Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Radīts Latvijā

Putnu būra izgatavošanas komplekts

Pavadi rosīgu pēcpusdienu kopā ar bērniem - iemāci tiem apieties ar āmuru un naglām, parādi kā rūpēties par mūsu spārnotajiem draugiem. Radiet kopā mājvietu putniem un sagādājiet atmiņā paliekošu piedzīvojumu! Nav jābūt izveicīgam meistaram, lai pagatavotu lielisku putnu būri saviem spēkiem. Parūpējies par Latvijā pārziemojošajiem dobumperētajiem zīlītēm un mušķērājiem.
Pieejams vēl 14d 16h
Saņemšana no: 11.10.
Piegāde no: 11.10.
-50%
9.90 €
20.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Personalizēta fotogrāmata vai kartītes

Atmiņu siltums ir sirsnīgākais, ko vari uzdāvināt mammai, vecvecākiem, labākajam draugam vai otrai pusītei! Piedāvājumā personalizētu kartīšu izgatavošana, ko izmantot radu un draugu apsveikšanai vai ielūgumu noformēšanai, kā arī paša veidotas un profesionāli iespiestas fotogrāmatas sirdij tuvāko mirkļu saglabāšanai taustāmā formātā.
Nopirkts: 34  Pieejams vēl 5d 16h
-50%
5.60-42.00 €
11.20-83.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Skaisti dabīgās ādas auskari

Rudens ir klāt! Šie elegantie ādas auskari ir ļoti viegli un ērti, turklāt Tu tos varēsi pieskaņot pie jebkuras krāsas tērpa. Tie papildinās Tavu rudenīgo tēlu ar tam raksturīgajām krāsām un liks Tev justies tik pat burvīgai un pamanāmai, kā paši auskari. Pieejami 17 varianti - dažādu krāsu salikumi un dizaini, gan vienkrāsaini, gan 2 krāsās, kā arī modernais 3 krāsu ombre stils. Ieskaties un izvēlies savējos košākam rudenim!
Nopirkts: 34  16h
Saņemšana no: 27.09.
Piegāde no: 27.09.
-40%
7.50 €
12.50 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

ROTU PĻAVA auskari un aproces

Rotājies rudenī ar skaistajiem ROTU PĻAVA aksesuāriem! Piedāvājumā atradīsi ar rokām darinātus dabīgo akmeņu auskarus un rokassprādzes, kas nevien lieliski papildinās Tavu tēlu un piešķirs tam sulīgu odziņu, bet arī stiprinās Tavu iekšējo pasauli ar izteikti spēcīgām aizsargājošām, dziedinošām, iedvesmojošām u.c. pozitīvām īpašībām. Katra unikālā akmens skaidrojumu vari izlasīt pie attiecīgās rotas - iepazīsti un izvēlies savu!
Nopirkts: 15  Pieejams vēl 13d 16h
Saņemšana no: 21.09.
Piegāde no: 27.09.
Cena
5.40-16.20 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...