Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Bērniem

Biļete uz "Cosmos" ilūziju muzeju

Sagādā neaizmirstamu piedzīvojumu sev un bērniem - dodieties KOSMOSĀ! "Cosmos" ilūziju muzejā elpa aizrausies kā lielam, tā mazam - apskatot gandrīz 30 eksponātus, varēsi izbaudīt, kā uz mirkli apstājas laiks, pastaigāties pa Piena ceļa malu, apmānīt sevi un citus dažādās ilūzijās, maldīties spoguļu labirintā un vēl daudz ko citu. Ienirsti Visuma noslēpumos un paraugies uz pasauli no cita skatpunkta!
Nopirkts: 121  Pieejams vēl 7d 05h
-25%
4.50-22.50 €
6.00-30.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Lāzerpeintbola spēle "Riga Lasertag"

Izdzīvo asas sajūtas un ļaujies trillera cienīgiem notikumiem kopā ar draugiem vai kolēģiem lāzertaga spēlē! Spriedze, adrenalīns un vēl neredzēti scenāriji - līdz pat 32 cilvēku kompānija instruktora pavadībā varēs ātri apgūt spēli, lai stundas garumā iejustos izvēlētajā tēlā un baudītu elpu aizraujošu piedzīvojumu. Atšķirībā no peintbola, lāzertags ir nesāpīgs un drošs, tādēļ ar to var nodarboties pat bērni.
Nopirkts: 30  Pieejams vēl 13d 05h
-32%
5.45 €
8.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

"Burtošanas čempionāts", "Domino" u.c.

Ideja laika pavadīšanai mājās ar bērniem! Patiesi aizraujoša zilbju kāršu spēle "Burtošanas Čempionāts" paredzēta, lai ne tikai jautri pavadītu laiku, bet arī iemācītos ko jaunu! Spēlējot šo spēli no prāta dzīlēm izcelsi vārdus, kurus pati latviešu valoda ar grūtībām spēj atcerēties! Piedāvājumā arī spēle "Kartupelis" un latviešu, latgaliešu vai ventiņu "Domino" - spēles, kuras ir īstas leģendas! Turklāt īpaši izglītojoša būs spēle, kura patiks jauniešiem, pieaugušajiem un jo īpaši skolotājiem - erudīcijas spēle "Vides erudīts" - Tev atliek tikai uzzināt, kurš ģimenē ir visvairāk informētais par vides jautājumiem!
Nopirkts: 6  Pieejams vēl 6d 05h
Saņemšana no: 09.10.
Piegāde no: 09.10.
līdz30%
10.99-29.40 €
15.00-42.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Grāmata "Pasakas pupiņu valodā"

Īpašs piedāvājums! Esi viens no pirmajiem, kas iegūst ārkārtīgi skaistu un aizraujošu grāmatu kādreiz populārajā spēļu valodā - pupiņu valodā! Lasāmviela pupiņu valodā ir lielisks prāta un mēles mežģis kā pieaugušajiem, tā bērniem, ļaujot iepazīt latviešu tautas pasakas pavisam citā gaismā. Grāmatā atradīsi 11 oriģinālās pasakas, kā arī tās pašas pasakas pupiņu valodā, likumus un piemērus, kā  vārdus pārveidot pupiņu valodā, kā arī interesantu uzdevumu lapu. Lieliska ideja dāvanai!
Nopirkts: 2  Pieejams vēl 11d 05h
Saņemšana no: 09.10.
Piegāde no: 09.10.
-23%
9.99 €
12.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Bērnu autiņbiksītes FREELIFE

Rūpēm par sava mazuļa komfortu un labsajūtu izvēlies augstāko kvalitāti! Piedāvājumā Beļģu ražotāja autiņbiksītes par īpaši labu cenu - tās pieejamas no paša mazākā izmēra, kas paredzētas tikko dzimušiem mazulīšiem no 2 kg, līdz pat vislielākajam bērnu izmēram tiem, kuri aktīvi iepazīst pasauli skrienot un rotaļājoties, turklāt ir padomāts arī par skolas vecuma bērniem, kuriem ir nepieciešama neredzama palīdzība. 
Nopirkts: 22  Pieejams vēl 4d 05h
Saņemšana no: 02.10.
Piegāde no: 02.10.
Cena
4.94-10.33 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...
Tev varētu patikt: