Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Sports & Veselība

"Bee Bite" bišu maizes pastilas

Lieliska un garda iespēja nodrošināties ar veselības lādiņu, kas garšos ne tikai pieaugušajiem, bet arī bērniem! Vitamīniem bagātās košļājamās pastilas sastāv no 100% dabīgas, Latvijā ievāktas bišu maizes, kas stiprina veselību un imunitāti. Svarīgi, ka gardās pastilas ir ērti lietojamas un uzglabājamas, turklāt tās ir vienīgās 100% dabīgās bišu maizes pastilas Latvijā, ko apstiprinājis Pārtikas un Veterinārais Dienests. 
Nopirkts: 36  14h
Saņemšana no: 02.03.
Piegāde no: 02.03.
līdz18%
7.19-11.69 €
8.13-14.30 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Gardā "Cietais rieksts" produkcija

Bagātini savu maltīti ar gardām un veselīgām pašmāju dabas veltēm! "Cietais rieksts" piedāvājumā atradīsi kaltētas vai kaltētas un maltas dārza un meža ogas, ko izmantot dažādu konditorejas izstrādājumu vai veselīgo smūtiju pagatavošanai, marinētas gailenes, kas rudens sēņošanas burvību ļaus baudīt kā ziemā, tā agrā pavasarī, kaltētus ābolus brīžiem, kad sagribas našķoties, kā arī dažādas tējas siltam baudījumam. Pieejami arī dāvanu komplektiņi īsteniem gardēžiem!
Nopirkts: 58  14h
Saņemšana no: 03.03.
Piegāde no: 03.03.
Cena
1.19-10.80 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Vingrošanas paklājs, gumijas, rullis u.c.

Kamēr citi čīkst, ka sporta zāles līdz pat aprīlim būs aizslēgtas un šobrīd ārā ir pārāk auksts, lai vingrotu - rādi piemēru un padari savas mājas par labāko vietu sportošanai! Kas var vēl vairāk motivēt izkustēties savā istabā, ja ne piemērots aprīkojums? Ieskaties piedāvājumā un Tu atradīsi noderīgus palīgus sportošanā - mitrumizturīgu vingrošanas paklājiņu, līdzsvara spilvenu, pretestības gumiju komplektu, roku trenažieri, lielo vingrošanas bumbu, kā arī masāžas rulli, kas atslābinās saspringros muskuļus! Laba pašsajūta un skaists augums ir Tavās rokās! 
Nopirkts: 72  14h
Saņemšana no: 03.03.
Piegāde no: 03.03.
-40%
5.90-11.90 €
9.90-19.90 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Fizioterapeita konsultācija + masāža

Parūpējies par savu veselību Medicīnas centrā "Mā-Re"! Izvēlies fizioterapeita konsultāciju, ārstniecisko apkakles zonas masāžu un relaksējošu pēdu masāžu par īpašu cenu! Konsultācijas laikā fizioterapeits veiks Tavas stājas, locītavu u.c. parametru novērtēšanu, kā arī sniegs rekomendācijas ikdienas sporta aktivitātēm, savukārt masāžas atbrīvos saspringtos muskuļus un palīdzēs atbrīvoties arī no emocionāla sasprindzinājuma. Lai ikdienu Tu varētu pavadīt bez saspringuma un sāpēm!
Nopirkts: 3  Pieejams vēl 6d 14h
-60%
30.99 €
78.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Superprodukti veselībai un gardām maltītēm

Par superproduktiem jeb angliski superfoods dēvē pārtikas produktus ar augstu uzturvērtību un īpaši labvēlīgu ietekmi uz veselību. Piedāvājumā dažādas garšvielas, piedevas, ogas un sēklas, ar kurām papildināt un uzlabot ierasto maltīti. Pārliecinies, ka ēst veselīgi var patiešām gardi, turklāt tas nemaz nemaksā dārgi! Šajā akcijā pavisam īpašas cenas kvinojai, aromātiskajām kumīna sēklām un kokosriekstu eļļai.
Nopirkts: 41  Pieejams vēl 8d 14h
Saņemšana no: 10.03.
Piegāde no: 10.03.
Cena
0.95-40.08 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...
Tev varētu patikt: