Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Pēdu noslodzes diagnostika + konsultācija

Pēdām ir ļoti būtiska loma mūsu ikdienas dzīvē - to salīdzinoši mazais virsmas laukums nes un balsta visu ķermeni, ik dienu izturot lielu slodzi. Lai nākotnē nenāktos saskarties ar stājas, locītavu un mugurkaula problēmām, svarīgi, lai pēdas būtu noslogotas vienmērīgi un pareizi. Uztici savu labsajūtu pēdu aprūpes kabineta "Podo" speciālistiem!
Nopirkts: 27  Pieejams vēl 1d 18h
-62%
7.50 €
20.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Tibetas apiterapija un Tui-fu masāža

Atbrīvo ķermeni no spriedzes! Tibetas masāža plecu zonai, kakla zonai un galvai palīdzēs ķermenim atjaunot līdzsvaru, uzlabos muskuļu tonusu, asinsriti un samazinās saspringumu, savukārt ķīniešu atveseļojošā TUI FU metode atjauno ķermeni, izvada lieko šķidrumu, stimulē kuņģa, aknu, zarnu darbību, veicina svara zudumu, jo īpaši vidukļa un vēdera rajonā.
Nopirkts: 7  Pieejams vēl 1d 18h
līdz55%
13.50-18.50 €
30.00-35.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Veselības diagnostika ar "Ho Chi Veda"

Labas veselības uzturēšanai svarīga savlaicīga slimības profilakse un diagnostika. Ar datorprogrammu "Ho Chi Veda", kas balstīta uz Tibetas, Ķīnas, Indijas un Ājurvēdas medicīnas pamatiem, ar ļoti lielu precizitāti tiek noteikti visi bojājumi un savstarpējā disharmonija. Pēc diagnostikas saņemsi slēdzienu, konsultāciju un rekomendācijas par iespējamo tālāko izmeklēšanu vai ārstēšanu, pareizu uzturu un vēlamo dzīves veidu, kā arī individuālās terapijas metodēm.
Nopirkts: 9  Pieejams vēl 1d 18h
-51%
19.50 €
40.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Lāzerpeintbola spēle "Riga Lasertag"

Izdzīvo asas sajūtas un ļaujies trillera cienīgiem notikumiem kopā ar draugiem vai kolēģiem lāzertaga spēlē! Spriedze, adrenalīns un vēl neredzēti scenāriji - līdz pat 32 cilvēku kompānija instruktora pavadībā varēs ātri apgūt spēli, lai stundas garumā iejustos izvēlētajā tēlā un baudītu elpu aizraujošu piedzīvojumu. Atšķirībā no peintbola, lāzertags ir nesāpīgs un drošs, tādēļ ar to var nodarboties pat bērni.
Nopirkts: 8  Pieejams vēl 13d 17h
-32%
5.45 €
8.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt