Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Sports & Veselība

Floutinga seanss pārim vai 1 personai

Restartē sevi un atjauno magnija rezerves! Nesteidzīga atpūta bezsvara stāvoklī un iespēja atslēgties no visas pasaules - sakārtot domas vienatnē vai izbaudīt kosmisku divvientulību un nebijušas sajūtas romantiskā pāru floutingā! Floutings ieteicams hroniska noguruma, stresa, trauksmes, pārslodzes, migrēnas, muguras sāpju, krampju, pēc smaga darba vai fiziskām slodzēm, veģetatīvās sistēmas traucējumu un magnija deficīta gadījumā. Jau pēc pirmā seansa atjaunosies magnija rezerves organismā - samazināsies stress un nogurums, uzlabosies miegs, atslābs muskuļi, pāries tādas ar stresu saistītas problēmas kā muguras muskuļu un plecu sāpes, uzlabosies pašsajūta. 
Nopirkts: 52  Pieejams vēl 7d 05h
-30%
35.00-49.00 €
50.00-70.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Pēdu refleksogēnā masāža (50 min)

Ikdienā mūsu kājas ir pakļautas lielai slodzei, tādēļ bieži vien tajās rodas sāpes, piepampums vai diskomforta sajūta. Katrā pēdā ir 26 kauli, tūkstošiem nervu galu, ļoti jutīga muskuļu sistēma un īpaši enerģijas punkti, tādēļ iesakām baudīt refleksoterapijas unikālo iedarbību un ļauties relaksējošai pēdu masāžai, kas sniedz nevien meditatīvas sajūtas, bet labvēlīgi ietekmē visu organismu kopumā!
Nopirkts: 1  Pieejams vēl 30d 06h
-40%
16.80 €
28.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Daudzfunkcionālā ziede "Evija"

Rūpējies par sevi un saviem mīļajiem ar Latvijas dabas dotām dāvanām! Daudzfunkcionālajai ziedei EVIJA piemīt aizsargājoša funkcija pret gaisa-pilienu vīrusu iekļūšanu organismā caur gļotādām. Ziedi ieteicams iesmērēt deguna ejās pirms iziešanas no mājām, jo, darot to atkārtoti vairākas reizes dienā, gļotādas tiek pārklātas ar aizsargājošu slāni un vīrusam ir apgrūtināta iespēja tikt tam cauri. Tomēr ziedei ir arī daudzas citas pozitīvas īpašības - to iespējams lietot visos vecumposmos un tā ir piemērota arī dzīvniekiem!
Nopirkts: 15  Pieejams vēl 5d 05h
Saņemšana no: 09.10.
Piegāde no: 09.10.
Cena
2.99-23.35 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Visa organisma diagnostika (40 min)

Parūpējies par savu organismu, pārbaudot veselības stāvokli! Elektroakupunktūra pēc Folla metodes ļauj diagnosticēt veselības traucējumus vēl pirms klīnisku simptomu parādīšanās un veikt nepieciešamos profilakses pasākumus. Diagnostiku veic ar speciāla elektroda palīdzību, testējot cilvēka ķermeņa bioloģiski aktīvos punktus. Tavs ķermenis Tev būs pateicīgs!
Nopirkts: 5  Pieejams vēl 6d 05h
-32%
16.99 €
25.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Pēdu noslodzes diagnostika + konsultācija

Pēdām ir ļoti būtiska loma mūsu ikdienas dzīvē - to salīdzinoši mazais virsmas laukums nes un balsta visu ķermeni, ik dienu izturot lielu slodzi. Lai nākotnē nenāktos saskarties ar stājas, locītavu un mugurkaula problēmām, svarīgi, lai pēdas būtu noslogotas vienmērīgi un pareizi. Uztici savu labsajūtu pēdu aprūpes kabineta "Podo" speciālistiem!
Nopirkts: 20  Pieejams vēl 10d 05h
-62%
7.50 €
20.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...
Tev varētu patikt: