Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Sports & Veselība

Floutinga seanss 1 personai vai pārim (1h)

Īsta atpūta un iespēja atslēgties no visas pasaules - sakārtot domas vienatnē vai izbaudīt divvientulību un nebijušas sajūtas divatā bezsvara stāvoklī- floutinga seansa laikā būs iespēja izbaudīt ko nebijušu un mazliet kosmisku, atrodoties bezsvara stāvoklī! Floutings ieteicams hroniska noguruma, stresa, pārslodzes, migrēnas, muguras un plecu muskuļu sāpju, veģetatīvās sistēmas traucējumu un magnija deficīta gadījumā! Jau pēc pirmā seansa tiks atjaunotas magnija rezerves organismā - samazināsies stress un nogurums, uzlabosies miegs, atslābs muskuļi, pāries tādas ar stresu saistītas problēmas kā muguras muskuļu un plecu sāpes.
Nopirkts: 11  Pieejams vēl 11d 13h
-30%
35.00-49.00 €
50.00-70.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Latvijā ražotas auksti spiestas eļļas

Vairāk kā 35 kvalitatīvu eļļu izvēle Tavai veselībai un skaistumam - lieto tās kulinārijā, gatavojot dabīgo kosmētiku vai izmanto organisma stiprināšanai! Eļļas, kas iegūtas ar aukstās spiešanas metodi, ir ļoti augstvērtīgas, jo to sastāvā esošie vērtīgie komponenti - taukskābes, vitamīni, mikroelementi - saglabājas bioloģiski aktīvi. Eļļas ir ražotas Latvijā - izvēlies tīru vietējo produkciju!
Nopirkts: 8  Pieejams vēl 13d 13h
Cena
2.14-29.55 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Pilna profesionālā zobu higiēnas procedūra

"Saules Zobārstniecība" ir vieta, kur Tu savas bailes no zobārsta un zobu higiēnista pārvarēsi uz visiem laikiem - draudzīgā un mājīgā atmosfērā profesionāli ārsti Tev veiks mutes un zobu stāvokļa diagnostiku, zobu higiēnas procedūras un sniegs individuālu konsultāciju, lai Tu arī turpmāk zinātu, kā pareizi rūpēties par savu mutes dobuma veselību!
Nopirkts: 19  Pieejams vēl 3d 13h
Cena
24.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

OMEGA 3 FORTE redzes un sirds veselībai

Redzes un sirds veselībai! Parūpējies par savu ģimeni ar OMEGA 3 FORTE! Tā pamatā ir divas galvenās omega-3 taukskābes, kas veicina normālu sirds darbību un palīdz uzturēt normālu smadzeņu darbību un redzi. Saturā esošais omega-3 taukskābju maisījums iegūts no speciāli izvēlētām jūras zivīm.
Nopirkts: 39  Pieejams vēl 10d 13h
-69%
4.29 €
13.85 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

"Ramans" kaņepju produkti

Mūsu senči labi pārzināja kaņepju vitālo spēku un vērtību - Latvijā senākās sēklas atrastas Talsu pilskalna 11.-13. gadsimta slāņos, bet, iespējams, tās audzētas vēl daudz, daudz senāk. BIOLOĢISKI sertificētā "Ramans" kaņepju eļļa, sēklas un proteīns būs īsts enerģijas lādiņš Tavai veselībai un labsajūtai.
Nopirkts: 7  Pieejams vēl 13d 13h
Cena
2.25-7.91 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...