Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Skaistuma procedūras

Atpūta "Wellton Centrum Hotel & SPA"

Brīvdienās vai nedēļas vidū - atpūties un baudi nesteidzīgu laiku kopā ar otru pusīti, mammu, draudzeni vai citu mīļu cilvēku pašā Vecrīgas sirdī, viesnīcā "Wellton Centrum Hotel & SPA"! Izvēlies kādu no trim lieliskiem atpūtas piedāvājumiem, kuros ietilpst nakšņošana standarta klases numurā, gardas zviedru galda tipa brokastis, relaksācija SPA atpūtas zonā vai vakariņas restorānā "Melnā Bite" pēc īpašas ēdienkartes. Uzdāvini svētkus ikdienā!
Nopirkts: 11  Pieejams vēl 22d 10h
Cena
52.00-84.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Fotoepilācija sejai vai ķermenim

Fotoepilācija ir mūsdienīga metode, lai atbrīvotos no liekā apmatojuma jebkurā ķermeņa daļā. Tā ir efektīva un droša matiņu noņemšanas programma, ar kuras palīdzību matiņu folikula tiek izjaukta ar augsta gaismas impulsa palīdzību, saglabājot tīras, gludas un skaistas ādas efektu līdz pat 5 gadiem!
Nopirkts: 1  Pieejams vēl 31d 10h
līdz50%
17.00-100.00 €
34.00-160.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Limfodrenāžas procedūra ķermenim

Limfodrenāžas gaisa zābaku procedūra ir mehāniska masāža ar mainīgu gaisa spiedienu, kā rezultātā uzlabojas asinsrite un limfas plūsma. Šī procedūra palīdz mazināt celulītu, novērst dažādas izcelsmes tūskas, likvidēt venozās atteces traucējumus. Rezultātā tiek paātrināta liekā šķidruma un toksīnu izvadīšanās, uzlabojas venozā asinsrite un aktivizējas vielmaiņas procesi ādā. Rezultātu sajutīsi jau pēc pirmās procedūras, bet nākamo laikā pakāpeniski mazināsies attiecīgo ķermeņa daļu apkārtmērs un visi iepriekš minētie simptomi.
Pieejams vēl 31d 10h
-60%
3.99-39.90 €
10.00-100.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Mikrobleidinga procedūra uzacīm

Perfekti sakoptas un dabiska izskata uzacis ir teju vai katras sievietes sapnis. Aizmirsti par ikrīta stāvēšanu pie spoguļa ar zīmuli rokās un mēģinājumiem panākt ideāli vienādas uzacu līnijas. Pēc mikrobleidinga procedūras vari par uzacu krāsošanu aizmirst uz ilgiem laikiem!
Pieejams vēl 31d 10h
-54%
69.00 €
150.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...