Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Prece jau veikalā

Bilžu kartiņas - foto, memo vai polaroīdu

Kurš gan var atcerēties visu, ko esam piedzīvojuši? Dzīve taču ir tik daudzu notikumu un mirkļu pilna - īpašie momenti mums liek atcerēties lieliskos brīžus! Padari savus dzīves mirkļus neaizmirstamus ar "MYPRINT" bilžu kartiņām. Lai skaistais paliek klātesošs!
Šobrīd 8 pircēji  Pieejams vēl 19d 10h
-30%
3.50-6.30 €
5.00-9.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Attīstošas koka spēles bērniem

Īstās rotaļlietas topošajiem māksliniekiem, konstruktīviem domātājiem un vispusīgiem speciālistiem! Aizraujošās koka spēles - puzles, konstruktori u.c. - sniegs jautrus kopābūšanas brīžus visai ģimenei. Rotaļlietas raisīs bērna fantāziju, veicinās kustību koordināciju un vingrinās prātu.
Šobrīd 13 pircēji  10h
-40%
3.60-27.00 €
6.00-45.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Bērnu grāmata "Ucipuci meklē mājas"

Grāmatiņa ir ne tikai brīnišķīgs stāsts par draudzību, izpalīdzību un mērķu sasniegšanu, bet arī unikāls produkts - tās beigās iestrādāts mīlīgs leļļu teātris un papīra lellītes, kas padarīs lasīšanu īpasi aizraujošu gan lieliem, gan maziem ziķeriem!
Šobrīd 13 pircēji  10h
Laba cena
12.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Pārnēsājams podiņš "My Carry Potty"

"My Carry Potty" ir efektīvs risinājums podiņmācībai, kas ieguvis neskaitāmas balvas kā labākais bērnu produkts pasaulē! Tas ir viegls, hermētisks un bērni ir sajūsmā par tā dizainu. "My Carry Potty" ļauj podiņmācību padarīt daudz vieglāku, ātrāku un jautrāku - gan mājās, gan izbraucienos!
Šobrīd 8 pircēji  10h
-18%
22.50-26.25 €
26.99-31.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Matu viļņotājs vai gofrs

Visas sievietes - kā pieaugušās, tā mazās - vieno vēlme izskatīties skaisti. Parocīgais matu viļņotājs būs lieliski piemērots eleganta matu sakārtojuma izveidošanai mājas apstākļos, bet nelielā izmēra gofrs palīdzēs radīt vēl skaistākas frizūras - gan Tev, gan Tavai meitai!
Šobrīd 100 pircēji  Pieejams vēl 1d 10h
Laba cena
6.99-11.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...