Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Preces skaistumam

Austrumu dzērieni veselībai un skaistumam

Austrumu tradīcijas ir bagātas ar dažādiem paņēmieniem, kā, izmantojot dabiskus līdzekļus, ne tikai veicināt labāku pašsajūtu, bet arī stiprināt un atjaunot organismu tā, lai tas piešķirtu mirdzumu un daili arī ārējam izskatam. Piedāvājumā Austrumu tradicionālie dzērieni, ar kuriem papildināt savu ikdienas uzturu - Indijas ērkšķogas jeb amlas sula, tamarinda dzēriens vai uztura bagātinātājs "Noni Plus" par īpašu cenu.
Nopirkts: 26  19h
Saņemšana no: 03.08.
Piegāde no: 18.08.
līdz50%
0.94-6.87 €
1.70-12.50 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Vaski, plāksnītes u.c. depilācijai

Aizmirsti raizes par liekajiem matiņiem un iegūsti perfekti gludu ādu mājas apstākļos! Vaksācijas vaska plāksnītes, depilācijas krēmi u.c. ne tikai palīdzēs iegūt gludu ādu, bet  papildu nomierinās to un nodrošinās tās mīkstināšanu! Piedāvājumā esošie vaski ir pieejami gan cietā veidā, gan mīkstā - granulās. Izvēlies piemērotāko vasku savai ādai un izbaudi maigumu!
Nopirkts: 3  Pieejams vēl 13d 19h
Saņemšana no: 14.08.
Piegāde no: 04.09.
Cena
1.40-13.50 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Profesionāli matu krāsošanas līdzekļi

Iegūsti jaunu frizūru gluži kā no salona, izvēloties profesionālus matu krāsošanas līdzekļus! Piedāvājumā inovatīvā matu krāsa "Singularity Micro Pigment", kas nevien pilnībā nokrāso sirmos matus, bet arī aizsargā matu struktūru to krāsošanas laikā, krāsas aktivizētājs "Singularity Oxivator", kā arī zils balinātājpulveris ar lavandas ekstraktu, kas mājas apstākļos ļauj iegūt vēlamo toni ātri un vienkārši. Visiem produktiem pievienota vērtīgā argana eļļa - matu skaistumam un veselībai!
Pieejams vēl 13d 19h
Saņemšana no: 14.08.
Piegāde no: 04.09.
Cena
3.70-14.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

SOLIDU cietie šampūni un kondicionieri

Cietie šampūni un kondicionieri ir radīti ar mērķi samazināt plastmasas patēriņu, sniedzot iespēju ikdienas rūpēm par sevi izmantot cilvēkiem un dabai draudzīgu alternatīvu. Cieto šampūnu varēsi lietot tikpat ilgi kā šampūnu, kas iepildīts pudelē, turklāt to ražošanā izmantotas augstākās kvalitātes augu bāzes eļļas un ekstrakti, kas matiem piešķir veselīgu mirdzumu un svaiguma sajūtu. Piedāvājumā Lietuvā radītie SOLIDU cietie šampūni un kondicionieri, attīrošas ziepes un lūpu balzams Tavai labsajūtai un zaļākai planētai!
Nopirkts: 23  Pieejams vēl 4d 19h
Saņemšana no: 28.08.
Piegāde no: 28.08.
līdz50%
3.50-9.80 €
4.99-15.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

"Fer à Cheval" īstas Marseļas ziepes

Francijas ziepju fabrika "Fer à Cheval" ražo ziepes saskaņā ar īsteno recepti - katlā ar pārziepošanas metodi. Tieši tā 19. gadsimtā Francijā simtiem mazu rūpnīcu ražoja oriģinālās Marseļas ziepes, taču "Fer à Cheval" ir viena no pēdējām, kura arī mūsdienās turpina sekot veselas pilsētas tradīcijām. Piedāvājumā atradīsi 100% oriģinālas un sertificētas ziepes, tīrīšanas līdzekļus, dāvanu komplektus un citas preces, kuru sastāvā nav dažādu ķīmisku piemaisījumu - tikai dabiskas augu eļļas un citas vērtīgas vielas.
Nopirkts: 13  Pieejams vēl 9d 19h
Saņemšana no: 28.08.
Piegāde no: 28.08.
līdz20%
4.06-35.02 €
4.51-43.78 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...