Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Prece jau veikalā

KINDER KRAFT bērnu skrejriteņi

Sniedz iespēju bērnam pavadīt laiku aktīvi! Skrejritenis "Kinder Kraft" būs ideāli piemērots pirmo riteņbraukšanas prasmju apgūšanai - tas ir kvalitatīvs, izturīgs, drošs un viegls! Braukāšana ar to ne tikai sagādās prieku un attīstīs bērna pašapziņu, bet arī uzlabos koordināciju un līdzsvara izjūtu. Piedāvājumā dažādi modeļi jautrās krāsās.
Nopirkts: 4  Pieejams vēl 6d 03h
-40%
41.99-44.99 €
60.00-75.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Stilīgi un ērti gaisa pufi

Esi gatavs vasaras piknikiem, festivāliem, dārza ballēm u.c. notikumiem! Izmēģini super-ērtos un aktuālos gaisa pufus! Tos varēsi viegli uzpildīt ar gaisu bez jebkādām palīgierīcēm un pēc lietošanas ērti salocīt un paņemt līdzi, lai arī kur dotos. Uz ūdens un ārā vasarā vai pie kamīna iekštelpās ziemā - lietderīgs pirkums izmantošanai visa gada garumā!
Nopirkts: 42  Pieejams vēl 8d 03h
-48%
14.99 €
29.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Lietussargs - pretējs atvēršanas mehānisms

Šis lietussargs kļūs par Tavu labāko draugu! Drīz vien visi Tavi radinieki, kolēģi un draugi arī vēlēsies sezonas kolosālāko lietussargu! Ērts, funkcionāls, izturīgs pret vēja brāzmām, to var viegli novietot stāvus uz zemes, atvērt un aizvērt kāpjot ārā no mašīnas, nesamitrinot apģērbu. Košas krāsas un lieliska cena! Nepalaid garām!
Nopirkts: 3  Pieejams vēl 14d 03h
-58%
10.50 €
25.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Pretodu, pretērču u.c. līdzekļi, eļļas

Vasaras sākums ir laiks, kad odi un citi insekti ir savu uzdevumu augstumos. Pasargā sevi no ērču, odu un citu insektu uzbrukuma un ļaujies netraucētai atpūtai! Dabīgie pretodu, pretērču līdzekļi atvairīs insektus, savukārt ēteriskās eļļas nomierinās ādu un mazinās apsārtumu un pampumu pēc kodiena. Piedāvājumā arī citroneikalipta, BIO lavandas un kumelītes eļļa u.c. līdzekļi.
Nopirkts: 45  Pieejams vēl 13d 03h
-40%
1.44-7.20 €
2.40-12.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...