Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Bērniem

Biļete uz "Cosmos" ilūziju muzeju

Vai esi gatavs piedzīvojumam kosmosa dzīlēs un iztēles spēlēm ar fantāziju? Pašā Rīgas sirdī durvis vēris "Cosmos" ilūziju muzejs, kurā elpa aizrausies gan lieliem, gan maziem. Optiskās ilūzijas, labirints, kosmosa istaba u.c. aktivitātes ļaus ienirt visumā un lūkoties zvaigznēs no unikāla skatu punkta!
Šobrīd 150 pircēji  Pieejams vēl 10d 18h
-25%
4.50-22.50 €
6.00-30.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Izklaides parks "Avārijas brigāde"

Satiec dinozaurus, iemīļotos multfilmu varoņus, rūķus, princeses, velniņus un citus pasaku tēlus jaunajā izklaides parkā "Avārijas brigāde"! Esi viens no pirmajiem, kas apmeklēs Latvijā vienīgo kustīgo Dinozauru taku, latviešu rakstnieku stāstu taku, spēļu pilsētiņu, virvju trasi, radošās darbnīcas u.c. Aizraujoša diena visai ģimenei garantēta!
Pieejams vēl 14d 18h
-17%
10.00 €
12.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Atpūta akvaparkā VICHY Viļņā

Sakarā ar lielo pieprasījumu, vēl dažas dienas vari paspēt iegādāties kuponu! VICHY akvaparks ir lieliska izklaides vieta visai ģimenei - kamēr bērni plunčāsies "Kanoe upē", šļūks pa slidkalniņiem un izklaidēsies dažādās ūdensatrakcijās, vecāki varēs laiskoties džakuzī, relaksēties iespaidīgajā pirts kompleksā u.c.
Šobrīd 32 pircēji  Pieejams vēl 2d 18h
-50%
12.50 €
25.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Kamieļu parka RAKŠI apmeklējums + pikniks

"Rakši" piedāvā lielisku izklaidi brīvdienām kopā ar ģimeni - gan pieaugušajiem, gan bērniem! Vairs nav jābrauc uz Ēģipti vai citām eksotiskām vietām, lai aplūkotu graciozos "tuksneša kuģus" - kamieļus, alpakas un vestu pastaigā lamu! Kamēr mazie lēkās pa batutu, lielie varēs piknikot svaigā gaisā! 
Šobrīd 96 pircēji  Pieejams vēl 58d 18h
-31%
9.00-9.99 €
13.00-14.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...