Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Tikai šodien

Veselības eliksīri + sīrups dāvanā

Dabas veltes Tavai veselībai un labsajūtai! Piedāvājumā eliksīri veselības veicināšanai sievietēm, vīriešiem un bērniem, eliksīri optimismam u.c. Produktu ražošanā izmantotas tikai vietējās dārza bagātības! Piedāvājumā arī komplekti, kurus iegādājoties dāvanā saņemsi ābolu - ingvera sīrupu! Sīrupu varēsi lietot pie tējas un kafijas kā cukura aizvietotāju, kā arī papildinājumu saldējumam un desertiem.
Nopirkts: 69  02h
Saņemšana no: 09.12.
Piegāde no: 09.12.
līdz22%
9.00-18.00 €
9.50-23.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Funkcionāla un skaista sieviešu apakšveļa

"EuroBra" ir Latvijā radīts uzņēmums, kas specializējas apakšveļas ražošanā dāmām ar krāšņām formām. Kolekcija sevī ietver karkasa, mīkstos un polsterētos krūšturus, kas sniedz perfektu atbalstu un formu, kā arī koriģējošo apakšveļu - formējošās biksītes un bodijus graciozām un sievišķīgām auguma aprisēm. Pieejama ļoti plaša izmēru izvēle - sākot no 70C līdz pat 105I!
Nopirkts: 42  02h
Saņemšana no: 11.12.
Piegāde no: 11.12.
Cena
4.04-20.82 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

SOLIDU cietie šampūni un kondicionieri

Lietuvā radītie SOLIDU cietie šampūni un kondicionieri, attīrošas ziepes un ķermeņa sviests būs lieliska dāvana saviem mīļajiem vai sev pašam! SOLIDU sarūpējis dažādus komplektiņus, kas piestāvēs jebkurai gaumei! Cietie šampūni un kondicionieri ir radīti ar mērķi samazināt plastmasas patēriņu, sniedzot iespēju ikdienas rūpēm par sevi izmantot cilvēkiem un dabai draudzīgu alternatīvu.
Nopirkts: 19  02h
Saņemšana no: 11.12.
Piegāde no: 11.12.
-30%
4.91-31.60 €
6.99-44.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Muguras, kāju un pēdu masāža

Atbrīvojies no saspringuma un izbaudi ārstniecisku skaistumkopšanas rituālu veselībai un tvirtumam! Cilvēka pēda ir kā miniatūra ķermeņa karte, kurā atrodas dziedināšanas kanāli visām ķermeņa sistēmām, savukārt mugura un kājas ir galvenais ķermeņa nesējs un balsts. Medicīnas centrs "Mā-Re" piedāvā 3 masāžu rituālu par īpašu cenu, pēc kura pie aromātiskas tējas tases varēsi relaksēties un saņemt speciālista konsultāciju par to, kā rūpēties par savu veselību arī turpmāk.
Nopirkts: 7  02h
-64%
26.50 €
74.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Aromātiski eglīšu rotājumi no sojas vaska

Svētku burzmā, kad veikalus pārpilda dažādi plastmasas rotājumi, izvēlies dabai draudzīgāku alternatīvu - eglītes rotājumus no ekoloģiski tīra sojas vaska! Tie nevien radīs mājīgu un siltu noskaņu, bet istabu piepildīs ar patīkamu aromātu, telpā uzburot patiesu svētku atmosfēru. Kad svētki būs beigušies, tie nekrās putekļus skapjaugšā - sojas vaska aplīšus varēsi izmantot kā mašīnas atsvaidzinātāju vai izkausēt aromlampiņā, ļaujoties patīkamajai smaržai atkal un atkal no jauna.
Nopirkts: 104  02h
Saņemšana no: 11.12.
Piegāde no: 11.12.
Cena
6.49 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...
Tev varētu patikt: