Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Tikai šodien

Mazuļu sedziņas un spilventiņš

Mazuļa miega režīms pirmajā dzīves gadā daudziem jaunajiem vecākiem sagādā pārdzīvojumus un stresus. Ļoti svarīgu lomu spēlē kvalitatīva gultas veļa un spilventiņš. Piedāvājumā atradīsi mazuļiem paredzētu sedziņu un spilventiņu-pagalvīti - darinātus no dabīgās kokvilnas, flaneļa un pildītus ar aitu vilnu, kas nav krāsota. Ideāli piemēroti zīdainīšiem, lietojami gan siltos, gan vēsos laika apstākļos, jo vilnai piemīt dabīga īpašība - regulēt temperatūru, mitrumu un ļaut ādai elpot visa miega laikā. Mazuļa āda vienmēr būs sausumā un siltumā!
Nopirkts: 1  19h
Cena
8.99-28.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Kokvilnas dvieļi 5 izmēros - 15 krāsās

Varbūt pienācis laiks nomainīt vannas istabā dvieļus? Piedāvājumā atradīsi kokvilnas dvieļus, kas izceļas ar savu praktiskumu, maigo struktūru un kvalitatīvi. Tie lieliski spēj uzsūkt mitrumu un ir patīkami pieskārienam, tādēļ būs piemēroti visai ģimenei - arī kā praktiska dāvana. Atrodi meklēto starp 5 dažādajiem izmēriem un 15 skaistajām krāsām!
Nopirkts: 105  19h
Cena
1.92-7.09 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Atpūta diviem viesu namā "Lenkas"

Nododies relaksācijai un mieram, baudot atpūtu pilsētā, kurā piedzimst vējš! Viesu nams "Lenkas" ir brīnišķīga vieta, kur pilnvērtīgi atpūsties vai smelties iedvesmu radošam darbam ārpus pilsētas. Tikai 50 m no jūras un 20 km no Liepājas, blakus skaistai un neskartai pludmalei varēsi relaksēties jaukā numuriņā ar skatu uz jūru, izbaudīt pirts labumus un citus priekus.
Nopirkts: 3  19h
-44%
39.00 €
70.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Fizioterapeits + vingrošana vai teipošana

Neļauj sāpēm un diskomfortam kļūt par daļu no Tavas ikdienas! Dodies vizītē pie profesionāla fizioterapeita un saņem izsmeļošu konsultāciju savas ikdienas uzlabošanai, tieši Tev pielāgotu ārstnieciskās vingrošanas nodarbību vai teipošanu problēmzonu ārstēšanai. 
Nopirkts: 2  19h
līdz50%
22.50-23.00 €
42.00-45.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...