Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Sports & Veselība

100% neatšķaidītas eļļas bez konservantiem

100% dabīgas eļļas, kas iegūtas ar aukstās spiedes metodi, ir visvērtīgākās, jo to sastāvā esošie komponenti saglabājas bioloģiski aktīvi. Tās ir bagātas ar nepiesātinātajām un piesātinātajām taukskābēm, vitamīniem, mikro un makroelementiem, kā arī citām vērtīgām vielām.
Nopirkts: 37  Pieejams vēl 1d 10h
Saņemšana no: 29.06.
Piegāde no: 17.07.
līdz31%
2.70-18.70 €
3.00-25.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Zobu higiēnas procedūra

Saldumi, skābas sulas, kafija un citi iemīļoti produkti patiešām spēj izjaukt siekalu dabisko pH līmeni un bojāt zobus - tieši zobu higiēnists laikus spēs paglābt no caurumu veidošanās, kā arī atbrīvos zobus no aplikuma un zobakmens. Pateicoties rūpīgai un saudzīgai zobu higiēnas procedūrai, ko veiks pieredzējis AG-A medicīnas centra speciālists, Tavi zobi ne tikai izskatīsies, bet kļūs arī veselīgāki!
Nopirkts: 48  Pieejams vēl 1d 10h
Cena
24.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

"Pregnacare" u.c. uztura bagātinātāji

Rūpēm par savu un sava bērniņa veselību jau no pirmās grūtniecības dienas izvēlies pārbaudītos "Pregnacare" uztura bagātinātājus! Piedāvājumā atradīsi uztura bagātinātājus auglības uzlabošanai, vitamīnu un minerālvielu kompleksus grūtniecēm un jaunajām māmiņām, kā arī vēl citus preperātus visai ģimenei - dzelzi, folskābi, D vitamīnu, kalciju un zivju eļļu.
Pieejams vēl 13d 10h
Saņemšana no: 31.07.
Piegāde no: 31.07.
līdz22%
7.12-20.00 €
8.90-25.50 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Pilna profesionālā zobu higiēnas procedūra

"Saules Zobārstniecība" ir vieta, kur Tu savas bailes no zobārsta un zobu higiēnista pārvarēsi uz visiem laikiem - draudzīgā un mājīgā atmosfērā profesionāli ārsti Tev veiks mutes un zobu stāvokļa diagnostiku, zobu higiēnas procedūras un sniegs individuālu konsultāciju, lai Tu arī turpmāk zinātu, kā pareizi rūpēties par savu mutes dobuma veselību!
Nopirkts: 22  Pieejams vēl 5d 10h
Cena
29.90 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...