Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Sports & Veselība

Pilna profesionālā zobu higiēnas procedūra

Skaists smaids ir Tava skaistākā rota, savukārt "Saules Zobārstniecība" ir vieta, kur Tu savas bailes no zobārsta un zobu higiēnista pārvarēsi uz visiem laikiem - draudzīgā un mājīgā atmosfērā! Profesionāli ārsti Tev veiks mutes un zobu stāvokļa diagnostiku, zobu higiēnas procedūras un sniegs individuālu konsultāciju, lai Tu arī turpmāk zinātu, kā pareizi rūpēties par savu mutes dobuma veselību! 
Nopirkts: 27
Cena
39.90 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Pēdu noslodzes diagnostika + konsultācija

Pēdas ik dienu palīdz balstīt ķermeni, piedalās katrā mūsu kustībā un iztur salīdzinoši lielu slodzi, tāpēc tām jāpievērš īpaša uzmanība. Lai katrs solis būtu laigs un nākotnē nenāktos saskarties ar stājas, locītavu un mugurkaula problēmām, svarīgi, lai pēdas būtu noslogotas vienmērīgi un pareizi. Uztici savu labsajūtu pēdu aprūpes kabineta "Podo" speciālistiem!
Nopirkts: 34
-40%
15.00 €
25.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Pēdu refleksogēnā masāža (50 min)

Ikdienā mūsu kājas ir pakļautas lielai slodzei, tādēļ bieži vien tajās rodas sāpes, piepampums vai diskomforta sajūta. Katrā pēdā ir 26 kauli, tūkstošiem nervu galu, ļoti jutīga muskuļu sistēma un īpaši enerģijas punkti, tādēļ iesakām baudīt refleksoterapijas unikālo iedarbību un ļauties relaksējošai pēdu masāžai, kas sniedz nevien meditatīvas sajūtas, bet labvēlīgi ietekmē visu organismu kopumā!
Nopirkts: 9
-40%
18.00 €
30.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Luksusa klases zobu higiēna

Ja zobu tīrīšanas laikā Tev asiņo smaganas, tas norāda uz to, ka steidzami jādodas pie zobu higiēnista. Smaganu asiņošana visbiežāk liecina par zobakmens veidošanos, kas rada nopietnu smaganu iekaisumu. To var noņemt tikai ar kvalitatīvu un profesionālu zobu higiēnu, veicot procedūru ar kiretēšanas tehniku. Apmeklē higiēnistu klīnikā "Dali Dental"!
Nopirkts: 3 Pieejams vēl 26d 03h
-31%
41.50 €
60.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...
Tev varētu patikt: