Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Skaistuma procedūras

Limfodrenāžas gaisa zābaki ķermenim

Limfodrenāža ir mehāniska masāža ar mainīgu gaisa spiedienu. Tās rezultātā uzlabojas asinsrite un limfas plūsma visā ķermenī. Procedūra palīdz pret celulītu, novērst dažādas izcelsmes tūskas, likvidēt venozās atteces traucējumus. Ļoti efektīva "smagu" un pietūkušu kāju problēmu gadījumā!
Nopirkts: 2  Pieejams vēl 27d 00h
līdz63%
4.50-70.00 €
12.09-100.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Muguras, kāju un pēdu masāža

Atbrīvojies no saspringuma un izbaudi ārstniecisku skaistumkopšanas rituālu veselībai un tvirtumam! Cilvēka pēda ir kā miniatūra ķermeņa karte, kurā atrodas dziedināšanas kanāli visām ķermeņa sistēmām, savukārt mugura un kājas ir galvenais ķermeņa nesējs un balsts. Medicīnas centrs "Mā-Re" piedāvā 3 masāžu rituālu par īpašu cenu, pēc kura pie aromātiskas tējas tases varēsi relaksēties un saņemt speciālista konsultāciju par to, kā rūpēties par savu veselību arī turpmāk.
Nopirkts: 5  Pieejams vēl 24d 00h
-64%
26.50 €
74.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Skropstu pieaudzēšana un uzacu korekcija

Mazāk laika pie spoguļa - vairāk aizraujošajai dzīvei! Iegūsti perfektu un izteiksmīgu skatienu ar skropstu klasiskās pieaudzēšanas procedūru un uzacu krāsošanu ar noturīgo krāsu "Refectocil" salonā "de Lash and Brow". Efekts ir dabīgs, taču pietiekami izteiksmīgs, lai izceltu Tavas acis un to skaistumu - izskaties apburoši no rīta, visas dienas garumā un pat naktsmiera laikā!
Nopirkts: 4  Pieejams vēl 19d 00h
līdz40%
25.00 €
30.00-42.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Kārpu, papilomu u.c. veidojumu likvidēšana

Salons piedāvā likvidēt papilomas, kārpas, pigmentācijas traucējumus, rētas un citus veidojumus ar kriodestrukcijas metodi. Šajā procedūrā ar aukstuma palīdzību tiek nosaldēta problemātiskā zona, un tās rezultātā izzūd dažādas vizuālas problēmas. Šīs procedūras laikā var uzlabot arī rētu stāvokli - gan izvirzītu, gan iekritušu. Šāda veida procedūra iedarbojās uz ādas reģeneratīvajiem procesiem, līdz ar to uzlabo arī veselās ādas virsmas stāvokli, to atjaunojot, turklāt tā ir praktiski nesāpīga.
Nopirkts: 4  Pieejams vēl 25d 00h
Cena
6.00-30.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Enerģētiskā Tibetas pilna ķermeņa masāža

Ja jūti spēku izsīkumu, nogurumu un nomāktu garastāvokli, izmēģini enerģētisko Tibetas masāžu - tā ir radusies pirms aptuveni 4000 gadiem, taču, pateicoties spēcīgajai iedarbībai, savu aktualitāti nav zaudējusi līdz pat mūsdienām. Procedūras sākumā viss ķermenis tiek ierīvēts ar zāļaugu maisījuma skrubi, pēc kā seko visa ķermeņa (ieskaitot seju un galvu) masāža ar siltu eļļu. 
Nopirkts: 2  Pieejams vēl 22d 00h
-44%
25.00 €
45.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...