mīlulim kreatīvā veidā? Piedāvājumā Latvijā ražota galda spēle "Reizrēķins", kuru spēlējot tiek izmantotas speciālas kartiņas, kas attīsta matemātisko domāšanu. Jautri un izglītojoši brīži kopā ar visu ģimeni garantēti!
Šobrīd 61 pircējs  Pieejams vēl 9d 15h
-30%
3.50 €
4.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Kolekcionējamās rotaļu automašīnas

Detalizētie "Joal" automobiļi ir unikāla rotaļlietu sērija no Spānijas, kas precīzi kopē īstās automašīnas un to funkcijas. Rotaļu auto raksturīga augsta kvalitāte un spilgtas krāsas. Traktori, kravas mašīnas u.c. būs lieliska dāvana kā maziem, tā lieliem spēkratu entuziastiem. 
Šobrīd 6 pircēji  Pieejams vēl 1d 15h
-67%
9.90-14.99 €
30.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...