Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Sports & Veselība

Kalnu velosipēdi ceļiem un bezceļiem

Iepazīsti jauno 2019. gada GUST kalnu velosipēdu kolekciju - augstvērtīga komplektācija un unikāls dizains! GUST ir Latvijas zīmols, kas tiek ražots pēc individuāla pasūtījuma, nodrošinot unikālu dizainu, komfortablu braukšanu un 2 gadu kvalitātes garantiju. Kalnu velosipēdi ir populārākie velosipēdi Latvijā, jo tos var izmantot aktīvai atpūtai braucot pa dažāda veida ceļa segumu - ikdienas braucieniem pa pilsētu, aktīvam treniņam pa meža ceļiem vai baudot brīvdienas pludmalē. Ja vēl joprojām esi bez sava braucamā, tad šis ir īstais laiks velosipēda iegādei!
Pieejams vēl 3d 18h
Cena
215.00-355.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

VINGRUMA KLUBS: SPA zonas apmeklējums

Esi aktīvs un sasniedz jaunas sportiskās virsotnes "Vingruma klubs" sporta un SPA kompleksā! Izmanto iespēju apmeklēt trenažieru zāli vai dažādas grupu nodarbības, sākot ar populārākajām - pilatēm, jogu, dažādas intensitātes aerobiku, līdz pat ekstravagantākiem sporta veidiem kā paukošanās un bokss, lai ikviens spētu izvēlēties sev piemērotāko, bet pēc sportiskām nodarbēm relaksējies SPA zonā un atjauno spēkus!
Nopirkts: 2  Pieejams vēl 29d 17h
līdz39%
7.99-10.99 €
10.00-18.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Fizioterapeits + vingrošana vai teipošana

Neļauj sāpēm un diskomfortam kļūt par daļu no Tavas ikdienas! Dodies vizītē pie profesionāla fizioterapeita un saņem izsmeļošu konsultāciju savas ikdienas uzlabošanai, tieši Tev pielāgotu ārstnieciskās vingrošanas nodarbību vai teipošanu problēmzonu ārstēšanai. 
Nopirkts: 2  18h
līdz50%
22.50-23.00 €
42.00-45.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Latvijā ražotas auksti spiestas eļļas

Vairāk kā 35 kvalitatīvu eļļu izvēle Tavai veselībai un skaistumam - lieto tās kulinārijā, gatavojot dabīgo kosmētiku vai izmanto organisma stiprināšanai! Eļļas, kas iegūtas ar aukstās spiešanas metodi, ir ļoti augstvērtīgas, jo to sastāvā esošie vērtīgie komponenti - taukskābes, vitamīni, mikroelementi - saglabājas bioloģiski aktīvi. Eļļas ir ražotas Latvijā - izvēlies tīru vietējo produkciju!
Nopirkts: 6  Pieejams vēl 13d 17h
Cena
2.14-29.55 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...