Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Tikai šodien

Matu griezums + krāsošana + maska

Skaistuma studija "Mon Amour" atsvaidzinās Tavu matu griezumu un nevainojami atjaunos krāsu, piešķirot tai patīkamu, piesātinātu toni un padarot matus veselīgus, biezus un mirdzošus. Izmanto iespēju iegūt jaunu, modernu frizūru, baudot īstu lutināšanas kūri patīkamā atmosfērā!
Šobrīd 21 pircējs  05h
-54%
22.99 €
50.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Lidojums ar deltaplānu

Atklāj Rīgu no jauna skatpunkta! Uzdāvini sev vai kādam draugam neparastu, adrenalīna un skaistu skatu pārpilnu ceļojumu virs Rīgas - redzēsi gan vecpilsētas torņus un tiltus, gan likteņupes Daugavas līkločus. Pieredzējis pilots-instruktors palīdzēs Tev atbrīvoties un izbaudīt lidojuma burvību!
Šobrīd 54 pircēji  05h
Laba cena
19.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Putnu atpazīšanas spēle "PUTNOTĀJS"

Iepazīsties ar Latvijā sastopamajiem putniem spēlē "PUTNOTĀJS"! Smalkie un krāsainie zīmējumi tapuši, sadarbojoties ar Latvijas Ornitoloģijas biedrību un māksliniekiem, un palīdzēs ne tikai atpazīt putnus, bet arī trenēt atmiņu. Spēle paredzēta gan bērniem, gan vecākiem.
Šobrīd 30 pircēji  05h
-15%
16.90 €
19.90 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Pavasarīgas šallītes ar latvju rakstiem

Pieskaņojies pavasarim ar vieglu un gaisīgu apaļšallīti! Tā kalpos kā multifunkcionāls aksesuārs - to varēsi valkāt ne tikai kā šalli, bet arī kā vestīti un ātri pārveidot par svārkiem.Esi krāsains un pamanāms šai pavasarī!
Šobrīd 47 pircēji  05h
-30%
8.41-11.64 €
11.99-15.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...