Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Atjaunojoša RF liftinga procedūra sejai

Lai ilgāk saglabātu skaistu un gludu ādu, par to jāsāk rūpēties laicīgi! Palēnini ādas novecošanos un samazini vizuālo grumbiņu skaitu ar īpaši atjaunojošo liftinga procedūru sejas un kakla zonai - tā piemērota gan vīriešiem, gan sievietēm no 25 gadu vecuma. Ar RF liftinga palīdzību ādu iespējams savilkt un izlīdzināt grumbiņas bez jebkādas ķirurģiskās iejaukšanās vai injekcijām. Satriecošais efekts ir manāms jau pēc pirmās procedūras!
Pieejams vēl 30d 20h
-40%
27.00 €
45.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Brauciens ar drifta triciklu (2 x 10 min)

Divi braucieni par viena cenu! Pēc saspringtas darba dienas vēlies izvēdināt domas un gūt pozitīvas emocijas? "Drifta Halle" būs īstā vieta, kurp doties - bez jebkādas iepriekšējas sagatavošanās ļaujies elpu aizraujošam braucienam ar drifta triciklu, izjūtot adrenalīna pieplūdumu un vēl nebijušas sajūtas! Uzmanību, gatavību, starts - gāzi grīdā pretim jauniem iespaidiem!
Nopirkts: 139 Pieejams vēl 12d 20h
-50%
10.00 €
20.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Biļete uz "Cosmos" ilūziju muzeju

Sagādā neaizmirstamu piedzīvojumu sev un bērniem - dodieties KOSMOSĀ! "Cosmos" ilūziju muzejā elpa aizrausies kā lielam, tā mazam - apskatot gandrīz 30 eksponātus, varēsi izbaudīt, kā uz mirkli apstājas laiks, pastaigāties pa Piena ceļa malu, apmānīt sevi un citus dažādās ilūzijās, maldīties spoguļu labirintā un vēl daudz ko citu. Paņem līdzi labu garastāvokli, ienirsti Visuma noslēpumos un paraugies uz pasauli no cita skatpunkta ar brīnumu pilnām acīm! 
Nopirkts: 469
-25%
4.50-22.50 €
6.00-30.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Auto mazgāšana un salona tīrīšana

Ikdienā pārvietojoties ar auto, tas kļūst gluži kā otrās mājās. Vai atceries pēdējo reizi, kad braucamrīkam veici kārtīgu apkopi? "BT automazgātava" par to parūpēsies, turklāt par īpaši izdevīgu cenu! Pēc profesionālas un rūpīgas apstrādes ar rokām Tavs auto būs tīrs gan no ārpuses, gan iekšpuses, savukārt virsbūves vaskošana tam piešķirs nevainojamu spīdumu un mirdzumu - gluži kā no salona!
Nopirkts: 134
-50%
15.00 €
30.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...
Tev varētu patikt: