Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Rudens

Skaisti sieviešu džemperi un jakas

Piedāvājums papildināts - kopā 23 rudenīgs modelis! Skaists un praktisks džemperis vai ērta jaka būs īpaši aktuāls apģērbs rudenī - laikā, kad vēsums jau manāms ik uz soļa! Piedāvājumā dažādi adījumi jebkurai gaumei - tie lieliski noderēs gan darbam, gan brīvajam laikam. Džemperu un jaku universālie izmēri piestāvēs jebkuru auguma aprišu dāmām. Vienkārši, bet skaisti! 
Nopirkts: 39  Pieejams vēl 2d 02h
Saņemšana no: 29.10.
Piegāde no: 29.10.
Cena
10.99-16.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Latviski džemperi u.c. apģērbi ģimenei

Iegādājoties jebkuru džemperi vai jaku, dāvanā saņemsi cepuri AUSEKLIS zilā krāsā ar baltu izšuvumu! Lai rudens drēgnajās dienās Tevi un Tavus mīļos ik uz soļa silda mūsu tautas lielākais dārgums - latvju spēka zīmes! Zīmols EKO GURU šajā sezonā piedāvā plašu džemperu klāstu visai ģimenei, kurus papildina gan dažādi tautiski raksti, gan patriotiski uzraksti, piemēram, jau iemīļotais "Latvietis" vai "Latviete". Tāpat piedāvājumā atradīsi arī trijstura lakatiņus, treniņbikses, cepures, kakla sildītājus, jakas un legingus - ērtu un praktisku apģērba papildinājumu!
Nopirkts: 24  02h
Saņemšana no: 03.11.
Piegāde no: 03.11.
līdz57%
7.50-29.90 €
12.50-45.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Daudzfunkcionālā ziede "Evija"

Īpaši aktuāli vīrusu laikā - rūpējies par sevi un saviem mīļajiem ar Latvijas dabas dotām dāvanām! Daudzfunkcionālajai ziedei EVIJA piemīt aizsargājoša funkcija pret gaisa-pilienu vīrusu iekļūšanu organismā caur gļotādām. Ziedi ieteicams iesmērēt deguna ejās pirms iziešanas no mājām, jo, darot to atkārtoti vairākas reizes dienā, gļotādas tiek pārklātas ar aizsargājošu slāni un vīrusam ir apgrūtināta iespēja tikt tam cauri. Tomēr ziedei ir arī daudzas citas pozitīvas īpašības - to iespējams lietot visos vecumposmos un tā ir piemērota arī dzīvniekiem!
Nopirkts: 12  Pieejams vēl 10d 03h
Saņemšana no: 05.11.
Piegāde no: 05.11.
Cena
2.99-23.35 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

MALDERI veselīgie smiltsērkšķu produkti

Dāvā savai veselībai un skaistumam "oranžā zelta" jeb smiltsērkšķu sniegtās bagātības! Vien 30 km no Rīgas atrodas Daugavas krasts - neskarta vide, kur ceļi un šosejas ir tālu. Šajā paradīzes stūrītī mīt ģimene, kas pati audzē un ražo smiltsērkšķu produkciju. Vērtīgo ogu - smiltsērkšķu - eļļas, želejas, sīrups un ziedes satur unikālu vitamīnu kombināciju un bioloģiski aktīvas vielas, kas ir noderīgas gan veselībai, gan skaistumkopšanai. Izmēģini un pārliecinies - Latvijas dabas izauklētais smiltsērkšķis spēj darīt brīnumus!
Nopirkts: 15  Pieejams vēl 5d 02h
Saņemšana no: 02.11.
Piegāde no: 02.11.
Cena
2.39-9.55 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...
Tev varētu patikt: