Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Biļete uz "Cosmos" ilūziju muzeju

Doties KOSMOSĀ? TEPAT no Vecrīgas? Pašā Rīgas sirdī durvis vēris "Cosmos" ilūziju muzejs, kurā elpa aizrausies gan lieliem, gan maziem. Optiskās ilūzijas, labirints, kosmosa istaba u.c. aktivitātes ļaus ienirt visumā un lūkoties zvaigznēs no unikāla skatu punkta!
Šobrīd 442 pircēji  Pieejams vēl 17d 03h
-25%
4.50-22.50 €
6.00-30.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

"Burtošanas čempionāts" vai "Kartupelis"

Patiesi aizraujoša zilbju kāršu spēle "Burtošanas Čempionāts", paredzēta, lai ne tikai jautri pavadītu laiku, bet arī izglītotos. Spēlējot šo spēli no prāta dzīlēm izcelsi vārdus, kurus pati latviešu valoda ar grūtībām spēj atcerēties! Turklāt spēle īpaši noderēs skolotājiem. Piedāvājumā arī spēle "Kartupelis", kas ir īsta leģenda! Kurš gan savā laikā nav rūtiņu burtnīcā zīmējis spēles laukumu, centies viltīgi izkārtot savējos un stratēģiski nogremdēt sava skolasbiedra kuģus?
Šobrīd 41 pircējs  03h
-30%
10.99-29.40 €
15.00-42.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

"IAI" ātruma un reakcijas spēle

Ziemīgās un garās dienas, kā arī tumšie vakari ir īstais laiks, lai ballētos un izbaudītu jautras spēles gan ģimenes lokā, gan ar draugiem vai kolēģiem. Ballīšu spēle "IAI" ir jautra ātruma un reakcijas spēle, kas paredzēta 3-9 spēlētājiem. Tā sastāv no 81 spēles žetona - skaitļiem un bildēm. Spēlētāji darbojas uz ātrumu un koncentrēšanās spēja ir būtiski nepieciešama, lai uzvarētu. Patiks gan bērniem, gan pieaugušajiem.
Šobrīd 21 pircējs  Pieejams vēl 2d 03h
-27%
22.00 €
30.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Atmiņu klade mammai un meitai

Māte un meita kopā var darīt un piedzīvot tik daudz! Izmēģiniet un atklājiet ko jaunu - sarunāties uz papīra. Šādi izteikt savas sajūtas, domas un emocijas ir daudz vieglāk, nekā izstāstīt mutiski, turklāt tas liks ļauties radošumam, ļaus būt atvērtām un raisīs savstarpēju uzticību. Šis var būt jūsu kopīgais ceļojums uz stiprām, uzticības un mīlestības pilnām attiecībām.
Šobrīd 45 pircēji  Pieejams vēl 3d 03h
-38%
5.59-14.77 €
7.99-23.97 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

"Rūdolfs" BIO biezenīši bērniem

Sešas jaunas garšu kombinācijas ērtā, vieglā un interesantā iepakojumā. Izvēlies savu iemīļotāko garšu vai nobaudi visas! Biezenīšu sastāvā ir 100% augļi - BEZ cukura, BEZ glutēna un BEZ piena produktiem (izņēmumus skatīt atsevišķi*). Izvēlies savam mazulim kvalitatīvu, gardu un Latvijā ražotu pārtiku!
Šobrīd 148 pircēji  Pieejams vēl 4d 03h
-38%
5.99 €
9.60 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...