Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Sports & Veselība

Redzes lāzerkorekcijas operācija

Šī ir Tava iespēja atteikties no briļļu un kontaktlēcu izmantošanas! Pateicoties lieliskām atsauksmēm no laimīgiem un apmierinātiem klientiem, tiek atkārtots piedāvājums redzes lāzerkorekcijas operācijām Lietuvas klīnikā LASERVIEW. PASTEIDZIES - superakcija spēkā pavisam īsu laika sprīdi!
Nopirkts: 4  Pieejams vēl 4d 16h
-40%
358.50-388.50 €
600.00-650.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

"ELEVEN sportswear" kompresijas zeķes

ELEVEN kompresijas zeķes rūpējas, lai Tu trenētos cītīgāk, ilgāk un atgūtu enerģiju ātrāk! Stipras sāpes pēdās, pazemināta asins cirkulācija kājās, varikozas vēnas un uzpampušas potītes - arī šādu problēmu gadījumā palīdzēs kompresijas zeķes. Tās būs piemērotas gan ikdienai, gan fiziskām aktivitātēm, kā arī būs lielisks palīgs ceļojot vai citos gadījumos, kad kājām paredzēta liela slodze. Zeķes izceļas ar spilgtu un atraktīvu dizainu - no plašā piedāvājuma izvēlies savas, lai ikdienu padarītu krāsaināku!
Nopirkts: 26  Pieejams vēl 6d 16h
Saņemšana no: 26.07.
Piegāde no: 02.08.
līdz20%
19.99 €
24.50-24.95 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Pēdu refleksogēnā masāža (50 min)

Ikdienā mūsu kājas ir pakļautas lielai slodzei, tādēļ bieži vien tajās rodas sāpes, piepampums vai diskomforta sajūta. Katrā pēdā ir 26 kauli, tūkstošiem nervu galu, ļoti jutīga muskuļu sistēma un īpaši enerģijas punkti, tādēļ iesakām baudīt refleksoterapijas unikālo iedarbību un ļauties relaksējošai pēdu masāžai, kas sniedz nevien meditatīvas sajūtas, bet labvēlīgi ietekmē visu organismu kopumā!
Nopirkts: 12  Pieejams vēl 3d 16h
-50%
14.00 €
28.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Mutes dobuma higiēna + DĀVANA

Lai žilbinošs smaids ir Tavs skaistākais aksesuārs - rūpējies par sava mutes dobuma higiēnu un dodoties pie profesionāla speciālista! Procedūras laikā Tev tiks veikta pilna mutes dobuma higiēnas aprūpe, kā arī DĀVANĀ saņemsi zobu tīrīšanu ar īpašu "Air Flow" metodi. Lai rezultātu padarītu vēl mirdzošāku, pēc procedūras gūsi ieteikumus, kā turpmāk rūpēties par savu zobu kopšanu.
Nopirkts: 4  Pieejams vēl 13d 16h
Cena
5.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...