Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Bērniem

Biļete uz "Illusion Rooms"

Vai bieži pats sev ikdienā uzdod jautājumu - šī ir realitāte vai ilūzija? Ja neesi par to aizdomājies, mums Tev ir unikāls piedāvājums - Rīgas sirdī savas durvis vērušas LIELĀKĀS Latvijas ilūziju istabas, pēc kuru apmeklējuma Tu nudien biežāk sāksi aizdomāties par atbildi uz šo jautājumu, jo "Illusion Rooms” ir neparasts ceļš, kura galā Tu vairāk uzticēsies sirdij, nekā savām acīm. Dodies mainīt savus priekšstatus par pasaules kārtību!
Nopirkts: 122  Pieejams vēl 3d 06h
līdz37%
4.00-21.00 €
6.00-28.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Zīmēšanas komplekts COSMOGRAPH

Ļaujies relaksējošām un meditatīvām sajūtām grafisku mandalu zīmēšanas pasaulē! "Cosmograph" ir attīstoša rotaļlieta, kas paredzēta gan pieaugušajiem, gan bērniem - tā palīdz attīstīt motoriku, apgūt jaunas zīmēšanas prasmes, sniedz pozitīvas emocijas un iedvesmo jauniem un neparastiem piedzīvojumiem. Komplektā ietilpst viss nepieciešamais, lai Tu savu radošumu varētu izpaust tūkstoš dažādos veidos!
Nopirkts: 5  Pieejams vēl 13d 06h
Saņemšana no: 11.10.
Piegāde no: 11.10.
-47%
10.50 €
20.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Mīksti flīsa plediņi bērniem

Piedāvājumā krāsaini un dzīvespriecīgi plediņi no mīksta un silta flīsa materiāla - to virspusi rotā mīļi dzīvnieciņi, kas vienlaikus iepriecinās bērnus kā jauka un interesanta rotaļlieta. Pledi lieliski noder ceļojumiem vai gariem braucieniem ar automašīnu - tos pavisam viegli un ātri iespējams salocīt un pārvērst pārnēsājamā somā. Patiks gan mazajiem, gan viņu vecākiem!
Nopirkts: 5  Pieejams vēl 11d 06h
Saņemšana no: 11.10.
Piegāde no: 11.10.
Cena
9.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Izbrauciens pa Daugavu ar kuģīti "Vecrīga"

Izbaudi mierpilnus saulrietus vai ģimenisku dienu! Atpūtnieku iecienītais kuģītis "Vecrīga" Tevi vedīs burvīgiem skatiem pilnā braucienā pa Daugavu - izvēlies "Rīgas panorāmas reisu" vai romantisko "Saulrieta reisu", un Tu varēsi rāmi vizināties līdz pašiem jūras vārtiem un atpakaļ! Lieliska ideja romantiskam vakaram divatā, jautrai ballītei ar draugiem vai brīvdienu piedzīvojumam ģimenes lokā!
Nopirkts: 10  Pieejams vēl 7d 06h
līdz50%
2.00-10.00 €
3.00-20.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...