Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Bērniem

Kreatīvas pakāpju puzles bērniem

Lieliska izklaide Tavam mazajam ķiparam! Piedāvājumā atradīsi Latvijā ražotas pakāpju puzles, kas izgatavotas no koka un organiskā stikla. Ar šo pakāpju puzli bērns varēs rotaļīgā veidā apgūt formas, krāsas, attīstīt motoriku. Turklāt puzles tēlus iespējams kombinēt un veidot pavisam jaunu rotaļu pasauli ārpus rāmjiem. Piedāvājumā 7 dažādi dizaini - kalni, mākoņi, figūras, ziloņi u.c.
Pieejams vēl 14d 21h
Saņemšana no: 05.05.
Piegāde no: 05.05.
-20%
9.60-15.99 €
12.00-19.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Autiņbiksītes, salvetes u.c. bērniem

Parūpējies par sava mazuļa komfortu un labsajūtu, izvēloties pārbaudītas vērtības - PAMPERS, HUGGIES un MULIMI autiņbiksītes un biksītes! Turklāt pamperi pieejami no paša mazākā izmēra, kas paredzētas tikko dzimušiem mazulīšiem no 2 kg, līdz pat vislielākajam izmēram tiem, kuri aktīvi iepazīst pasauli skrienot un rotaļājoties. Piedāvājumā arī mitrās salvetes, zobu pastas, zobu birstes, krēmi, šampūni un veļas, kā arī bērnu preču (knupīšu, pudelīšu u.c.) mazgāšanas līdzekļi. Visām precēm ir īpaša cena! 
Pieejams vēl 14d 21h
Saņemšana no: 23.04.
Piegāde no: 23.04.
Cena
0.65-19.79 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

"Mazo lāču" putras, biezzupas un maisījumi

Latvijā radīts un ar mīlestību izlolots produkts - veselīga maltīte! "Mazo lāču" produktu sastāvdaļām netiek pievienots cukurs, sāls vai citi garšas uzlabotāji, tāpēc jūtamas garšas, kādām tām jābūt. Putras un biezzupas paredzētas pašiem mazākajiem, savukārt graudaugu maisījums ar piedevām domāts visai ģimenei - to var lietot kā piedevu smūtijiem vai veselīgu našķu pagatavošanai. Produktu sastāvā ir uzturvērtībām bagāti graudaugi un liels daudzums (vismaz 30%) augļi vai dārzeņi. Turklāt, iegādājoties "Mazo lāču" produkciju, iespējams piedalīties loterijā un laimēt stilīgo "Dip-Dap" līdzsvara divriteni!
Nopirkts: 21  21h
Saņemšana no: 21.04.
Piegāde no: 21.04.
Cena
6.56-11.86 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Attīstošās koka spēles bērniem

Attīstošās koka spēles būs lielisks palīgs Tavam bērniņam brīdī, kad viņā sāks rosīties interese formām, detaļām, krāsām un skaitļiem. Piedāvājumā augstas kvalitātes koka spēles bērniem no Krievijas - "Neirapolis", "Krāsu un formu šķirotājs - mašīnas", "Kas tur ir? Transports", "Eduarda Segena krāsanie dēlīši" un "Dators - alfabēts". Lai laika pavadīšana mājās ir ne tikai patīkama un jautra, bet arī izglītojoša un lietderīga! 
Nopirkts: 12  Pieejams vēl 3d 21h
Saņemšana no: 21.04.
Piegāde no: 21.04.
līdz15%
8.21-40.50 €
9.66-45.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...
Tev varētu patikt: