Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Radīts Latvijā

"Karma Sock" zeķes: pāris vai komplekts

Radīts LATVIJĀ! Latvijas zeķu meistari "KarmaSock" iepriecina ar jaunu Ziemassvētku zeķu kolekciju! Izcila dāvana svētkos ar ko palutināt mīļos. Kā vienmēr ir padomāts gan par latviskajiem elementiem, gan arī par košām krāsām, kas noteikti izcelsies ikdienā. Tev ir iespēja iegādāties zeķes, kas sildīs kājas un liks atcerēties par savām mājām - Latviju!
Pieejams vēl 12d 22h
-40%
4.80-30.90 €
8.00-30.90 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

LATVIJĀ RADĪTA ziede "Evija"

Unikāla dāvana ar unikālu recepti! Ziemā ādai nepieciešama īpaši saudzīga un maiga, taču efektīva kopšana. Šo kombināciju atradīsi leģendārajā ziedē "Evija", kuras unikālā recepte iemantojusi neskaitāmu Latvijas ģimeņu uzticību. "Evija" ir universāls ādas un gļotādas, brūču un apdegumu kopšanas līdzeklis, kas radīts pēc sentēvu receptēm. Katrā mājā savu "Eviju"! 
Nopirkts: 63  22h
Cena
2.99-22.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

"Rotu pļava" aproces un auskari

Papildini savu ikdienas tēlu ar gaumīgām dabīgo akmeņu rotām! ROTU PĻAVA piedāvā Latvijā radītus auskarus un rokassprādzes, kas darinātas no dabīgiem akmeņiem un zelta vai sudraba krāsas furnitūras ar dažādiem akcentiem. Dabīgo akmeņu rotas ne tikai izskatās lieliski un piestāv pie jebkura tērpa, bet tām piemīt arī spēcīgas aizsargājošas, stiprinošas u.c. pozitīvas īpašības.
Nopirkts: 92  22h
Cena
5.40-16.20 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Personalizēti eglīšu rotājumi no koka

Tuvojas gada gaidītākie svētki, kad katrā mājā smaržos pēc piparkūkām, eglītēs mirdzēs svētku gaismiņas un piedāvājumā esošie un personalizētie eglīšu rotājumi ar vārdu būs īpašs Ziemassvētku dekors vai oriģināla dāvana tuviniekiem. Rotājumi ir pieejami četros dizainos un tiem iespējams izvēlēties krāsu - dabīgu (gaiša koka), tumši brūna, sudraba vai zelta.
Nopirkts: 17  Pieejams vēl 2d 22h
-37%
2.50-50.00 €
4.00-80.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...