Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Skaistuma procedūras

Matu krāsošana + griezums + veidošana

Veic matu krāsošanu un griezumu skaistuma salonā "Bize"! Rūpēs par Taviem matiem tiks izmantota augstvērtīgā "Farmavita Life Color Plus" krēmveida krāsa ar zemu amonjaka saturu - īpašā formula garantē krāsas stabilitāti un uztur spīdumu ilgāk nekā parasta krāsa, turklāt 100% noklāj sirmos matus. 
Šobrīd 19 pircēji  18h
-45%
21.99 €
40.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Kāju + muguras + pēdu masāžas rituāls

Lai nodrošinātu labu veselību un harmonisku dzīvi bez sasprindzinājuma un sāpēm, ieteicams regulāri nodoties patīkamām masāžas procedūrām, kas nomierina, sniedz enerģiju un uzlabo ķermeņa vispārējo stāvokli. Izmēģini ārstniecisko skaistumkopšanas rituālu veselībai, labsajūtai un tvirtam augumam!
Šobrīd 15 pircēji  18h
-57%
26.50 €
61.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

4 procedūru SPA rituāls "Saulgriežu maģija

Jūties kā smaržojošā un saules gaismas pielietā pļavā! 4 procedūru SPA rituālā "Saulgriežu maģija" varēsi baudīt visa ķermeņa masāžu, ietīšanu, pīlingu un sejas procedūru. Procedūrā izmantotie kosmētikas līdzekļi dziļi baro pat sevišķi sausu ādu, gādājot par tās elastību un jauneklību. Patiesi relaksējošs veids spēka un iekšējā miera atgūšanai vasaras mītiskākajā laikā! 
Šobrīd 49 pircēji  Pieejams vēl 4d 18h
-68%
25.69 €
80.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Šokolādes un apelsīnu eļļas SPA rituāls

Izdevīga iespēja pilnībā relaksēties vienatnē vai divatā! Izbaudi melnās šokolādes un apelsīnu eļļas burvību ar visa ķermeņa masāžu, ietīšanu, un aromterapiju sejai. Turklāt varēsi izvēlēties piedāvājumu ar pīlingu un saunu vēl patīkamākai atpūtai!
Šobrīd 17 pircēji  18h
-60%
18.90-62.00 €
45.00-120.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...