Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Tikai šodien

Ādas jostas ar latvju spēka zīmēm

Izturīga josta ir katras garderobes neatņemama sastāvdaļa un kalpos ilgu laiku! Josta ar latviešu spēka zīmēm izgatavota no kvalitatīvas bifeļādas un eleganti apjozīs kā dāmu, tā kungu vidukļus. Katra josta iepakota glītā kastītē - iepriecini draugu un uzdāvini to dāvanā!
Šobrīd 81 pircējs  03h
Laba cena
14.99-31.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Šokolādes vai vīnogu SPA rituāls

Sasildies, relaksējies un iepriecini sevi ar maigu un nomierinošu šokolādes ķermeņa masāžu vai uzmundrinošu vīnogu jogurta rituālu! Rūgtā šokolāde maksimāli apgādās ādu ar nepieciešamajām barības vielām, mikroelementiem un vitamīniem, savukārt smaržīgā vīnoga satur antioksidantus, kas pasargās ādu no apkārtējās vides nelabvēlīgās ietekmes! Tu esi to pelnījusi!
Šobrīd 32 pircēji  03h
-68%
24.00 €
75.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Fizioterapeita konsultācija + masāža

 Sēdošs darbs, mazkustīgs dzīvesveids un pārslodze atstāj iespaidu uz visu mūsu organismu, bet īpaši - uz muguru. Parūpējies par savu veselību un stāju laikus, apmeklējot fizioterapeitu! Speciālists veiks stājas novērtējumu, rehabilitācijas plāna sastādīšanu, ieteiks nepieciešamās aktivitātes u.c., turklāt konsultācijas noslēgumā būs iespēja izbaudīt relaksējošu apkakles zonas un pēdu masāžu!
Šobrīd 8 pircēji  03h
-58%
26.99 €
64.50 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

"Burtošanas čempionāts" vai "Kartupelis"

Patiesi aizraujoša zilbju kāršu spēle "Burtošanas Čempionāts", paredzēta, lai ne tikai jautri pavadītu laiku, bet arī izglītotos. Spēlējot šo spēli no prāta dzīlēm izcelsi vārdus, kurus pati latviešu valoda ar grūtībām spēj atcerēties! Turklāt spēle īpaši noderēs skolotājiem. Piedāvājumā arī spēle "Kartupelis", kas ir īsta leģenda! Kurš gan savā laikā nav rūtiņu burtnīcā zīmējis spēles laukumu, centies viltīgi izkārtot savējos un stratēģiski nogremdēt sava skolasbiedra kuģus?
Šobrīd 41 pircējs  03h
-30%
10.99-29.40 €
15.00-42.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...