Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Tikai šodien

Dzintara un priežu čiekuru masāža

Dzintars ir mūžsenais saules akmens, bet priedes un dabīgās aromātiskās eļļas ar to vilinošajām un spēcinošajām smaržām palīdz atjaunot organisma enerģiju. Šāda dabīgu izejvielu piesātināta ķermeņa masāža simbolizē dabas varenumu - sniedz spēku, mazina sāpes, uzlādē, nomierina, ieaijā, atjauno un veicina ilgstošu harmoniju. Masāža patiks gan sievietēm, gan vīriešiem!
Nopirkts: 21  07h
-60%
18.00 €
45.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Dažādu prezervatīvu komplekti (30 gab.)

Drošiem un jutekliskiem baudas mirkļiem! Piedāvājumā pasaulē zināmu zīmolu prezervatīvu komplekti par ļoti izdevīgām cenām - īpaši plānie "Durex Elite", neparasto garšu "Pasante Mix Flavours", rievotie "LifeStyles Ribbed" un vēl daudzi citi jauniem piedzīvojumiem un fantastiskām sajūtām. Katrā komplektā ietilpst viens papildu prezervatīvs "Spryglyx Kaktuss", kā arī dāvaniņa - lubrikants "EXS Flavoured" ar alveju!
Nopirkts: 24  07h
Saņemšana no: 27.09.
Piegāde no: 27.09.
līdz23%
8.99-18.29 €
10.15-18.29 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Zobu higiēnas procedūra

Regulāri apmeklējot zobu higiēnas procedūru, iespējams laikus paglābt zobus no caurumu veidošanās un citām kaitēm. Saldumi, skābas sulas u.c. iemīļoti pārtikas produkti patiešām spēj izjaukt siekalu dabisko pH līmeni un bojāt zobus - tieši zobu higiēnists laikus spēs paglābt no caurumu veidošanās, kā atbrīvot zobus no aplikuma un zobakmens. Pateicoties rūpīgai un saudzīgai zobu higiēnas procedūrai, ko veiks pieredzējis AG-A medicīnas centra speciālists, Tavi zobi ne tikai izskatīsies, bet arī būs veselīgāki. 
Nopirkts: 16  07h
Cena
24.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Matu griezums, krāsošana un keratīna maska

Vai zināji, ka vislabākās pārmaiņas dzīvē sākas ar jaunu matu sakārtojumu? Skaistuma studijas "Mon Amour" profesionālie frizieri sniegs konsultāciju par tieši Tev piemērotāko matu krāsu un griezumu, kā arī palutinās ar relaksējošu galvas masāžu un atjaunojošu keratīna masku, procedūru noslēdzot ar matu veidošanu, lai no salona iznāktu pavisam jauna Tu!
Nopirkts: 8  07h
-52%
24.00 €
50.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...