Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Skaistuma procedūras

LPG + kavitācija + biostimulācija

Procedūra palīdzēs samazināt celulītu, kā arī problēmzonu apkārtmēru, vienlaicīgi nostiprinot un nostiepjot muskuļus un uzlabojot ādas reljefu. Tā lieliski noderēs tiem, kuri ievēro diētu un, samazinot ķermeņa apjomu, vēlas saglabāt tvirtu ādu.
Šobrīd 16 pircēji  Pieejams vēl 8d 10h
-73%
29.00 €
106.72 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Klasiskais manikīrs + "Gelish" pārklājums

Ne velti "Gelish" ir ieguvusi sieviešu vairuma atzinību - tā ir laka, kas nedrūp, nezaudē spīdumu un saglabā perfektu izskatu līdz pat 3 nedēļām! Skaisti veikts profesionāls manikīrs ne tikai labi izskatās, bet izceļ Tavu sievišķību un ļauj Tev justies pārliecinātai par sevi. 
Šobrīd 1 pircējs  Pieejams vēl 31d 10h
-46%
8.59 €
16.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Spiediena kapsula + limfodrenāžas zābaki

Ceļš uz skaistu figūru kļūst īsāks! Salons “Delor” piedāvā kompleksu triecienu liekajam svaram, tūskām un celulītam. Mainīgā spiediena kapsula darbojas kā otrā sirds, trenējot asinsvadus, bet presoterapija palīdz aktivizēt limfodrenāžu, izdarot mainīgu spiedienu no ārpuses.
Šobrīd 22 pircēji  10h
-77%
28.00 €
120.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Limfodrenāžas masāža visam ķermenim

Limfodrenāžas masāža ir relaksējoša un ārstnieciska procedūra - patīkama, maiga masāža, kas nomierina nervu sistēmu un mazina nogurumu. Masāžas pamatuzdevums ir limfas cirkulācijas veicināšana, liekā šķidruma, toksīnu izvadīšana no organisma, vielmaiņas regulēšana un cīņa ar tūsku. 
Šobrīd 12 pircēji  Pieejams vēl 2d 10h
-50%
19.99 €
40.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Karsto akmeņu masāža ķermenim

Austrumos tic akmeņu maģiskajam spēkam, jo akmens sevī nes daudz informācijas. Karsto akmeņu masāžā lieto dažāda izmēra neapstrādātus akmeņus, tos mainot un piemērojot dažādām ķermeņa daļām - mugurai, kaklam, sejai, rokām, kājām, pirkstiem... Tas līdzsvaro, atbrīvo un pozitīvi uzlādē organismu.
Šobrīd 6 pircēji  Pieejams vēl 1d 10h
-50%
24.90-49.00 €
50.00-90.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...