Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Radīts Latvijā

Latvijā ražoti EKOELL kosmētikas produkti

Uzticies gadu desmitiem pārbaudītām vērtībām un palutini sevi ar ko īpašu un kvalitatīvu - dabīgo, rūpīga roku darba rezultātā radīto kosmētiku EKOELL! Dabīgās vielas tās sastāvā veido ~95%, turklāt krēmiem, pieniņiem, tonikiem, balzamiem un citiem sejas un ķermeņa kopšanas līdzekļiem nav pievienotas kaitīgas vielas, tostarp parabēni. 
Nopirkts: 11  Pieejams vēl 14d 13h
Saņemšana no: 11.03.
Piegāde no: 11.03.
Cena
3.39-9.39 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Latvijā radītas BUM BAG gurnu somas

Ar praktisko "Bum Bag" gurnu somu varēsi braukt ar velo, ceļot, ballēties festivālos, pasvītrot savu stilu - izdzīvot dzīves krāsainākos mirkļus visa gada garumā brīvām rokām! "Bum Bag" komanda ideju iznes un saliek kopā, apčubinot katru vīlīti, maliņu un siksniņu, lai soma kalpotu saskaņā ar Tavām iecerēm. Lieliska dāvana sev un draugam!
Nopirkts: 10  Pieejams vēl 13d 13h
Saņemšana no: 28.02.
Piegāde no: 28.02.
-20%
19.99-25.60 €
25.00-32.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

COPY PRO: foto kanvas ar unikālu attēlu

Kanva - fotogrāfija vai attēls uz audekla. Tas ir veids, kā sev mīļu fotogrāfiju vai attēlu pārvērst mākslas darbā! Tevis izvēlēto fotogrāfiju uzdrukā uz audekla, kuru apvelk un piestiprina pie vieglas konstrukcijas koka rāmja, rezultātā iegūstot foto gleznu jeb foto uz audekla. Kanva ir lieliska telpas dekorācija un interjera elements - mājā, birojā, veikalā, skolā, frizētavā, restorānā. Kanva ir nevainojama un personīga dāvana ģimenei, draugam, kolēģim un svētkos - dzimšanas dienā, gadu mijā, kāzu jubilejā vai ejot ciemos uz sālsmaizi. Tā liks smaidīt ikreiz, kad vērsīsi skatu uz to, un mazāk smaidīgās dienās atgādinās, ka DZĪVEI ir KRĀSAINĀ PUSE!
Nopirkts: 8  Pieejams vēl 7d 13h
līdz45%
7.04-52.15 €
12.81-89.64 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Košas krūzītes ar sirsnīgu apdruku

Kas var būt labāks par karstu rīta kafiju, kas pasniegta īpašā un tieši Tev izvēlētā krūzē? Piedāvājumā vairāk nekā 45 dažādu dizainu keramikas krūzītes, kuras rotā burvīgas ilustrācijas un dažādi teksti - gan tādi, kas smaidam liks rotāties sejā, gan iedvesmojoši citāti mērķtiecīgai un veiksmīgai dienai. Tāpat iespējams iegādāties personalizētu krūzīti ar burtu, kā arī krūzītes skaistos komplektos - pārsteidz savus mīļos ar jauku dāvanu, kas veidota "Radošājā darbnīcā"! 
Nopirkts: 5  Pieejams vēl 12d 13h
Saņemšana no: 06.03.
Piegāde no: 06.03.
Cena
4.00-12.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...