Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

"Emils Gustavs Chocolate" trifeles

"Emils Gustavs Chocolate" piedāvā tikai PREMIUM klases šokolādes izstrādājumus, kas gatavoti no augstākās kvalitātes rūpīgi izvēlētām un atlasītam izejvielām. Katra šokolādes trifele ir gluži kā ar mīlestību aprūpēts bērns, kā smalks juveliera darbs... Nogaršo pasakainās ogu, balzama vai mandeļu-kokosa trifeles!
Pieejams vēl 25d 18h
-50%
0.99 €
2.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

"Siguldas saldējums" ar dažādām garšām

Saules staru lutināti rabarberi. Tepat, Latvijā, audzētas saldās zemenes. Ikvienam latvietim tik neaizvietojamā rudzu rupjmaize un dzērveņu ievārījums. Gaisīgā un reibinošā vaniļa. Tumšā un mazliet rūgtenā šokolāde. Tās ir garšas, ko var izbaudīt, nogaršojot "Siguldas saldējumu".
Šobrīd 155 pircēji  Pieejams vēl 11d 18h
-50%
2.50 €
5.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

"Happy Ulula" bērnu cepure

"Happy Ulula" pozitīvi uzlādētās pūčcepures derēs priecīgiem bērniem un patiks viņu vecākiem. Katrs izstrādājums ir gatavots ar labām domām un sajūtām, lai nēsātājam sniegtu tikai pozitīvas emocijas. Cepures ir ne tikai siltas, bet arī ērtas un skaistas. Pieejami mīļi dizaini zēniem un meitenēm.
Pieejams vēl 12d 18h
-40%
10.20 €
17.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Attīstošas koka spēles bērniem

Īstās rotaļlietas topošajiem māksliniekiem, konstruktīviem domātājiem un vispusīgiem speciālistiem! Aizraujošās koka spēles - puzles, tilti u.c. - sniegs jautrus kopābūšanas brīžus visai ģimenei. Rotaļlietas raisīs bērna fantāziju, veicinās kustību koordināciju un vingrinās prātu.
Pieejams vēl 14d 18h
-40%
3.60-27.00 €
6.00-45.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Kokvilnas cepure ar latvju spēka zīmēm

Ar lepnumu valkā cepurīti, ko rotā latviešu spēka zīme - ar šādu aksesuāru Tu būsi pamanāma un nopelnīsi daudz komplimentu! Maigais kokvilnas audums būs patīkams ādai, un Tevi sildīs apziņa, ka cepure ir rūpīgs roku darbs, turklāt radīta tepat, Latvijā.
Pieejams vēl 15d 18h
-35%
9.75 €
15.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...