Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Aizraujoša QUEST LAB izlaušanās spēle

Ņem līdzi savējos, lai neparasto piedzīvojumu izbaudītu kopā! Spēle "Eksperiments" vai "Piedzīvojums pazudušā kapteiņa istabā" būs oriģināla ideja kopīgai laika pavadīšanai - ģimenes vai draugu atpūtai, vecpuišu vai vecmeitu ballītei, kā arī saliedējošam pasākumam darba kolektīvā.
Šobrīd 17 pircēji  15h
-30%
24.50-35.00 €
35.00-50.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Astroloģiskā prognoze personīgajam gadam

Avestas Astroloģijas skola piedāvā sastādīt individuālu Tava astroloģiskā gada prognozi, balstoties uz Taviem personīgajiem rādītājiem (dzimšanas gads, mēnesis, diena, laiks un vieta). Individuālajā astroloģiskajā prognozē uzzināsi savus nākamā gada personiskos svarīgākos uzdevumus un iespējas. 
Šobrīd 22 pircēji  15h
-61%
14.90 €
38.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

JUST zviedru galda vakariņas

JUST bārs/restorāns sevi jau ir pierādījis kā kvalitatīva un populāra vēlo brokastu vieta un viena no vadošajām Vecrīgas izklaides vietām, kur pēc saspringtas darba nedēļas atvilkt elpu. "Mūsu jaunais virziens - JUST Gardēžu vakariņas, kurā tiek pasniegts izcils ēdiens izcilam vakaram!"
Šobrīd 16 pircēji  15h
-25%
14.99 €
20.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Brančs maziem & lieliem restorānā NIKLĀVS

Mājīgais un gaišais restorāns "Niklāvs" aicina uz svētdienu vēlajām brokastīm pašā Vecrīgas sirdī - Mārstaļu ielā 1. Vēlās brokastis ir kļuvušas par tradīciju daudziem - ģimenēm, draugiem, kolēģiem. Tā ir īstā vieta nesteidzīgam rītam, lieliskai maltītei un jaukām sarunām.
Šobrīd 45 pircēji  15h
-20%
12.00 €
15.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...