Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Latviskas aproces vai atslēgu piekariņi

Oriģinālos atslēgu piekariņus varēsi pievienot somai, atslēgām, jostai vai maciņam. Turklāt tie kalpos kā iepirkumu ratu monētas - noderēs iepirkšanās reizēs, kad vajadzīgi lielveikala ratiņi, bet makā nav sīknaudas. Piedāvājumā arī patriotiskas auduma lentītes ar latvju rakstiem dažādās krāsās.
Pieejams vēl 15d 15h
-40%
1.49-3.55 €
1.99-4.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Putnu atpazīšanas spēle "PUTNOTĀJS"

Iepazīsties ar Latvijā sastopamajiem putniem spēlē "PUTNOTĀJS"! Smalkie un krāsainie zīmējumi tapuši, sadarbojoties ar Latvijas Ornitoloģijas biedrību un māksliniekiem, un palīdzēs ne tikai atpazīt putnus, bet arī trenēt atmiņu. Spēle paredzēta gan bērniem, gan vecākiem.
Šobrīd 45 pircēji  Pieejams vēl 5d 15h
-15%
16.90 €
19.90 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Koši ādas imitācijas sēžammaisi

Iekļauj savā mājokļa interjerā košu pufu! Pateicoties pielāgojamajai formai, sēžammaisā var darīt it visu, kas ienāk prātā - lasīt grāmatas, skatīties TV, sērfot internetā, snaust, klausīties mūziku vai arī pļāpāt pa telefonu. Iekārtojies ērtāk!
Šobrīd 8 pircēji  Pieejams vēl 1d 15h
Laba cena
33.96 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Latviskas šalles, cimdi un cepures

Moderni, mīksti un kvalitatīvi adījumi! Veidoti pēc mākslinieces Agijas Stakas dizaina. Katram izstrādājumam pievienota metāla zīmīte ar vārdu Latvija un veiksmes  simboliem. Piedāvājumā arī adījumi ar atstarojošo diegu, lai varētu justies droši tumsā!
Šobrīd 21 pircējs  Pieejams vēl 3d 15h
-40%
7.99-23.99 €
9.99-29.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...