Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Izbrauciens pa Daugavu ar kuģīti "Vecrīga"

Izbaudi mierpilnus saulrietus vai ģimenisku dienu! Atpūtnieku iecienītais kuģītis "Vecrīga" Tevi vedīs burvīgiem skatiem pilnā braucienā pa Daugavu - izvēlies "Rīgas panorāmas reisu" vai romantisko "Saulrieta reisu", un Tu varēsi rāmi vizināties līdz pašiem jūras vārtiem un atpakaļ! Lieliska ideja romantiskam vakaram divatā, jautrai ballītei ar draugiem vai brīvdienu piedzīvojumam ģimenes lokā!
Nopirkts: 305  Pieejams vēl 19d 07h
līdz50%
2.00-10.00 €
3.00-20.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Biļete uz "Illusion Rooms"

Vai bieži pats sev ikdienā uzdod jautājumu - šī ir realitāte vai ilūzija? Ja neesi par to aizdomājies, mums Tev ir unikāls piedāvājums - Rīgas sirdī savas durvis vērušas LIELĀKĀS Latvijas ilūziju istabas, pēc kuru apmeklējuma Tu nudien biežāk sāksi aizdomāties par atbildi uz šo jautājumu, jo "Illusion Rooms” ir neparasts ceļš, kura galā Tu vairāk uzticēsies sirdij, nekā savām acīm. Dodies mainīt savus priekšstatus par pasaules kārtību!
Nopirkts: 298  Pieejams vēl 3d 07h
līdz37%
4.00-21.00 €
6.00-28.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

EXITMANIA.LV izlaušanās spēles

Tu un Tavi draugi atgūstat samaņu pamestā lopkautuvē - jūs esat kļuvuši par maniakāla slepkavas-miesnieka laupījumu. Aiz sienas kliedz upuri, kuru izmisuma pilnos saucienus aptur cirtienu trokšņi, visapkārt rēgojas asins traipi... Bet varbūt vēlies iejusties "Titānika" pasažiera ādā un izbaudīt nervus kutinošas emocijas? Tu un Tavi komandas biedri ir ieslēgti vienā no "kuģa" apakšējo stāvu kajītēm, taču ūdens jau ir pārņēmis blakus kajīti un tuvojas... Jums ir 1 h laika, lai atrisinātu kvestu! Vai spēsiet to paveikt?
Nopirkts: 6  Pieejams vēl 14d 07h
-45%
32.99 €
60.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Izbraucieni pa Daugavu ar kuģīti "Jūrmala"

Kuģītis "Jūrmala" ir vienīgai kuģītis Rīgā, kur no otrā stāva klāja ir lieliska iespēja baudīt 360° pilsētas panorāmu, viļņojoties Daugavas rāmajos ūdeņos.Trīs dažādi maršruti, lai saulītē, svaigajā Daugavas vējā baudītu brīnišķīgos skatus. Lai kuru no maršrutiem pa Daugavu Tu izvēlētos, brauciens ar kuģīti "Jūrmala" būs skaistiem skatiem bagāts. Varēsi ķert vēju un sauli, malkojot gardus dzērienus uz kuģīša augšējā-atvērtā klāja, vai atpūsties "Jūrmalas" salonā, kur atrodas bārs. 
Nopirkts: 24  Pieejams vēl 23d 07h
līdz60%
2.00-15.00 €
5.00-24.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Brauciens ar kuģīti pa kanālu un Daugavu

Svini dzīves skaistākos mirkļus un baudi šīs vasaras burvīgo laiku braucienā ar kuģīti pa kanālu un Daugavu! Vecrīgas skaistākie skati, Rīgas pils plīvojošie karogi, nebeidzamā rosība ostā un daudz kas cits veselu stundu ilgā izbraucienā. Ņem līdzi ģimeni vai draugus un ļauj, lai vēsturiskie"river Cruises Latvia" kuģīši aizved Tevi skaistā un mierpilnā piedzīvojumā cauri Rīgas sirdij!
Nopirkts: 100  Pieejams vēl 12d 07h
līdz40%
6.00-9.00 €
8.00-15.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...