Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Sports & Veselība

Z/S "Rūķīšu tējas" priežu čiekuru sīrups

Rūpējies par savas ģimenes veselību ar dabīgiem un ekoloģiski tīriem produktiem! Z/S "Rūķīšu tējas" piedāvā JAUNUMU - priežu čiekuru sīrupu, kas gatavots pēc tradicionālās mājas receptes un noderēs gan imunitātes stiprināšani un profilaksei, gan cīņai pret nejaukajiem vīrusiem un elpceļu saslimšanām. Sīrups paredzēts kā lieliem, tā maziem, turklāt patīkami saldās garšas dēļ veselīgais gardums īpaši patiks tieši bērniem! 
Nopirkts: 1  Pieejams vēl 12d 14h
Saņemšana no: 04.12.
Piegāde no: 04.12.
-30%
3.49 €
4.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

RIGA FLOAT: floutinga seanss 1 vai 2 pers.

Vēl nebijusi atlaide 35% apmērā! Laikā, kad nav iespējams izmantot spa procedūras, izbaudi mieru un relaksāciju jaunākajos un mūsdienīgākajos floutos Baltijā! "Riga Float" atrodas greznās telpās pašā Rīgas sirdī - Antonijas ielā. Piedāvājumā atradīsi floutinga seansu 1 un 2 personām. Šis ir ceļš uz mieru un harmoniju!
Nopirkts: 27  Pieejams vēl 1d 14h
līdz35%
35.00-49.00 €
50.00-75.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Dāvanu komplekti veselībai un harmonijai

Labumi no "Nature Goods" ne tikai stiprinās imunitāti, uzlabos veselību, bet arī parūpēsies par mieru un harmoniju Tavās mājās! Piedāvājumā dāvanu komplektiņi - to sastāvā bišu vaska sveces, kazas piena ziepes, 100% dabīgs liepziedu medus, piparmētru tēja, kā arī ķiploku pulveris un granulas, ko varēsi lietot kā piedevu salātiem, zupām, mērcēm, marinējumiem u.c.  Turklāt visi komplektiņi iepakoti elegantā kartona kastītē un ir jau gatavi dāvināšanai! 
Nopirkts: 58  Pieejams vēl 9d 14h
Saņemšana no: 14.12.
Piegāde no: 14.12.
Cena
5.00-35.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Ingvera sīrups imunitātes stiprināšanai

Šis produkts noderēs ikvienā mājsaimniecībā, īpaši laikā, kad vīrusi ir visapkārt un tā vien gribas atrast jaunus veidus, kā nostabilizēt savu veselību! Iespēja parūpēties par savu imunitātes stiprināšanu, gremošans uzlabošanu un enerģiju visas dienas garumā! Ingvera sīrups piestāvēs gada aukstajiem mēnešiem, jo produkts ir īpaši iedarbīgs līdzeklis pret saaukstēšanos, ja pievienots tējai. Turklāt to var lietot ne tikai pieaugušie, bet arī bērni. Mēs esam par stipru veselību!
Nopirkts: 21  Pieejams vēl 12d 14h
Saņemšana no: 16.12.
Piegāde no: 16.12.
-20%
4.00 €
5.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Latvijā ražotas eļļas un sviesti

Vairāk nekā 35 kvalitatīvu eļļu izvēle Tavai veselībai un skaistumam - lieto tās kulinārijā, gatavojot dabīgo kosmētiku vai izmanto organisma stiprināšanai! Eļļas, kas iegūtas ar aukstās spiešanas metodi, ir ļoti augstvērtīgas, jo to sastāvā esošie vērtīgie komponenti - taukskābes, vitamīni, mikroelementi - saglabājas bioloģiski aktīvi. Piedāvājumā arī dažādi sviesti ar piedevām, ko izmantot, lai smērētu uz maizītes vai pagatavotu dažādas maltītes. Eļļas un sviesti ir ražoti Latvijā - izvēlies tīru vietējo produkciju!
Nopirkts: 1  Pieejams vēl 13d 14h
Saņemšana no: 28.12.
Piegāde no: 28.12.
Cena
1.76-29.55 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...
Tev varētu patikt: