Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Sports & Veselība

Floutinga seanss 1 personai vai pārim (1h)

Nāc izbaudi antigravitāciju un atjauno magnija rezerves! Floutingā var atslēgties no visas pasaules, sakārtot domas vienatnē vai izbaudīt divvientulību un iepriekš nepazītas sajūtas pāru seansā. Floutings ieteicams stresa, pārslodzes, noguruma, magnija deficīta, krampju, veģetatīvās sistēmas traucējumu, galvas, plecu un muguras sāpju gadījumā.  Pēc seansa atslābs muskuļi un uzlabosies  arī ādas stāvoklis – epsom sāls veicina kalogēna izstrādi, kā rezultātā āda kļūs gludāka un tvirtāka. Šobrīd ir īstais laiks uzsākt Detox tīrīšanos! Nāc atjauno enerģiju!
Nopirkts: 1  Pieejams vēl 14d 14h
-30%
35.00-49.00 €
50.00-70.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Fizioterapeita konsultācija + masāža

Medicīnas centrs "Mā-Re" piedāvā izmantot kompleksu pakalpojumu - fizioterapeita konsultāciju, ārstniecisko apkakles zonas masāžu un relaksējošu pēdu masāžu par īpašu cenu! Konsultācijas laikā fizioterapeits veiks Tavas stājas, locītavu u.c. parametru novērtēšanu, kā arī sniegs rekomendācijas ikdienas sporta aktivitātēm, savukārt masāžas atbrīvos saspringtos muskuļus un palīdzēs atbrīvoties arī no emocionāla sasprindzinājuma.
Nopirkts: 4  Pieejams vēl 21d 14h
-65%
26.99 €
78.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Pēdu refleksogēnā masāža (50 min)

Ikdienā mūsu kājas ir pakļautas lielai slodzei, tādēļ bieži vien tajās rodas sāpes, piepampums vai diskomforta sajūta. Katrā pēdā ir 26 kauli, tūkstošiem nervu galu, ļoti jutīga muskuļu sistēma un īpaši enerģijas punkti, tādēļ iesakām baudīt refleksoterapijas unikālo iedarbību un ļauties relaksējošai pēdu masāžai, kas sniedz nevien meditatīvas sajūtas, bet labvēlīgi ietekmē visu organismu kopumā!
Nopirkts: 3  Pieejams vēl 18d 14h
-50%
14.00 €
28.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Z/S "Rūķīšu tējas" priežu čiekuru sīrups

Rūpējies par savas ģimenes veselību ar dabīgiem un ekoloģiski tīriem produktiem! Z/S "Rūķīšu tējas" piedāvā JAUNUMU - priežu čiekuru sīrupu, kas gatavots pēc tradicionālās mājas receptes un noderēs gan imunitātes stiprināšani un profilaksei, gan cīņai pret nejaukajiem vīrusiem un elpceļu saslimšanām. Sīrups paredzēts kā lieliem, tā maziem, turklāt patīkami saldās garšas dēļ veselīgais gardums īpaši patiks tieši bērniem! 
Nopirkts: 20  Pieejams vēl 5d 14h
Saņemšana no: 11.02.
Piegāde no: 28.02.
-40%
2.99 €
4.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...