Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Tikai šodien

Izklaides parks "Avārijas brigāde"

Izbaudi rudens priekus! Apmeklē Latvijā vienīgo kustīgo dinozauru taku, Latviešu rakstnieku stāstu taku, spēļu pilsētiņu, virvju trasi, radošās darbnīcas - satiec dinozaurus, iemīļotos multfilmu varoņus, rūķus, princeses, velniņus un citus pasaku tēlus jaunajā izklaides parkā "Avārijas brigāde"! Aizraujoša diena visai ģimenei garantēta!
Šobrīd 122 pircēji  19h
Laba cena
10.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

"Annels" rotaļu laukuma apmeklējums (2 h)

"Annels" rotaļu laukumi ir prieka un jautrības oāze ikvienam bērnam! Tur iespējams izbaudīt slidkalniņus, labirintus un daudz ko citu, turklāt katrā vietā citā atmosfērā! Izvēlies 2 h apmeklējumu darba dienās vai brīvdienās rotaļu laukumā t/c "Domina", t/k "Spice", t/p "Alfa", i/c "Sky&More" vai t/c "Dole"! 
Šobrīd 73 pircēji  19h
-40%
5.25-5.75 €
8.00-9.60 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Limfodrenāžas gaisa zābaki ķermenim

Limfodrenāža ir mehāniska masāža ar mainīgu gaisa spiedienu. Tās rezultātā uzlabojas asinsrite un limfas plūsma visā ķermenī. Procedūra palīdz pret celulītu, novērst dažādas izcelsmes tūskas, likvidēt venozās atteces traucējumus. Ļoti efektīva "smagu" un pietūkušu kāju problēmu gadījumā!
Šobrīd 25 pircēji  19h
-77%
2.79-46.99 €
12.09-100.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Gultas veļas komplekti ar 3D efektu

Tas, nekas, ka aiz loga valda rudens! Ienes savā guļamistabā vasarīgu atmosfēru ar košajiem un skaistajiem 3D gultas veļas komplektiem! Tie ir ļoti mīksti, elpojoši, vienkārši kopjami un ar noturīgām krāsām. Piedāvājumā 14 lieliski modeļi ar krāšņiem ziedu dizainiem - lilijām, rozēm, krokusiem utt.
Šobrīd 12 pircēji  19h
Laba cena
12.66-20.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...