Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Gardie "Froosh" augļu-ogu smūtiji (2 gab.)

Ar "Froosh" augļu un ogu smūtijiem Tu no jauna iemīlēsies augļos! Turklāt veselīgs dzīvesveids nekad nav bijis tik vienkāršs - ikdienas vitamīnu deva vienā stikla pudelītē, lai kur Tu dotos! Izvēlies eksotisko banānu-ananasu-koksriekstu garšu, melleņu-aveņu enerģijas bumbu vai spinātu-kivi-kokosriekstu kokteili.
Šobrīd 132 pircēji  Pieejams vēl 7d 18h
Laba cena
2.56 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

"Siguldas saldējums" ar dažādām garšām

Saules staru lutināti rabarberi. Tepat, Latvijā, audzētas saldās zemenes. Ikvienam latvietim tik neaizvietojamā rudzu rupjmaize un dzērveņu ievārījums. Gaisīgā un reibinošā vaniļa. Tumšā un mazliet rūgtenā šokolāde. Tās ir garšas, ko var izbaudīt, nogaršojot "Siguldas saldējumu".
Šobrīd 155 pircēji  Pieejams vēl 11d 18h
-50%
2.50 €
5.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

100% satīna gultas veļa vintāžas dizainā

Omulīgs, salds, ciešs, kvalitatīvs - miegs ir tik pat nepieciešams mūsu veselības saglabāšanai kā gaiss, pārtika un ūdens! Izvēlies kādu no skaistajiem vintāžas dizaina gultas veļas komplektiem, kas darināti no 100% kokvilnas satīna, un Tavs naktsmiers būs pasakainiem sapņiem piepildīts! 
Pieejams vēl 14d 18h
Laba cena
18.99-21.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

"Gillette" skūšanās asmeņu komplekti

Skūšanās ar tiešām kvalitatīviem asmeņiem ir patīkama un ātra. Izmēģini "Gillette", kas ir pasaules līderis skūšanās produktu ražošanā, jo perfekti pārzina ādas kopšanas vajadzības! Asmeņi garantē lielisku skuvekļa slīdēšanu, maksimāli samazinot savainošanās risku un nodrošinot perfekti gludu ādu.
Pieejams vēl 14d 18h
-35%
7.71-14.63 €
11.00-22.50 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...