Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Radīts Latvijā

Koka alus kaste sešām pudelēm

Līgo jauni, līgo veci, līgo visi šovasar! Nezini ar ko apsveikt namatēvu, Jāni, Līgu, savus radus un draugus? Piedāvājumā alus kaste kas izgatavota no koka, aprīkota ar elegantu pudeļu attaisāmo un speciālu magnētu, kas novērš alus korķīša nokrišanu zemē. Dāvā saņēmējam tā mīļāko miestiņu vai kvasu un eleganta dāvana gatava! Alus kaste aprīkota ar koka rokturi, ērtai pārnēsāšanai.
Nopirkts: 88  02h
-45%
10.90 €
19.90 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

"Old school" stila keponi ar uzrakstiem

Visiem foršajiem čaļiem un feinajām meičām! Papildini savu tēlu un ķer skatienus, izvēloties stila odziņu - keponu, kas savu unikalitāti iegūst, pateicoties tādiem uzrakstiem kā "Bad hair day", "Bračka", "Fāteris" un citiem - tik pat uzjautrinošiem! Modernais aksesuārs pieejams melnā un zilā krāsā, un tam ir regulējams izmērs.
Nopirkts: 5  Pieejams vēl 14d 02h
-30%
10.50 €
15.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

"Stitch" skaistās apaļjakas un apaļvestes

Vasarīgām vakara pastaigām izvēlies gaisīgās, plānās un vienlaikus sildošās apaļjakas un apaļvestes no pašmāju zīmola STITCH! Pateicoties kvalitatīvajiem materiāliem, adījumi ir īpaši mīksti un patīkami ādai, savukārt interesantie un krāsainie dizaini padarīs Tavu tēlu dzīvespriecīgu un ienesīs kripatiņu saules stariņa it visur, kurp dosies!
Nopirkts: 6  Pieejams vēl 9d 02h
-62%
17.00-25.00 €
45.00-55.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

BDK Laboratory™ organisko dūņu kosmētika

Vasarā, kad āda pastāvīgi ir pakļauta saules staru un karstuma ietekmei, tai Tavas rūpes nepieciešamas vēl vairāk. Izvēlies ādas un matu kopšanas produktus ar organiskajām Baldones dūņām! Tie aizsargās no saules kaitīgās ietekmes, veicinās noturīgu un vienmērīgu iedegumu, ka arī mitrinās un atjaunos ādu. Tik starojoša kā vēl nekad!
Nopirkts: 10  Pieejams vēl 13d 02h
-43%
3.99-7.99 €
6.95-12.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Skaistas dabīgo akmeņu rokassprādzes

Skaties spogulī un rodas sajūta, ka kaut kas trūkst? Mēs zinām, kas Tev nepieciešams! Lai arī šķietami neliels aksesuārs, gaumīgi pieskaņotas rokassprādzes un tām piemeklētas kurpes, lūpu krāsa vai citas nianses Tavam tēlam piešķirs odziņu un atsvaidzinās iemīļoto tērpu simts dažādos veidos! Piedāvājumā atradīsi dažādu dizainu dabīgo akmeņu rokassprādzes, ar kurām rotāties gan ikdienā, gan svētku reizēs. Vīrieti, šeit atradīsi stilīgu aksesuāru arī sev!
Nopirkts: 60  Pieejams vēl 1d 02h
-39%
10.99-15.99 €
13.50-23.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...