Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Sports & Veselība

Pretodu, pretērču u.c. līdzekļi, eļļas

Vasaras sākums ir laiks, kad odi un citi insekti ir savu uzdevumu augstumos. Pasargā sevi no ērču, odu un citu insektu uzbrukuma un ļaujies netraucētai atpūtai! Dabīgie pretodu, pretērču līdzekļi atvairīs insektus, savukārt ēteriskās eļļas nomierinās ādu un mazinās apsārtumu un pampumu pēc kodiena. Piedāvājumā arī citroneikalipta, BIO lavandas un kumelītes eļļa u.c. līdzekļi.
Nopirkts: 45  Pieejams vēl 13d 03h
-40%
1.44-7.20 €
2.40-12.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

DETOX tievēšanas graudu maisījumi un tējas

"Fiber Flakes" iesaka uztura speciālisti - tas ir dabīgs produkts, kas palīdz samazināt uzņemto porciju daudzumu un mazināt ēstgribu, uzbriestot kuņģī. Produkts veselīgā veidā un nebadojoties palīdz atbrīvoties no liekā svara. Tavs pēcsvētku palīgs un ikdienas produkts, lai justos labi! Piedāvājumā arī dabīgas tējas tievēšanai un organisma attīrīšanai! Izvēlies savējo, vai izmēģini visu kopā, lai iegūtu labāku rezultātu!
Nopirkts: 43  Pieejams vēl 6d 03h
-53%
7.15-20.99 €
14.89-44.89 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Uzkodu batoniņi NĀKD un PERKIER

Alternatīvie uzkodu batoniņi ir dabīgs enerģijas lādiņš! Tie pārpildīti ar vērtīgām uzturvielām, kas nepieciešamas katram aktīva dzīvesveida piekritējam. Ideāli piemēroti starp maltītēm, pirms vai pēc fiziskām aktivitātēm, vai brīžos, kad vēlies kaut ko garšīgu. Vairāki batoniņu veidi ar visdažādākajām sēklām un riekstiem, augļiem un ogām un citām sastāvdaļām - katrai gaumei un ikdienas dažādībai. Ražošanas process notiek zemā temperatūrā, tādējādi saglabājot maksimāli visas vērtīgās uzturvielas un vitamīnus. Šos veselīgos našķus iespējams paņemt līdzi jebkurā piedzīvojumā!
Nopirkts: 42  Pieejams vēl 1d 03h
Laba cena
4.99-14.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

"EMS fitness" jaunākās paaudzes treniņi

Vai esi gatavs vēl nepieredzētām sajūtām un pārsteidzošam rezultātam? "EMS fitness" piedāvā JAUNĀKĀS PAAUDZES treniņus - vien 20 minūšu laikā Tu sasniegsi labāku efektu nekā vairākas stundas mokoties sporta zālē! Pateicoties speciālam tērpam, muskuļu elektrostimulācijai un atbilstošiem vingrojumiem, maksimāli īsā laikā tiek panākts maksimāls rezultāts, pietam - tas ir pilnīgi droši un palīdz iegūt ne tikai sen kāroto augumu, bet arī ievērojami uzlabo Tavu pašsajūtu!
Nopirkts: 7  Pieejams vēl 9d 03h
-58%
15.00-120.00 €
30.00-190.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Svara + apkārtmēru samazināšanas procedūra

Sagaidi peldkostīmu sezonu satriecošā izskatā! Miostimulācija - efektīva vingrošana atpūšoties! Procedūras laikā uz Tavām problēmzonām tiks izvietoti elektrodi, kas nodrošinās muskuļu saraušanos, pateicoties strāvas impulsiem. Papildus tam, viss ķermenis tiks ievietots presoterapijas aparātā, lai nodrošinātu limfas cirkulācijas tūlītēju uzlabošanos un vielmaiņas procesu paātrināšanu.
Nopirkts: 5  03h
-56%
24.00-80.00 €
55.00-80.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...