Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Latviskas šalles un cepures bērniem

Izvēlies kādu no oriģinālajiem šallīšu un cepurīšu dizainiem, lai Tavs mazais varētu rotāties ar latvisku aksesuāru! Kvalitatīvās un stilīgās šalles vai pat gaumīgais komplekts būs jauka un praktiska dāvana mazajam mīlulim.
Šobrīd 9 pircēji  Pieejams vēl 13d 02h
-38%
16.25-24.99 €
26.15-38.14 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Gultas veļa ar mulfilmu varoņiem

Sagādā savam mazajam jautru atkalredzēšanos ar mīļākajiem multeņu tēliem ik vakaru! Gultas veļai ir patīkama tekstūra, gaumīgs dizains un brīnišķīgas krāsas, turklāt tās saglabāsies spilgtas un izteiksmīgas arī pēc vairākām mazgāšanas reizēm.
Šobrīd 17 pircēji  02h
Laba cena
14.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Spēļu viedtelefons MAŠA UN LĀCIS

Spēļu viedtelefons ar labsirdīgās multenes "Maša un lācis" varoņiem sniegs daudz prieka un smieklu Tavam mazajam. Mīļās pasakas, zināmās dziesmiņas, frāzes un krāsainie attēli attīstīs Tava mazuļa tausti un prātu, kā arī veicinās angļu valodas apgūšanu!
Šobrīd 17 pircēji  02h
-56%
6.99 €
16.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

"Dusmu kontroles spēle" bērniem

Lai pilnveidotu bērna emocionālo pasauli, Latvijā radīta "Dusmu kontroles spēle"! Tā palīdz attīstīt jaunās paaudzes saskarsmes prasmes, risināt dažādas sociālās situācijas un tikt galā ar dusmām. Spēle noderēs kā pedagogiem un psihologiem, tā vecākiem spēlēšanai mājās, ģimenes lokā. 
Šobrīd 17 pircēji  Pieejams vēl 4d 02h
-30%
25.41 €
36.30 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

DASHER radiovadāmie rotaļu auto

Mazās, jaudīgās triku mašīnītes spēj braukt uz diviem riteņiem, rotējot pārējos divus, veikt 360o apgriezienus un galvu reibinošus tramplīnlēcienus, turklāt tas viss mirgojošu LED gaismiņu pavadībā (īpaši iespaidīgi tas izskatīsies tumsā) - katra bērna sapnis!
Šobrīd 1 pircējs  Pieejams vēl 14d 02h
-44%
12.90 €
23.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...