Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Sports & Veselība

Kāju + muguras + pēdu masāžas rituāls

Lai nodrošinātu labu veselību un harmonisku dzīvi bez sasprindzinājuma un sāpēm, ieteicams regulāri nodoties patīkamām masāžas procedūrām, kas nomierina, sniedz enerģiju un uzlabo ķermeņa vispārējo stāvokli. Izmēģini ārstniecisko skaistumkopšanas rituālu veselībai, labsajūtai un tvirtam augumam!
Šobrīd 15 pircēji  18h
-57%
26.50 €
61.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

SUP instruktāža + inventāra noma Ķīšezerā

Paraugies uz Ķīšezeru no neierasta skatupunkta - vertikālā veidā! SUP dēlis stabili nesīs Tevi pāri viļņiem, bet virzienu noteiksi Tu pats - ar īpaša aira palīdzību. Iespēja apgūt šo foršo sportu pie leģendārās instruktores J. Reneslāces, kā arī starplaikos uzspēlēt volejbolu!
Šobrīd 131 pircējs  18h
Laba cena
6.90 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

"Fibre Flakes" graudu maisījums tievēšanai

"Fibre Flakes" ir ekoloģisks graudu maisījums, kas izvada no organisma atkritumvielas, veicinot ātrāku notievēšanu. Lieto maisījumu ikdienā, lai sasniegtu vislabākos rezultātus un iegūtu lielisku figūru!
Šobrīd 101 pircējs  Pieejams vēl 1d 18h
-40%
4.71 €
7.89 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Uztura bagātinātāji sievietes veselībai

Rūpējoties par sieviešu skaistumu, veselību un iekšējo harmoniju, radīti uztura bagātinātāji, kas noderēs gan ārējā izskata uzlabošanai, gan arī imunitātes stiprināšanai, profilaksei un ķermeņa vitalitātes nodrošināšanai. Parūpējies par sevi ik dienu un pavadi vasaru lieliskā formā! Piedāvājumā arī kapsulas topošajām māmiņām.
Pieejams vēl 19d 18h
-62%
2.99-14.99 €
6.95-22.50 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...