Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Sports & Veselība

KALNUP dārzeņu konfektes, augu pulveri

"Kalnup" gardumgardās dārzeņu uzkodas un pulveri ir kvalitatīvs produkts uztura dažādošanai un papildināšanai. Ar augu pulveri ātri varēsi pagatavot zaļo kokteili vai papildināt jebkuru maltīti, savukārt uzkodas būs veselīgs našķis gan maziem, gan lieliem. Veselīga vitamīnu deva visai ģimenei!
Šobrīd 44 pircēji  Pieejams vēl 2d 10h
Laba cena
2.89-3.56 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

"Stokholmas diēta" tievēšanas programma

Pludmales sezona tuvojas - izbaudi to savā labākajā formā! Īpaši Tev radītais notievēšanas plāns 7 dienām ļaus notievēt tā, lai liekais svars neatgrieztos un liks organismam pašam dedzināt uzkrātos taukus! Programmā iekļauta individuāla tievēšanas metode un konsultācijas ar tievēšanas speciālistu.
Šobrīd 21 pircējs  Pieejams vēl 3d 10h
-83%
8.60 €
49.95 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Latvijā ražota dabīga eļļa

100% neatšķaidītas eļļas bez konservantiem un aromatizētājiem! Eļļas, kas iegūtas ar aukstās spiedes metodi, ir visvērtīgākās, jo to sastāvā ietilpstošie komponenti saglabājas bioloģiski aktīvi. Auksti spiestas augu eļļas satur nepiesātinātās un piesātinātās taukskābes, vitamīnus, mikroelementus u.c.
Šobrīd 12 pircēji  Pieejams vēl 14d 10h
-39%
2.70-18.70 €
3.00-25.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Pretodu, pretērču u.c. līdzekļi, eļļas

Vai iespējams pavadīt vasaras vakaru ārpus mājas bez odu un citu knišļu uzbrukuma? Tagad - ir! Dabīgie pretodu, pretērču līdzekļi atvairīs no insektiem, savukārt ēteriskās eļļas nomierinās ādu un mazinās apsārtumu, pampumu. Piedāvājumā arī citroneikalipta, BIO lavandas un kumelītes eļļa u.c. līdzekļi.
Šobrīd 48 pircēji  Pieejams vēl 8d 10h
-40%
1.44-7.20 €
2.40-12.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...