Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Bērniem

"Ventspils Ūdens piedzīvojumu parks" + SPA

"Ventspils Ūdens piedzīvojumu parks" aicina gan lielos, gan mazos ļauties ūdens priekiem! Izklaide ikvienam, kurš vēlas labi pavadīt laiku, peldoties siltos baseinos vai relaksējoties burbuļvannās, ķerot adrenalīnu atrakciju kalniņos vai sildoties kādā no kompleksa SPA zonas pirtīm.
Nopirkts: 278  02h
-54%
5.99 €
13.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Biļete uz "Illusion Rooms"

Vai bieži pats sev ikdienā uzdod jautājumu - šī ir realitāte vai ilūzija? Ja neesi par to aizdomājies, mums Tev ir unikāls piedāvājums - Rīgas sirdī savas durvis vērušas LIELĀKĀS Latvijas ilūziju istabas, pēc kuru apmeklējuma Tu nudien biežāk sāksi aizdomāties par atbildi uz šo jautājumu, jo "Illusion Rooms” ir neparasts ceļš, kura galā Tu vairāk uzticēsies sirdij, nekā savām acīm. Dodies mainīt savus priekšstatus par pasaules kārtību!
Nopirkts: 70  Pieejams vēl 7d 02h
-37%
4.00-21.00 €
6.00-28.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Atpūta akvaparkā VICHY Viļņā

Nebeidzamiem ūdens priekiem! Baltijas modernākajā akvaparkā VICHY lieliski jutīsies un izklaidēsies visa ģimene! Kamēr bērni plunčāsies "Kanoe upē", šļūks pa slidkalniņiem un izklaidēsies dažādās atrakcijās, vecāki varēs laiskoties džakuzī vai relaksēties plašajā pirts kompleksā. Padomāts par gan lieliem, gan maziem apmeklētājiem!
Nopirkts: 119  Pieejams vēl 6d 02h
-50%
13.50 €
27.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Briežu dārza apmeklējums

Pavadi aizraujošu dienu briežu dārzā kopā ar visu ģimeni, aizmūkot no pilsētas kņadas un trokšņainās ikdienas! Bērniem patiks, ka staltos dzīvniekus varēs ne tikai apskatīt, bet arī paglaudīt, pabarot, sadraudzēties ar tiem, kopā nofotografēties un uzzināt daudz ko jaunu. Lieliska ideja brīvdienām ģimenes vai draugu lokā!
Nopirkts: 28  Pieejams vēl 28d 02h
Cena
2.00-15.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Izklaides parks "Avārijas brigāde"

Izbaudi lieliskāko izklaidi kopā ar visu ģimeni! Apmeklē Latvijā vienīgo kustīgo dinozauru taku, Latviešu rakstnieku stāstu taku, spēļu pilsētiņu, virvju trasi, radošās darbnīcas - satiec dinozaurus, iemīļotos multfilmu varoņus, rūķus, princeses, velniņus un citus pasaku tēlus jaunajā izklaides parkā "Avārijas brigāde"! Aizraujoša diena visai ģimenei garantēta!
Nopirkts: 49  Pieejams vēl 15d 02h
Cena
12.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...