Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Relaksējošais GARRA RUFA zivtiņu pīlings

Izmēģini patīkamo GARRA RUFA zivtiņu pīlingu un mikromasāžu! Tā palīdzēs atgūt enerģiju, relaksēties un uzlabot asins cirkulāciju, kā arī padarīs Tavas pēdiņas neticami maigas! Zivtiņas barojas ar lūpiņām, noknibinot un iesūcot aļģes, organiskas vielas, cilvēka ādas virskārtas atmirušās daļiņas. Neparasti ir tas, ka zivtiņas spēj attīrīt cilvēka ķermeni no atmirušajiem ādas gabaliņiem, neskarot veselo ādu. Procedūra ir droša arī grūtniecēm un jaunajām māmiņām. 
Nopirkts: 1  Pieejams vēl 28d 12h
līdz54%
8.90-15.80 €
17.00-34.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Sieviešu matu griezums ar karstajām šķērēm

Vēlies iegūt jaunu un stilīgu frizūru? Nevienam nav noslēpums, ka matu griezumam, kas apvienots ar intensīvu aprūpi ir satriecošs efekts! Veic atjaunojošu procedūru matiem, kurā ietilpst gan matu maska, gan īpašā masāža, gan griešana ar unikālajām, karstajām matu šķērēm.
Pieejams vēl 28d 12h
-40%
17.99 €
30.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Aizraujoša peintbola spēle Andrejsalā

PĒDĒJĀ IESPĒJA PIRMS ANDREJSALAS LAUKUMA SLĒGŠANAS! Peintbola cīņa ar krāsu lodītēm sagādās prieku gan bērniem un jauniešiem, gan pieaugušajiem. Pateicoties iespējai regulēt ieroča stiprumu, peintbolu var spēlēt jau no 10 gadu vecuma. GUNSnLASERS peintbola laukumi ir veidoti tā, lai spēle būtu interesanta un azartiska. Svini dzimšanas dienu vai nāc atpūsties kopā ar draugiem un kolēģiem!
Pieejams vēl 12d 12h
-25%
15.00 €
20.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Relaksējoša masāža pārim (~ 1 h)

Laiks būt kopā un aizmirst par ikdienas rūpēm! Sagādā sev un savai otrai pusītei mierpilnus kopā būšanas momentus - uzdāvini fantastiski relaksējošu masāžas seansu ar lavandas vai piparmētru eļļām. Kopīgais masāžas piedzīvojums sniegs dvēselisko līdzsvaru un uz kādu brīdi pacels spārnos, vairojot harmoniju un mieru jūsu starpā. 
Pieejams vēl 28d 12h
-57%
29.95 €
70.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...