Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

"Happy Ulula" bērnu cepure

"Happy Ulula" pozitīvi uzlādētās pūčcepures derēs priecīgiem bērniem un patiks viņu vecākiem. Katrs izstrādājums ir gatavots ar labām domām un sajūtām, lai nēsātājam sniegtu tikai pozitīvas emocijas. Cepures ir ne tikai siltas, bet arī ērtas un skaistas. Pieejami mīļi dizaini zēniem un meitenēm.
Pieejams vēl 12d 18h
-40%
10.20 €
17.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Attīstošas koka spēles bērniem

Īstās rotaļlietas topošajiem māksliniekiem, konstruktīviem domātājiem un vispusīgiem speciālistiem! Aizraujošās koka spēles - puzles, tilti u.c. - sniegs jautrus kopābūšanas brīžus visai ģimenei. Rotaļlietas raisīs bērna fantāziju, veicinās kustību koordināciju un vingrinās prātu.
Pieejams vēl 14d 18h
-40%
3.60-27.00 €
6.00-45.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Neapgāžama bļodiņa mazuļiem

Ar šo trauku varat kopīgi doties kaut piknikā uz muzeju, jo no tā nespēs izkļūt ne drupača - trauks ir īpaši konstruēts, lai tā iekšpusē esošā bļodiņa rotētu 360° ap savu asi, vienmēr saglabājot horizontālu stāvokli, lai našķi vienmēr nokļūtu mazuļa puncī, nevis uz drēbēm, dīvāna vai jaunā paklāja!
Šobrīd 15 pircēji  19h
Laba cena
5.90 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

RADĪTS LV! Attīstošā spēle bērniem KOPAA

Attīstošā rotaļlieta bērniem "KOPAA" ir īpaši piemērota mazajām rociņām jaunu prasmju apgūšanai un pats galvenais - to var darīt kopā ar māmiņu un tēti! Viss, kas jādara - sanaglo formiņu un izver to ar krāsainu striķi! Pieejams šablons ar burtiņu vai attēlu - Betmenu, kaķi, mašīnu, ūsām u.c. 
Šobrīd 5 pircēji  Pieejams vēl 1d 19h
-30%
14.65 €
20.95 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...