Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Sports & Veselība

"Pregnacare" uztura bagātinātāji sievietēm

Rūpēm par savu un sava bērniņa veselību jau no pirmās grūtniecības dienas izvēlies pārbaudītos "Pregnacare" uztura bagātinātājus! Piedāvājumā atradīsi uztura bagātinātājus auglības uzlabošanai, vitamīnu un minerālvielu kompleksus grūtniecēm un jaunajām māmiņām, kā arī īpašu krēmu, kas paredzēts iestieptas ādas kopšanai, lai uzlabotu tās elastību un samazinātu striju rašanās iespējamību.
Nopirkts: 28  Pieejams vēl 5d 01h
-25%
9.94-19.13 €
13.25-25.50 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Visa organisma diagnostika (40 min)

Elektroakupunktūra pēc Folla metodes ļauj diagnosticēt veselības traucējumus vēl pirms klīnisku simptomu parādīšanās un veikt nepieciešamos profilakses pasākumus. Diagnostiku veic ar speciāla elektroda palīdzību, testējot cilvēka ķermeņa bioloģiski aktīvos punktus.
Nopirkts: 5  Pieejams vēl 5d 01h
-32%
16.99 €
25.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

LAUMA superfood jeb superprodukti

Par superproduktiem jeb angliski superfoods dēvē pārtikas produktus ar augstu uzturvērtību un īpaši labvēlīgu ietekmi uz veselību. Piedāvājumā dažādas garšvielas, piedevas, ogas un sēklas, ar kurām papildināt un uzlabot ierasto maltīti. Pārliecinies, ka ēst veselīgi var patiešām gardi, turklāt tas nemaz nemaksā dārgi!
Nopirkts: 27  Pieejams vēl 11d 01h
Cena
0.95-40.08 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Izvēlies kādu no 8 relaksējošām masāžām

Sagādā neaizmirstamu baudījumu sev vai uzdāvini draugam kādu no astoņām burvīgām, relaksējošām masāžām, ko piedāvā Artas Bahmanes privātprakse! Maigas roku kustības atbrīvos Tavu ķermeni no saspringuma, novērsīs garīgo nogurumu, bet eļļā esošie vitamīni un mikroelementi dziļi baros un veiks audu geroprotekciju. Iepazīsties ar katras masāžas burvību un atrodi sev vispiemērotāko!
Nopirkts: 6  Pieejams vēl 25d 01h
-55%
13.50 €
30.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Pēdu diagnostika, refleksoterapija u.c.

Hallux valgus jeb pēdas lielā pirksta bursīts ir liels izaugums un pietūkums pēdas lielā pirksta rajonā, kas liecina par nepareizu pēdas funkciju. Veic savlaicīgu diagnostiku, refleksoterapiju, manuālo korekciju un kāju masāžu sertificētas speciālistes Artas Bahmanes privātpraksē!
Nopirkts: 3  Pieejams vēl 25d 01h
-58%
10.00 €
24.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...