Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Izbrauciens pa Daugavu ar kuģīti "Vecrīga"

IZBRAUCIENIEM ATLAIDES LĪDZ 42%! Izbaudi mierpilnus saulrietus vai ģimenisku dienu! Atpūtnieku iecienītais kuģītis "Vecrīga" Tevi vedīs burvīgiem skatiem pilnā braucienā pa Daugavu - izvēlies "Rīgas panorāmas reisu" vai romantisko "Saulrieta reisu", un Tu varēsi rāmi vizināties līdz pašiem jūras vārtiem un atpakaļ. Lieliska ideja romantiskam vakaram divatā, jautrai ballītei ar draugiem vai brīvdienu piedzīvojumam ģimenes lokā!
Nopirkts: 685 Pieejams vēl 21d 09h
līdz42%
2.00-16.00 €
3.00-20.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Dažādi izbraucieni ar kuģīti "Jūrmala"

Draudzīgākās cenas šajā sezonā! Izbaudi mierpilnus saulrietus vai ģimenisku dienu! Atpūtnieku iecienītais kuģītis "Jūrmala" Tevi vedīs burvīgiem skatiem pilnā braucienā pa Daugavu - izvēlies "Rīgas panorāmas reisu" vai romantisko "Saulrieta reisu", un Tu varēsi rāmi vizināties līdz pašiem jūras vārtiem un atpakaļ. Lieliska ideja romantiskam vakaram divatā, jautrai ballītei ar draugiem vai brīvdienu piedzīvojumam ģimenes lokā!
Nopirkts: 378 Pieejams vēl 11d 09h
līdz67%
2.00-10.00 €
5.00-20.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

XROOM.LV izlaušanās spēles

Uzdāvini dāvanu - trillera cienīgus notikumus, kuros izbaudīt sacensību garu un pierādīt sev un citiem, cik esi erudīts! XROOM.LV ir aizraujoša izlaušanās spēles ar 4 dažādiem scenārijiem, kuras laikā 2-5 cilvēku komandu ieslēdz istabā un tai, meklējot apslēptas atslēgas, pavedienus un norādes, jāmēģina tikt ārā ierobežotā laika posmā - 60 minūtēs. Kopīga uzdevumu pildīšana sagādās neaizmirstamus mirkļus atzīmējot dzimšanas dienu, vecpuišu vai vecmeitu ballīti, korporatīvo pasākumu vai jebkuru citu notikumu, ko vēlaties pavadīt jautrā draugu kompānijā!
Nopirkts: 46
-35%
32.50-61.75 €
50.00-95.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Aromātisks ziedu SPA rituāls

Ienirsti pasakainā ziedu smaržas baudījumā, ļaujoties relaksējošam piedzīvojumam skaistuma salonā "Boutique Lea"! Aromātiskā SPA rituāla laikā tiek izmantota pieneņu, ceriņu, jasmīnu vai liepziedu eļļa, kas labvēlīgi iedarbojas uz visu organismu un emocionālo pasauli, savukārt pilnīgai labsajūtai no piedāvājuma klāsta vari izvēlēties tieši sev vistīkamāko procedūru kombinācijas - masāžu, ietīšanu, saunu u.c. Baudi vasaras dvesmu vienatnē vai kopā ar mīļoto!
līdz42%
25.00-80.00 €
30.00-100.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...
Tev varētu patikt: