Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Keramikas pārklājums automašīnas virsbūvei

Rūpēm par savu automašīnu izvēlies ilgtspējīgus risinājumus! Auto virsbūves keramiskais pārklājums ir gluži kā papildu virsbūves slānis - tas sacietē, molekulārā līmenī savienojoties ar virsbūves krāsu, un ir krietni noturīgāks par ierasto vasku. Keramiskais pārklājums atgrūž ūdeni un netīrumus - dubļus un citu drazu, kas pēcāk viegli noslīd no automašīnas virsmas. Mazgāt šādu auto būs tīrais prieks! Tāpat pārklājums aizsargā pret UV starojumu, kā arī samazina krāsas oksidēšanās risku.
Cena
45.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Unikāla ekskursija tumsā (1 h 30 min)

Vai atceries, kad pēdējo reizi par kaut ko brīnījies? Kad, apmeklējot jaunu vietu, ieteici to draugiem, jo ​​pieredze bija pārsteidzoša? Mēs aicinām Tevi apmeklēt ļoti neparastu muzeju, kura ekspozīcija ir iegremdēta absolūtā tumsā - to nevarat redzēt, bet var sajust! Ekskursijas vada neredzīgi gidi. Viņi ir ļoti dažādi, taču visiem ir viena kopīga iezīme - pozitīvs skatījums uz pasauli. Muzejā uzzināsi vai neredzīgie redz sapņus, vai taisnība, ka viņi skaita soļus, kā šķērsot ceļu neskatoties, un daudzus citus interesantus faktus par tumsas īpatnībām. Piedāvājumā apmeklējums 1 personai vai grupai līdz 4 personām!
Pieejams vēl 34d 10h
Cena
15.00-70.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Atlaides 52 vai 82 gab. suši seta iegādei

Pārsteidz savu ģimeni, liekot galdā nepārspējami gardu suši komplektu, kas palutinās katra garšas kārpiņas! Āzijas virtuve ir lieliska izvēle ikdienas vai svētku maltītei - suši bārs FUGU SUSHI piedāvā iegādāties 52 gabaliņu "Set Tsunami" vai 82 gabaliņu "Futouki" suši setus ar ievērojamu atlaidi, turklāt komplektā saņemsi visu nepieciešamo maltīei - sojas mērci, vasabi, ingveru un irbulīšus.
Pieejams vēl 30d 10h
Cena
2.19 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Enerģētiskā Tibetas pilna ķermeņa masāža

Ja jūti spēku izsīkumu, nogurumu un nomāktu garastāvokli, izmēģini enerģētisko Tibetas masāžu - tā ir radusies pirms aptuveni 4000 gadiem, taču, pateicoties spēcīgajai iedarbībai, savu aktualitāti nav zaudējusi līdz pat mūsdienām. Procedūras sākumā viss ķermenis tiek ierīvēts ar zāļaugu maisījuma skrubi, pēc kā seko visa ķermeņa (ieskaitot seju un galvu) masāža ar siltu eļļu. 
Nopirkts: 6
-44%
25.00 €
45.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Spāņu masāža ķermeņa atjaunošanai

Lai arī masāžām ir sena vēsture, spāņu masāža tiek praktizēta salīdzinoši neilgu laiku. Tā ir īpašs masāžās paņēmienu kopums, kas unikālā veidā ļauj iedarboties uz ādu un muskuļiem, sniedzot relaksāciju un vienlaikus novēršot tādas problēmas kā lieko svaru, celulītu, tūsku, ādas nepilnības un pastiprinātu svīšanu. Masāža uzlabo asinsriti un limfas plūsmu, atbrīvo saspringtos muskuļus un spēcīgi iedarbojas uz visu ķermeni kopumā. Tā lieliski palīdz atgūt spēku un enerģiju pēc fiziskas vai garīgas slodzes. Uzdāvini sev vai kādam mīļam cilvēkam!
Nopirkts: 3

Bonusu kluba biedriem 23.21€

-44%
25.00 €
45.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...
Tev varētu patikt: