Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Skaistuma procedūras

Lāzerepilācija sievietēm un vīriešiem

Rudens un ziema ir īstais laiks uzsākt lāzerepilāciju, lai gada silto sezonu sagaidītu ar perfekti gludu ādu! Pateicoties jaunākajām skaistumkopšanas nozares inovācijām, izcili gluda āda, kas saglabājas pat gadiem ilgi, vairs nav tikai sapnis. Salons GRAND LUMENI piedāvā augstas efektivitātes lāzerepilācijas procedūras sievietēm un vīriešiem, izmantojot mūsdienīgu lāzera iekārtu, kas atzīta par "zelta" standartu liekā apmatojuma likvidēšanā visā pasaulē. Lāzera atvēsinošā tehnoloģija ļauj izbaudīt procedūru bez sāpēm, turklāt tā aizņem pavisam neilgu laiku, bet sniedz fantastiskus rezultātus. 
Nopirkts: 24  Pieejams vēl 2d 14h
-50%
12.50-115.00 €
25.00-230.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Matu taisnošana ar keratīnu

Matu taisnošana ar keratīnu ir īpaši noderīga sausu un lokainu matu īpašniecēm - šī metode matus iztaisno, netraumējot to sastāvu, turklāt ir piemērota visiem matu tipiem (gan porainiem, gan bojātiem, ķīmiski apstrādātiem matiem), kuriem nepieciešams atjaunot keratīna līmeni un uzlabot to veselību un izskatu.
Nopirkts: 2  14h
-42%
69.90 €
120.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Ārstnieciskais aparātpedikīrs pie podologa

Rūpējies par savu pēdu veselību un dodies vizītē pie sertificēta ārsta-podologa! Vispirms konsultācijas un apskates laikā ārsts novērtēs Tavu pēdu un nagu stāvokli, kam sekos aparātpedikīrs - procedūra, kuras laikā tiks likvidētas tādas problēmas kā ieauguši nagi, varžacis un ādas sabiezējumi. Tāpat saņemsi podologa ieteikumus par piemērotu ārstēšanu, lai no nepatīkamajām problēmām izvairītos arī turpmāk. 
Nopirkts: 7  14h
-43%
19.90 €
35.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Uzmundrinoši SPA rituāli 2 personām (2 h)

Ja Tev šķiet, ka jūties labi, tad būsi pārsteigts, cik ļoti labi jūtas tie, kuri regulāri apmeklē masāžu. Pēdējo gadu laikā Latvijā masāža arvien lielāku popularītāti gūst tieši 20-40 gadīgo cilvēku grupā, jo tieši viņi ir sēdošo darbu riska grupā, kad sāk krāties šo darbu negatīvās sekas, kas sāk izpausties pāris gadu laikā. Sāpoša spranda un jostas vieta jau kļūst par ikdienu, bet tam tā nevajadzētu būt. Sertificēta meistara masāža Tev var palīdzēt!
14h
-29%
50.00 €
70.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...
Tev varētu patikt: