Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm
Tievēšanas bikses, tops vai josta

Tievēšanas bikses, tops vai josta

Ātri un bez piepūles notievēt un iegūt ideālu figūru, par kādu jau sen sapņo - ar "Sauna Fit" jostu, topu vai biksēm Tev tas izdosies! Kāpēc tievēšanai paredzētie aksesuāri ātri un iedarbīgi cīnās ar lieko svaru? Atbilde ir vienkārša - tāpēc, ka tie liek Tev svīst!
Šobrīd 71 pircējs  02h
-75%
3.75-9.99 €
8.00-40.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
"Stockholm Health" tievēšanas programma

"Stockholm Health" tievēšanas programma

Sācies jauns gads - ir īstais brīdis, kad aktivizēt vielmaiņu un likt organismam pašam dedzināt uzkrātos taukus. Īpaši Tev radītais notievēšanas plāns 7 dienām ļaus notievēt tā, lai liekais svars neatgrieztos! Programmā iekļauta individuāla tievēšanas metode un konsultācijas ar tievēšanas speciālistu.
Šobrīd 44 pircēji  Pieejams vēl 7d 02h
-83%
8.60 €
49.95 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Enerģētiskā Tibetas masāža "Ku Nye"

Veicot eksotisko "Ku Nye" masāžu, liela uzmanība tiek pievērsta ne tikai muskuļu, kaulu, nervu, limfātiskajai un asinsrites sistēmai, bet arī bioenerģētiskajai sistēmai, kas veicina organisma pašatveseļošanās spēju, tonizē visu ķermeni un uzlabo pašsajūtu.
Šobrīd 11 pircēji  Pieejams vēl 11d 02h
-59%
18.49 €
45.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

"DETOX BOX" sulu kūre vai smūtijs

"Detox Box" ir sulu bārs, kas veiks Tava organisma detoksikāciju un ķermeņa attīrīšanu. Izvēlies savas kūres ilgumu (1, 3 vai 5 dienas) vai arī tūlītēju enerģijas lādiņu - gardo ogļu un augu smūtiju! Kokoss, banāns, āboli, zemenes, avenes u.c. - veselīgais nekad nav garšojis tik gardi! 
Šobrīd 51 pircējs  Pieejams vēl 11d 02h
-30%
3.40-59.93 €
4.00-79.90 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Pilna profesionālā zobu higiēna

Neesi zobārstu un higiēnistu fans? Maini savas domas "Saules zobārstniecībā" - draudzīgā un mājīgā vietā, kur ar Tevi aprunāsies, pacienās ar tēju vai kafiju un varbūt pat uzliks Tavu mīļāko TV pārraidi! Profesionālās zobu higiēnas laikā atslābināties palīdzēs mūzika un draudzīgais personāls!
Šobrīd 11 pircēji  Pieejams vēl 13d 02h
Laba cena
24.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...