Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Radīts Latvijā

Labumi no "Ķiploku pasaule"

Īsteniem gardēžiem! Asais kliedziens, rīkļu rāvējs - izklausās pēc šausmu filmas? Nē, tie ir tikai daži no "Ķiploku pasaule" ražotajiem labumiem! Stiprini veselību un mielojies no sirds ar pašmāju ķiplociņu dažnedažādos veidos - pikantā pesto, ņiprā mērcītē vai pat netipiskās ledenēs! Marinēti ķiploku ziedi, ķiplonēze... Sakārdinājām? Izvēlies savu superproduktu no plašā piedāvājuma klāsta!
Nopirkts: 128  Pieejams vēl 6d 20h
-26%
2.00-4.90 €
2.50-5.50 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

"Joyful Couple" pikantas spēles pāriem

Piešķil savām attiecībām romantisku, nerātnu, neķītru vai iekvēlinošu dzirksti un vēro, kā tās uzplaukst arvien vairāk! "Joyful Couple" ir Latvijā radīts zīmols, kas palīdz pāriem radīt neaizmirstamus mirkļus kopā, piedāvājot aizraujošas spēles. Izvelc kartīti, izpildi norādīto un ļaujies emociju un baudas pilnam vakaram!
Nopirkts: 84  20h
-35%
12.95-13.95 €
20.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Gardēdes Signes Meirānes pavārgrāmatas

Papildini savu grāmatu plauktu ar grāmatām, kuras noderēs gan ikdienā, gan meklējot pēc receptes svētku reizēs! Signes Meirānes pavārgrāmatas apbur ar savu krāšņumu, tajās jūtama milzu kaislība pret ēdienu, tās iedvesmo uz prieka un mīlestības pilnāku ikdienu, izglīto, priecē un iemāca pagatavot neskaitāmas receptes sev un tuvajiem. Ieskaties piedāvājumā un atrodi sen kāroto grāmatu par neticami zemu cenu! Lielāko daļu no piedāvājumā esošajām grāmatām vairs nav iespējams iegādāties grāmatnīcās!
Nopirkts: 185  Pieejams vēl 6d 20h
Laba cena
5.99-9.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Gardie "Rūdolfs" BIO produkti

"Rūdolfs" garšīgie un veselīgie produkti visai ģimenei. Bez mākslīgām krāsvielām, aromatizētājiem vai konservantiem, viss labākais tikai no dabas - ko vēl var vēlēties! Piedāvājumā bioloģiskie augļu vai dārzeņu krēmi, biezsulas, ievārījumi un biezenīši pašiem mazākajiem par NETICAMI ZEMU CENU! Tas būs lielisks papildinājums ikdienas maltītēm, izsmalcinātu uzkodu pagatavošanai svētku galdam un reizītēm, kad tāpat vien dikti gribās panašķoties.
Nopirkts: 799  Pieejams vēl 1d 20h
-62%
2.99-7.99 €
7.80-16.20 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

BDK Laboratory™ organisko dūņu kosmētika

Izjūti dabas spēku, ko sniedz mūsu dabas bagātība - Baldones dūņas kopā ar dažādu noskaņu aromātiem un baudi SPA salona cienīgas izjūtas savās mājās! Izvēlies BDK Laboratory™ ķermeņa losjonus, sejas krēmus, matu šampūnus un citus skaistumkopšanas produktus, kas ražoti Latvijā! Izmēģini arī JAUNUMU - mīkstinošu un barojošu balzamu ļoti sausai ādai "Maigās rūpes"!
Nopirkts: 59  20h
-39%
5.55-7.99 €
8.19-12.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...