Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Atlaides 72 vai 82 gab. suši seta iegādei

Kas gan būtu ballīte bez gardām uzkodām, kas lutina katra ciemiņa garšas kārpiņas? Āzijas virtuve ir lieliska izvēle svētku maltītei - suši bārs FUGU SUSHI piedāvā iegādāties 72 gabaliņu "Sendai" vai 82 gabaliņu "Futouki" suši setus ar ievērojamu atlaidi, turklāt komplektā saņemsi arī sojas mērci, ingveru un irbulīšus.
Pieejams vēl 28d 15h
Cena
1.99-2.19 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Manikīrs ar gellakas pārklājumu

Rokas uzskatāmi norāda cilvēka patieso vecumu, tādēļ to kopšanai jāpievērš īpaša uzmanība - nepietiks tikai regulāri tās mazgāt un ieziest ar krēmu. Sakoptas rokas vairo pārliecību par sevi - atjauno nagu formu un piešķir rokām brīnišķīgu izskatu ar klasisko, Eiropas vai ekspresmanikīru un ilgnoturīgo gellakas pārklājumu! Salonā pieejami aptuveni 90 gellakas toņi, no kuriem noteikti atradīsi piemērotāko arī sev.
Pieejams vēl 28d 15h
līdz52%
10.00-14.00 €
10.00-25.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

B kategorijas teorija SIA "Autoskola"

Viss sākas ar apņemšanos - uzsāc ceļu pretim savai autovadītāja apliecībai! Izej teorijas kursu un "pieveic" figūru laukumu autoskolā SIA  "Autoskola" - teoriju izklāstīs pieredzes bagāti pasniedzēji, kuri, izmantojot inovatīvas metodes, ļaus jaunās zināšanas apgūt atraktīvi un aizraujoši, savukārt mierīgie braukšanas instruktori ļaus veiksmīgi apgūt auto vadīšanas māku tā, lai Tu kļūtu par drošu, prasmīgu un pārliecinātu autovadītāju!
Nopirkts: 8  Pieejams vēl 22d 15h
-84%
12.00 €
75.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Limfodrenāžas gaisa zābaki ķermenim

Limfodrenāža ir mehāniska masāža ar mainīgu gaisa spiedienu. Tās rezultātā uzlabojas asinsrite un limfas plūsma visā ķermenī. Procedūra palīdz pret celulītu, novērst dažādas izcelsmes tūskas, likvidēt venozās atteces traucējumus. Ļoti efektīva "smagu" un pietūkušu kāju problēmu gadījumā!
Nopirkts: 10  15h
līdz63%
4.50-70.00 €
12.09-100.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Auto mazgāšana un salona tīrīšana

Ikdienā pārvietojoties ar auto, tas kļūst gluži kā otrās mājās. Vai atceries pēdējo reizi, kad braucamrīkam veici kārtīgu apkopi? "BT automazgātava" par to parūpēsies, turklāt par īpaši izdevīgu cenu! Pēc profesionālas un rūpīgas apstrādes ar rokām Tavs auto būs tīrs gan no ārpuses, gan iekšpuses, savukārt virsbūves vaskošana tam piešķirs nevainojamu spīdumu - gluži kā no salona!
Nopirkts: 50  Pieejams vēl 3d 15h
-46%
12.50 €
23.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...