Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Bērniem

Jaunums! Skrīveru saldumu darbnīca (1 h)

Lieliska ekskursija garantēta! "Skrīveru emociju fabrika" - šeit Tu pats ražosi savas labās emocijas, kas paliks atmiņā un bildēs uz ilgu laiku. Ģimenes vai draugu lokā varēsi apgleznot gaisīgo vaniļas zefīru, dekorēt to ar dažādām dekorācijām un glazēt ar mūsu gardo zemeņu šokolādi. Ieeja radošajā darbnīcā bez vecuma ierobežojuma - mēs visi sirdī esam kā bērni!
Nopirkts: 4
-21%
9.90 €
12.50 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Izglītojošas spēles un darba burtnīcas

Vai atgriešanās skolas solā sagādā grūtības? Mācies matemātiku arī mājās, brīvajā laikā, ar aizraujošu spēļu un darba burtnīcu palīdzību! Šīs galda spēles izveidotas tā, lai visā spēles laikā tiktu atrisinātas simtiem matemātiskās darbības un uzdevumi. Spēlējot šo spēli, katrā gājienā būs jāatrisina vismaz 3 vai 4 matemātiskas darbības - sākot ar divu skaitļu salīdzināšanu un beidzot ar reizināšanu un dalīšanu. Piedāvājumā arī komplekti ar spēlēm un darba burtnīcām matemātikā pirmskolas vecuma bērniem.
Nopirkts: 3 Pieejams vēl 22d 06h
Saņemšana no: 07.10.
Piegāde no: 07.10.

Bonusu kluba biedriem Bezmaksas atgriešana uz Omniva pakomātu

Cena
18.00-21.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Biļete uz "Cosmos" ilūziju muzeju

Sagādā neaizmirstamu piedzīvojumu sev un bērniem - dodieties KOSMOSĀ! "Cosmos" ilūziju muzejā elpa aizrausies kā lielam, tā mazam - apskatot gandrīz 30 eksponātus, varēsi izbaudīt, kā uz mirkli apstājas laiks, pastaigāties pa Piena ceļa malu, apmānīt sevi un citus dažādās ilūzijās, maldīties spoguļu labirintā un vēl daudz ko citu. Paņem līdzi labu garastāvokli, ienirsti Visuma noslēpumos un paraugies uz pasauli no cita skatpunkta ar brīnumu pilnām acīm! 
Nopirkts: 728 Pieejams vēl 6d 06h
-25%
4.50-22.50 €
6.00-30.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Auto konstruktori no koka - BMW, AUDI u.c.

Vai Tev ir savs mīļākais auto modelis? Ja ir, tad šī būs lielsika iespēja to iegādāties konstruktora veidā un mājās salikt. Šie interesantie konstruktori atveido tādas pazīstamas auto markas un modeļus kā BMW M5, VAZ 2101, AUDI A8, VOLVO XC90 u.c., tajā skaitā pat TESLA MODEL S, kas ir pasaulē pazīstams elektroauto. Konstruktoru likšana būs aizraujoša izklaide ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem!
Nopirkts: 3 Pieejams vēl 10d 06h
Saņemšana no: 19.10.
Piegāde no: 19.10.

Bonusu kluba biedriem Bezmaksas atgriešana uz Omniva pakomātu

-64%
9.99 €
28.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...
Tev varētu patikt: