Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Sports & Veselība

Zivju eļļa, magnijs vai B vitamīns

Skolēniem, studentiem, garīga un fiziska darba darītājiem - visiem! Stiprini savu veselību un nezaudē možumu ne mirki! Izvēlies magniju nervu un muskuļu sistēmas darbībai, kā arī cīņai pret nogurumu, zivju eļļu sirds un asinsvadu slimību profilaksei vai B vitamīnu kompleksu ķermeņa pamatprocesu nodrošināšanai.
Nopirkts: 59  Pieejams vēl 4d 02h
-50%
4.70-6.40 €
9.40-12.80 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Floutinga seanss 1 personai vai pārim (1h)

Īsta atpūta un iespēja atslēgties no visas pasaules - sakārtot domas vienatnē vai izbaudīt divvientulību un nebijušas sajūtas divatā bezsvara stāvoklī- floutinga seansa laikā būs iespēja izbaudīt ko nebijušu un mazliet kosmisku, atrodoties bezsvara stāvoklī! Floutings ieteicams hroniska noguruma, stresa, pārslodzes, migrēnas, muguras un plecu muskuļu sāpju, veģetatīvās sistēmas traucējumu un magnija deficīta gadījumā! Jau pēc pirmā seansa tiks atjaunotas magnija rezerves organismā - samazināsies stress un nogurums, uzlabosies miegs, atslābs muskuļi, pāries tādas ar stresu saistītas problēmas kā muguras muskuļu un plecu sāpes.
Nopirkts: 16  Pieejams vēl 11d 02h
-30%
35.00-49.00 €
50.00-70.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Latvijā ražotas auksti spiestas eļļas

Eļļas, kas iegūtas ar aukstās spiedes metodi ir visvērtīgākās, jo to sastāvā ietilpstošie komponenti saglabājas bioloģiski aktīvi. Šīs eļļas satur nepiesātinātās un piesātinātās taukskābes, vitamīnus, mikroelementus u.c. komponentus normālai un veselīgai organisma darbībai. Atrodi savu favorītu plašajā eļļu klāstā!
Nopirkts: 84  02h
Cena
2.14-29.55 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Luksusa klases zobu higiēna

Ja zobu tīrīšanas laikā Tev asiņo smaganas, tas norāda uz to, ka steidzami jādodas pie zobu higiēnista. Smaganu asiņošana visbiežāk liecina par zobakmens veidošanos, kas rada nopietnu smaganu iekaisumu. To var noņemt tikai ar kvalitatīvu un profesionālu zobu higiēnu, veicot procedūru ar kiretēšanas tehniku.
Nopirkts: 11  Pieejams vēl 8d 02h
-41%
29.50 €
50.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Uztura bagātinātāji sievietēm "Pregnacare"

"Pregnacare" - labs sākums pareizai bērna attīstībai - no ieņemšanas brīža līdz pat krūts barošanai. Izvēlies uztura bagātinātājus, kas palīdzēs bērniņa ieņemšanas procesā, nodrošinās veselīgu bērna attīstību, kā arī veiksmīgu māmiņas atkopšanos pēcdzemdību periodā. Rūpēs par Tevi un Tavu mazuli!
Nopirkts: 28  02h
-25%
9.94-19.13 €
13.25-25.50 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...