Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Skaistuma procedūras

"Hotel Sigulda" atpūtas komplekss

Tu esi pelnījis dienu relaksācijai vienatnē, romantisku laiskošanos ar otru pusīti vai prieka pilnus mirkļus ar visu ģimeni! Piedāvājumā viesnīcas "Hotel Sigulda" atpūtas kompleksa apmeklējums vienai personai - sauna, tvaika pirts, SPA masāžas vanna un baseins ar masāžas sistēmu  gleznainajā Siguldā Tevi jau gaida!
Pieejams vēl 31d 14h
-20%
9.60 €
12.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Rožu SPA aromterapijas rituāli

Ļaujies visu ziedu karalienes, krāšņās rozes, vilinošajam aromātam un uzņem tās maigumu un sievišķo spēku!  Rožu aromterapijas procedūru laikā Tu piedzīvosi pasakainas sajūtas, kas pacels pāri ikdienas nogurumam un ļaus dvēselei lidināties augstāk par mākoņiem... Rožu eļļas pozitīvās īpašības iedarbojas ne tikai emocionāli, bet vienlaikus rūpējas par to, lai Tava āda kļūtu zīdaini mīksta un skaista.
Nopirkts: 1  Pieejams vēl 29d 14h
-44%
19.00-25.00 €
25.00-45.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Pīlings, medus procedūra, SPA kapsula u.c.

Vai zini kā uzturēt un saglabāt veselību rudenī un ziemā, kā efektīvi izvairīties no saaukstēšanās un papildu tam zaudēt kādu lieko kilogramu? Ar SPA kapsulas palīdzību, medus vērtīgās īpašības caur porām ļoti ātri un viegli nonāks organismā, mīkstinot ādu un barojot to. Medus maska ''uzsilda'' ādu un, pateicoties tam, notiek zemādas tauku slāņa ''sadegšana" un celulīta mazināšanās. SPA kapsulas procedūra ir ideāls palīgs, lai medus spētu parādīt visas savas burvju spējas - apgādāt organismu ar veselību, skaistumu un spēku!
Nopirkts: 10  Pieejams vēl 9d 14h
-69%
20.90 €
68.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Skropstu laminēšanas procedūra

Un Tu savaldzināji viņu ar vienu acu skatu... Vēlies iegūt garas, biezas un perfekti atliektas skropstas bez to pieaudzēšanas vai ikrīta pūliņiem, krāsojot tās ar tušu? Skropstu laminēšana ir procedūra, kuras laikā tiek akcentēts Tavu dabīgo skropstiņu skaistums - tās tiek atliektas, nofiksētas, nokrāsotas un piepildītas ar keratīnu, lai Tev dāvātu nevainojamu efektu līdz pat 10 nedēļām. Izmēģini vienreiz un iemīli uz visiem laikiem!
Nopirkts: 7  Pieejams vēl 14d 14h
-50%
25.00-40.00 €
40.00-80.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...