Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm
Procedūru komplekss dievietei (1 h 20 min)

Procedūru komplekss dievietei (1 h 20 min)

Izbaudi vieglu balta zīda apmirdzētu pieskārienu! Procedūra ne tikai atbrīvo no stresa un relaksē, bet arī uzlabo garastāvokli, ievērojami samazina sīko krunciņu daudzumu un novecošanās procesus. Ietinies liegajā meža ogu, jojobas un mandeļu eļļas aromātā un atmodini dievieti sevī! 
Šobrīd 81 pircējs  02h
-68%
25.69 €
80.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
"Stockholm Health" tievēšanas programma

"Stockholm Health" tievēšanas programma

Sācies jauns gads - ir īstais brīdis, kad aktivizēt vielmaiņu un likt organismam pašam dedzināt uzkrātos taukus. Īpaši Tev radītais notievēšanas plāns 7 dienām ļaus notievēt tā, lai liekais svars neatgrieztos! Programmā iekļauta individuāla tievēšanas metode un konsultācijas ar tievēšanas speciālistu.
Šobrīd 44 pircēji  Pieejams vēl 7d 02h
-83%
8.60 €
49.95 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

BIODERMA, LIERAC vai VICHY līdzekļi

BIODERMA, LIERAC un VICHY ādas kopšanas līdzekļi pazīstami visā pasaulē, pateicoties savai kvalitātei un lieliskajam efektam problemātiskas ādas kopšanā. Lidzekļi nesatur konservantus un smaržvielas - to sastāvā ir inovatīvas, patentētas vielas saudzīgai sejas un roku ādas veselībai. 
Šobrīd 17 pircēji  Pieejams vēl 8d 02h
Laba cena
6.10-43.13 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Enerģētiskā Tibetas masāža "Ku Nye"

Veicot eksotisko "Ku Nye" masāžu, liela uzmanība tiek pievērsta ne tikai muskuļu, kaulu, nervu, limfātiskajai un asinsrites sistēmai, bet arī bioenerģētiskajai sistēmai, kas veicina organisma pašatveseļošanās spēju, tonizē visu ķermeni un uzlabo pašsajūtu.
Šobrīd 11 pircēji  Pieejams vēl 11d 02h
-59%
18.49 €
45.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...