Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Sports & Veselība

Fizioterapeita konsultācija + masāža

 Sēdošs darbs, mazkustīgs dzīvesveids un pārslodze atstāj iespaidu uz visu mūsu organismu, bet īpaši - uz muguru. Parūpējies par savu veselību un stāju laikus, apmeklējot fizioterapeitu! Speciālists veiks stājas novērtējumu, rehabilitācijas plāna sastādīšanu, ieteiks nepieciešamās aktivitātes u.c., turklāt konsultācijas noslēgumā būs iespēja izbaudīt relaksējošu apkakles zonas un pēdu masāžu!
Šobrīd 8 pircēji  03h
-58%
26.99 €
64.50 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Magnijs, zivju eļļa vai B vitamīns

Pirmssvētku darba pienākumu, dāvanu pirkšanas, eksāmenu drudzis un stress mēdz nelabvēlīgi ietekmēt veselību. Lieto SUNLIFE uztura bagātinātājus un stiprini savu organismu! Izvēlies magniju nervu un muskuļu sistēmas darbībai, kā arī cīņai pret nogurumu, zivju eļļu sirds un asinsvadu slimību profilaksei vai B vitamīnu kompleksu ķermeņa pamatprocesu nodrošināšanai. 
Šobrīd 17 pircēji  Pieejams vēl 14d 03h
-50%
4.70-6.40 €
9.39-12.81 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

DETOX un "Harmonijas" dāvanu komplekti

DETOX tēju DĀVANU KOMPLEKTI nāks talkā un palīdzēs uzveikt liekos kilogramus, veicinās vielmaiņu, kā arī palīdzēs atgūt ideālu augumu pēc svētkiem! Iegūsti pievilcīgākas ķermeņa formas, attīri organismu un uzlabo kopējo veselību patīkamā veidā!  Savukārt HARMONIJAS līnijas tēju komplektos ir 100% dabīgi Reiki tēju maisījumi, kā arī maģiska svecīte Reiki enerģijas pastiprināšanai.
Šobrīd 24 pircēji  03h
-39%
7.85-9.75 €
12.89-15.89 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

LARIFAN līdzekļu izpārdošana

Viens no labākajiem veidiem, kā nostiprināt imunitāti, ir lietot LARIFAN. Šie Latvijā ražotie un klīniski testētie produkti rūpēsies par Tavu veselību aukstajos gadalaikos. Visi produkti satur biotehnoloģiski iegūto aktīvo vielu "dsRNS Larifans". Pie mums - pērc lētāk nekā citur!
Šobrīd 59 pircēji  Pieejams vēl 3d 03h
Laba cena
3.13-7.71 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

"Stokholmas diēta" tievēšanas programma

Vai esi gatavs Ziemassvētku ballēm? Esi savā vislabākajā formā ar Latvijas slavenību iecienītāko notievēšanas metodi "Stokholmas diēta"! Piedāvājumā iekļauts īpaši Tev izstrādāts tievēšanas plāns 7 dienām, ieteikumi turpmākajam dzīvesstilam, kā arī konsultācijas ar uztura speciālistu. PASTEIDZIES - PIEDĀVĀJUMS LIMITĒTS!
Šobrīd 60 pircēji  Pieejams vēl 4d 03h
-83%
8.60 €
49.95 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...