Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Bērniem

Māla domino ar folkloras rakstiem

"Dzīvais māls" jau ceturtajā paaudzē rada pasakaini skaistus keramikas izstrādājumus un rīko dažādas radošās darbnīcas - šajā piedāvājumā varēsi iegādāties unikālu māla domino spēli ar latvju zīmēm sirsnīgai atpūtai kopā ar mīļajiem vai mežģīņota māla traukus skaistai ikdienai vai svētku galdam. No dabas nākuši un dzīvajā ugunī dedzināti mākslas darbi!
Pieejams vēl 14d 13h
-19%
14.76-24.36 €
18.00-30.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Latvijā ražotas bērnu ragaviņas

Jau pavisam drīz klāt būs ziema, kad apkārtni rotās balts un mīksts sniedziņš - šādā laikā bērniem nekas nespēj sagādāt lielāku prieku, kā braukāšanās ar ragaviņām! Piedāvājumā Latvijā radītas bērnu ragaviņas koši rozā, zilā vai zaļā krāsā ar noņemamu muguras daļu, lai, bērnam augot lielākam, tās varētu izmantot ne tikai slīdēšanai pa līdzenu virsmu, bet jautriem piedzīvojumiem, laižoties lejā no kalniņa!
Pieejams vēl 14d 13h
-19%
36.50 €
45.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Termoapģērbs bērniem un pieaugušajiem

Termoapģērbs ar garām rokām - bērniem, sievietēm un vīriešiem ir ideāls risinājums vēsiem laika apstākļiem. Auduma mikrošķiedras nekairinās ādu, vienlaicīgi nodrošinot efektīvu termoregulējošo funkciju - siltuma saglabāšanu un mitruma novadīšanu. Savukārt zeķes, kas izgatavotas no ekoloģiskas merīnvilnas, lieliski noderēs sportojot vai strādājot ārā. 
Nopirkts: 23  Pieejams vēl 11d 13h
-45%
9.90-24.35 €
17.99-29.50 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

DASHER radiovadāmais rotaļu auto trikiem

Katra bērna sapnis - mazā, jaudīgā triku mašīnīte DASHER - spēj braukt uz diviem riteņiem, rotējot pārējos divus, veikt 360° apgriezienus un galvu reibinošus tramplīnlēcienus, turklāt tas viss mirgojošu LED gaismiņu pavadībā. Īpaši iespaidīgi tas izskatīsies tumsā!
Nopirkts: 1  Pieejams vēl 14d 13h
-45%
10.99 €
20.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...