Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Realitātes spēle, kvests vai izlaušanās

Izbaudi ko nebijušu un sajūti adrenalīna klātbūtni katrā šūnā! Spriedze un sasprindzināti nervu gali garantēti! Patiesi interesanta nodarbe un lieliska izklaide gan Tev, gan bērniem, gan draugiem un radiem! 1 h laikā visai komandai būs jāstrādā kopā, lai izkļūtu no baisajām kapenēm, izlauztos no maksimālas drošības cietuma vai aizbēgtu no sērijveida slepkavas mājas, izmantojot atjautību, intuīciju un radošumu!
Nopirkts: 40  20h
-30%
28.00-35.00 €
40.00-50.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Biļete uz "Illusion Rooms"

Vai bieži pats sev ikdienā uzdod jautājumu - šī ir realitāte vai ilūzija? Ja neesi par to aizdomājies, mums Tev ir unikāls piedāvājums - Rīgas sirdī savas durvis vērušas LIELĀKĀS Latvijas ilūziju istabas, pēc kuru apmeklējuma Tu nudien biežāk sāksi aizdomāties par atbildi uz šo jautājumu, jo "Illusion Rooms” ir neparasts ceļš, kura galā Tu vairāk uzticēsies sirdij, nekā savām acīm. Dodies mainīt savus priekšstatus par pasaules kārtību!
Nopirkts: 155  Pieejams vēl 10d 20h
līdz37%
4.00-21.00 €
6.00-28.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

50% ATLAIDE vīriešu uzvalka iegādei

Ikviena vīrieša garderobes lepnums ir ideāla piegriezuma uzvalks, kas šūts no kvalitatīva auduma. Tev ir iespēja iegādāties jaunu komplektu - bikses un žaketi no tādiem zīmoliem kā: "Parlamenter", "Gaudi" un "Montman"! Varēsi izvēlēties no dažādiem modeļiem un izmēriem. Uzvalki ir šūti pēc regulārā vai itāļu slim-fit piegriezuma no premium klases audumiem, kuru sastāvā ir vilna, zīds un viskoze.
Pieejams vēl 31d 20h
Cena
1.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Vakuuma aparātmasāža ar RF-liftingu

Vēlies vilkt skaistus tērpus bez kompleksiem par savu ķermeni? Pamēģini vakuuma aparātmasāžu ar RF-liftingu! Efektu redzēsi uzreiz pēc procedūras - uzlabosies ķermeņa formas, bet āda kļūst tvirtāka un gludāka! Pēc procedūras  samazinās ķermeņa apkārtmēri - sašķeļot taukaudus, kā arī uzlabojas ķermeņa formas un ādas tonuss. Masāžas laikā tiek izmantota profesionāla pretcelulīta masāžas eļļa.
Pieejams vēl 28d 20h
-40%
14.90 €
25.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...