Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Tikai šodien

Koši kokvilnas palagi ar gumiju

Atbrīvojies no vecajiem palagiem un dod vietu jauniem, košiem un krāsainiem! Tie ir izgatavoti no kvalitatīvas 100% kokvilnas, nodrošinot patīkamu un netraucētu miegu. Palagi nenoslīdēs no matrača, būs maigi ādai, ļaus tai elpot un nesviedrēs, turklāt audums saglabās savu sākotnējo izskatu arī pēc neskaitāmām mazgāšanas reizēm! Piedāvājumā dažādi izmēri.
Nopirkts: 18  11h
Saņemšana no: 14.05.
Piegāde no: 14.05.
Cena
11.99-17.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Divpusēja mako satīna gultas veļa

No klasiska minimālisma pretim zvaigžņotām debesīm, no vienas krāsas līdz maģiskai pļavai... Gultas veļa izcilas kvalitātes cienītājiem! Tā ir šūdināta no neparasta mako satīna, kas ir tik maigs un gluds, ka sajūtu ziņā līdzinās īstam zīdam. Segas pārvalks ir divpusējs - ieklausies savās emocijās un izvēlies noskaņu, mainot vienu vai otru pusi! Piedāvājumā 20 lielisks modelis ar pieklusināti klasiskiem vai dzīvespriecīgi košiem dizainiem, turklāt komplekti pieejami dažādos izmēros!
Nopirkts: 34  11h
Saņemšana no: 14.05.
Piegāde no: 14.05.
Cena
14.99-30.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Gultas veļa ar 3D ziedu efektu

Ļauj, lai vasaras košās krāsas turpina ziedēt Tavā guļamistabā! Sarkanas tulpes, dzeltenas saulespuķes, maigi sārtas rozes... Jauns segas pārvalks - un Tava gulta pārvēršas neticami skaistā dārzā! Piedāvājumā 22 krāsainu un košu dizainu gultas veļas komplekti dažādos izmēros ar trīsdimensionālu efektu. Lai saldi sapņi!
Nopirkts: 9  11h
Saņemšana no: 14.05.
Piegāde no: 14.05.
Cena
8.99-12.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Latvijā ražotas auksti spiestas eļļas

Vairāk nekā 35 kvalitatīvu eļļu izvēle Tavai veselībai un skaistumam - lieto tās kulinārijā, gatavojot dabīgo kosmētiku vai izmanto organisma stiprināšanai! Eļļas, kas iegūtas ar aukstās spiešanas metodi, ir ļoti augstvērtīgas, jo to sastāvā esošie vērtīgie komponenti - taukskābes, vitamīni, mikroelementi - saglabājas bioloģiski aktīvi. Eļļas ir ražotas Latvijā - izvēlies tīru vietējo produkciju!
Nopirkts: 46  11h
Saņemšana no: 10.05.
Piegāde no: 10.05.
Cena
1.76-29.55 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...
Tev varētu patikt: