Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

LAUMA veselīgā pārtika

Atver dabas aptieciņu, un Tu atradīsi virkni lielisku garšvielu, kā arī veselīgo kvinoju, kadiķa ogas, slaidinošo zaļo kafiju, spirdzinošo citronzāli, ārstnieciskās mārdadžu sēklas un daudz ko citu! Izmanto šos produktus veselības uzlabošanā un profilaksē, kā arī kulinārijā!
Pieejams vēl 15d 18h
Laba cena
0.95-28.80 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Bezvīļu krūšturi sportam un ikdienai

Šie krūšturi ir radīti, lai perfekti piemērotos Tava ķermeņa izmaiņām - tie neiespiežas un neveido ādas krokas zem apģērba, bet platās lencītes nodrošina tās pret noslīdēšanu. Krūšturi atbalsta krūtis gan ikdienā, gan sportojot.
Šobrīd 58 pircēji  19h
-60%
4.50-7.99 €
8.00-20.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

"Sport Factory" 1 mēneša abonements

Lieliska iespēja laicīgi sagatavoties vasarai! "Sport Factory" sporta klubs atšķiras ar to, ka šeit nav trenažieru - tā ir funkcionāla zāle, kas ļauj attīstīt ķermeni pilnīgi visos virzienos. Turklāt ar šo abonementu varēsi apmeklēt gan unikālas grupu nodarbības kopā ar profesionālu treneri, gan darboties individuāli.
Šobrīd 2 pircēji  Pieejams vēl 1d 19h
-17%
50.00 €
60.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Trenažieris "Body Twist Board"

Iegūt lielisku fizisko formu nekad nav bijis tik vienkārši! Trenažieris - rotējošais disks "Body Twist Board" būs lielisks papildinājums Tavai mājas trenažieru zālei, un vingrot varēsi, nepametot telpas. Trenažieris nodarbina rokas, krūtis, preses muskuļus, sēžamvietu un kājas. 
Šobrīd 5 pircēji  Pieejams vēl 1d 19h
-45%
11.99 €
22.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Mehāniskais asinsspiediena mērītājs

Labākais veids, kā būt drošam par savu veselību, ir kvalitatīvs, mājas apstākļos viegli un ērti lietojams asinsspiediena mērītājs! Turklāt tas ir ļoti kompakts - komplektā ietilpst speciāla somiņa ērtākai preces pārnēsāšanai un glabāšanai.
Šobrīd 12 pircēji  Pieejams vēl 1d 19h
-47%
9.99 €
18.90 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...