Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Radīts Latvijā

Medus marmelāde un bišu maize šokolādē

Veselīgs kārums, iepriecini sevi un mīļos! MEDOTAVA sagatavojusi vērtīgo bišu maizi tumšās, piena un baltās šokolādes glazūrā, kas būs jauna pieredze garšas kārpiņām, kā arī medus marmelādi ar smiltsērkšķu, upeņu un aveņu garšu, kas lieliski iederēsies pie rīta putras, kopā ar pankūkām vai uz siltas tostermaizes. Medus mīlētājus priecēs pavasara medus ar maigu garšu un struktūru.
Pieejams vēl 14d 13h
Saņemšana no: 05.03.
Piegāde no: 05.03.
Cena
3.65-13.50 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Draudzības aproces ar bezgalības zīmi

Draudzības aproce ir dekoratīva rotiņa, ko viens cilvēks dāvina otram kā draudzības simbolu. Kamēr aprocītes būs abiem nēsātājiem uz rokas, viņu draudzība būs stipra un īsta. Izvēlies 1 aprocīti kā mazu dāvaniņu īpašam cilvēkam, vai 2 aproču komplektu kā mūžīgas draudzības solījumu. Tā kā tās ir "unisex" aproces, tās parasti nēsā gan vīrieši, gan sievietes, pusaudži un bērni - labākās draudzenes, labākie draugi, māsas, mātes un meitas, tēvi un meitas. Šobrīd tās ir populāras visā pasaulē un īpaši iecienītas slavenību vidū!
Pieejams vēl 14d 13h
Saņemšana no: 16.03.
Piegāde no: 16.03.
-50%
2.50-4.50 €
5.00-9.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Cidoniju sukādes, sīrups, džems

Garšīgi un veselīgi! "GM gardumi" ir mājražotāji - produktu radīšanas procesā piedalās visi ģimenes locekļi. Piedāvājumā atradīsi cidoniju sukādes, sīrupu un džemu "Murmulāde" - produktus varēsi iegādāties atsevišķi vai elegantā dāvanu komplektā. Ar mīlestību no Latvijas - visi produkti ir rūpīgs roku darbs. Tev atliek tikai baudīt!
Pieejams vēl 14d 13h
Saņemšana no: 17.03.
Piegāde no: 17.03.
līdz27%
2.00-15.00 €
2.50-17.20 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Brokastu galdiņš ar salokamām kājām

Brīvdienu rītiem piestāv laiskas brokastis gultā - pankūkas, vecmāmiņas ievārījums un aromātiska kafija uz skaisti servēta brokastu galdiņa radīs patiesi siltu un mājīgu laimes sajūtu. Piedāvājumā bērzkoka galdiņš, ko ātri un vienkārši iespējams pārvērst parocīgā paplātē - tas radīts Latvijā, turklāt ir 100% roku darbs, kas darināts no dabiska materiāla un apstrādāts ar ekoloģiskiem līdzekļiem. Lieliski noderēs arī izbraucienos pie dabas. Piedāvājumā arī jauns modelis - ieskaties un izvēlies savējo!
Pieejams vēl 14d 13h
Saņemšana no: 18.03.
Piegāde no: 18.03.
-5%
23.75 €
25.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Bandanas ar latvju spēka zīmēm

Aktuāli un stilīgi! Bandana palīdzēs izsargāties no saaukstēšanās, turklāt kalpos kā pamanāms un moderns aksesuārs dažādiem gadījumiem - to ātri iespējams pārveidot par sejas aizsegu, matu gumiju, rokas vai galvas apsēju u.c. Bandanas rotā latvju raksti, turklāt tās darinātas no elpojoša materiāla - funkcionāls un skaists aksesuārs aukstajam laikam!
Pieejams vēl 10d 13h
Saņemšana no: 12.03.
Piegāde no: 12.03.
Cena
3.49 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...
Tev varētu patikt: