Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Radīts Latvijā

BABUSH WEAR krekliņi mammām un tētiem

MAMMA un TĒTIS - ekstrēmais sports! Lai ikdienas skriešana būtu ērtāka, BABUSH WEAR piedāvā oriģinālus apģērbus un aksesuārus Taviem spilgtākajiem dzīves mirkļiem. Piedāvājumā mīksti kokvilnas krekliņi melnā, baltā vai gaiši pelēkā krāsā, kuru vēstījums ir nepārprotams - esam lepni, ka varam būt vecāki! Varbūt krekliņš TĒTIS, kas pasniegts kā dāvana, būs lielisks veids, kā pavēstīt par ģimenes pieaugumu? Vai varbūt MAMMA būs jauks pārsteigums draudzenei, kura gaida sava mazulīša piedzimšanu? Liec pasmaidīt sev un saviem mīļajiem!
Pieejams vēl 14d 21h
Saņemšana no: 29.04.
Piegāde no: 29.04.
-20%
16.80 €
21.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

COPY PRO: foto kanvas ar unikālu attēlu

Kanva - fotogrāfija vai attēls uz audekla. Tas ir veids, kā sev mīļu fotogrāfiju vai attēlu pārvērst mākslas darbā! Tevis izvēlēto fotogrāfiju uzdrukā uz audekla, kuru apvelk un piestiprina pie vieglas konstrukcijas koka rāmja, rezultātā iegūstot foto gleznu jeb foto uz audekla. Kanva ir lieliska telpas dekorācija un interjera elements - mājā, birojā, veikalā, skolā, frizētavā, restorānā. Kanva ir nevainojama un personīga dāvana ģimenei, draugam, kolēģim un svētkos - dzimšanas dienā, gadu mijā, kāzu jubilejā vai ejot ciemos uz sālsmaizi. Tā liks smaidīt ikreiz, kad vērsīsi skatu uz to, un mazāk smaidīgās dienās atgādinās, ka DZĪVEI IR KRĀSAINĀ PUSE!
Pieejams vēl 14d 21h
līdz45%
7.04-52.15 €
12.81-89.64 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Kartītes alfabēta apguvei vai grāmatiņa

Lieliska dāvana Tavam vai radu bērnam - latviešu tautas šūpuļdziesma "Aijā žūžū" zīmējamā/krāsojamā grāmatiņa vai noderīga un radoša spēle, kas iemāca bērnam alfabēta burtus, tos no sākuma uzrakstot un tad - pārvēršot mīļā, jaukā zīmējumā! Ja neizdodas zīmējums, to var nodzēst un sākt zīmēt no sākuma. Tā iespējams apgūt ne tikai burtus, bet arī daudz jauna par dažādām lietām un dzīvniekiem. Lai aizraujoša mācīšanās!
Pieejams vēl 14d 21h
Saņemšana no: 29.04.
Piegāde no: 29.04.
līdz50%
1.75-13.99 €
3.49-19.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

NUTEGO 100% dabīgie riekstu krēmi

Smērē uz maizes, ēd ar karoti no burciņas, cienā radus un draugus! Vienaldzīgs nepaliks neviens! NUTEGO 100% dabīgie mandeļu un Indijas riekstu sviesti kā arī saldais zemesriekstu sviests garšos ikvienam. No brokastīm līdz uzkodām vēlā vakara stundā - izvēloties riekstu sviestus, Tu sniegsi savam ķermenim uzturvielām bagātu lādiņu! Pagaršo kādu no pasakaini gardajiem produktiem un uzcienā arī citus.
Nopirkts: 657  21h
Saņemšana no: 17.04.
Piegāde no: 17.04.
Cena
2.60-5.50 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...