Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Radīts Latvijā

ROTU PĻAVA dabīgo akmeņu rotaslietas

Rotājies ar debešķīgajiem ROTU PĻAVA aksesuāriem! Piedāvājumā atradīsi ar rokām darinātus dabīgo akmeņu auskarus, rokassprādzes un kulonus, kas ne tikai lieliski papildinās Tavu tēlu un piešķirs tam sulīgu odziņu, bet arī stiprinās Tavu iekšējo pasauli ar izteikti spēcīgām aizsargājošām, dziedinošām, iedvesmojošām un citām pozitīvām īpašībām. Katra unikālā akmens skaidrojumu vari izlasīt pie attiecīgās rotas - iepazīsti un izvēlies savu!
Pieejams vēl 14d 19h
Saņemšana no: 16.12.
Piegāde no: 16.12.

Bonusu kluba biedriem Bezmaksas piegāde uz pakomātu

Cena
6.30-25.20 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Garšvielu maisījumi no "Smuk` Dāvan`"

Kā garšo Latvija? Vai pēc rupjamaizes un spalga vēja? Vai pēc vasaras rīta un svaigām zemenēm? Un, ja Tev būtu jāraksturo katrs Latvijas novads un cilvēks tajā, kāds tas būtu? Mēs esam radījuši 4 spilgtas novadu garšas. Tā, kā mēs redzam savus novadniekus - ar stiķiem un raksturu, ar Latvijas augu garšu. Aicinām iepazīties ar Vareno Zemgali, Lepno Kurzemnieci, Ašo Čangali un Šiverīgo Vidzemnieci! Lieliska iespēja sarūpēt sirsnīgas un pārdomātas dāvanas svētkos! Ekskluzīvi vietējie mājražojumi, kādus lielveikalu plauktos neatrast!
Pieejams vēl 14d 19h
Saņemšana no: 16.12.
Piegāde no: 16.12.
līdz20%
3.30-13.60 €
3.50-17.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

ATSTAROJOŠAS cepures un cimdi

Ne tikai stilīgi un ērti, bet arī droši un gudri! Piedāvājumā atradīsi divpusējas beanie tipa cepures un skārienjutīgus cimdus, lai nepieciešamības gadījumā vari izmantot telefonu un būt drošs, ka Tavas rokas paliks siltumā! Turklāt cimdus un cepures rotā atstarojoši, kvalitatīvi un eleganti dizaini - briedis, pūce, vilks, austras koks u.c. Mēs esam par siltumu un drošību!
Pieejams vēl 14d 19h
Saņemšana no: 16.12.
Piegāde no: 16.12.

Bonusu kluba biedriem Bezmaksas atgriešana uz Omniva pakomātu

līdz27%
5.50-14.00 €
7.50-17.50 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

NUTEGO riekstu krēmi un zemesrieksti

Smērē uz maizes, ēd ar karoti no burciņas, cienā radus un draugus! Vienaldzīgs nepaliks neviens! NUTEGO 100% dabīgie mandeļu un Indijas riekstu sviesti kā arī saldais zemesriekstu sviests garšos ikvienam. No brokastīm līdz uzkodām vēlā vakara stundā - izvēloties riekstu sviestus, Tu sniegsi savam ķermenim uzturvielām bagātu lādiņu! Piedāvājumā arī JAUNUMS - grauzdēti zemesrieksti. Pagaršo kādu no pasakaini gardajiem produktiem un uzcienā arī citus.
Nopirkts: 72 Pieejams vēl 2d 19h
Saņemšana no: 02.12.
Piegāde no: 02.12.
līdz26%
1.28-5.50 €
1.28-6.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...
Tev varētu patikt: