Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Tikai šodien

Procedūras sejas ādas atjaunošanai

Uzlabo savu sejas ādu un padari to zīdaini maigu, izlīdzinot grumbiņas un efektu redzot jau pēc pirmās procedūras! Dzintara procedūra enerģētiski piesātinās ādu, jo dzintars satur ievērojamu daudzumu - līdz 8% dzintarskābi, kura ir unikāls biostimulators, kas palīdz ādas šūnām saglabāt sejas aprises, savukārt "PRP-like Therapy" īpaši ieteicama kā šoka terapija nobriedušas ādas atjaunošanai, bet "BB Glow Treatment” procedūras laikā ādā tiek ievadīts speciāls serums, kas palīdz izlīdzināt ādas toni, tonizē, mitrina ādu un dāvā tai mirdzumu, svaigumu un veselīgu izskatu. Izvēlies arī bezinjekciju karboksiterapiju, lai mazinātu kuperozi un tūsku. 
Nopirkts: 4  01h
līdz72%
22.50-40.00 €
60.00-80.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Skaistas sieviešu zeķes

Skaistas zeķes pat vienkāršam ikdienas tērpam spēj dot jaunu tēlu, piešķirot gaumīgu odziņu un vēršot uzmanību uz vienu no sievietes pievilcīgākajām ķermeņa daļām - kājām. Piedāvājumā vairāk kā 15 dažādu modeļu īsās un garās sieviešu zeķes, no kurām sev piemērotākās atradīs katra dāma - gan tās, kuras ciena izteiktu minimālismu, gan ekstravagantās, kuras jūtas ērti mirdzošos un pamanāmos aksesuāros.
Nopirkts: 9  01h
Cena
1.99-9.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Apģērbi ar LV kontūru un uzrakstu

Viskrāšņāko meža segu ieskauta, viszilāko upju tīklojumu pielieta, visbaltāko mākoņpūku sasildīta, visskaļāko putnu dziesmu piedziedāta, visspožāko saules staru izgaismota un vispatriotiskāko tautiešu samīļota, ieaijāta un soļu soļiem izstaigāta - tā ir LATVIJA! Izvēlies mīļās LATVIJAS kontūru ar lepnu uzrakstu LATVIETE vai LATVIETIS uz krekla, džempera vai cepures un valkā to godam, jo Tu esi Latvija!
Nopirkts: 11  01h
līdz36%
9.56-27.25 €
14.99-30.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Trīs jogas nodarbības + muguras masāža

Palutini savu ķermeni pirms vasaras sezonas labākajā jogas studijā Rīgā - BIKRAM YOGA RĪGA! Attīri savu ķermeni un prātu ar jebkuru sevis izvēlētu jogas nodarbību (Bikram, Hot Vinyasa) un pēc tam relaksējies, baudot klasisko muguras masāžu. Jogas nodarbības attīsta lokanību un līdzsvaru, paaugstina noturību pret stresu, dāvā ticību saviem spēkiem, sniedz mundruma lādiņu, nostiprina dziļo muskulatūru un pozitīvi ietekmē vispārējo fizisko sagatavotību!
Nopirkts: 11  01h
-51%
39.00 €
80.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Atjaunojoša RF liftinga procedūra sejai

Palēnini ādas novecošanos un samazini vizuālo grumbiņu skaitu ar īpaši atjaunojošo liftinga procedūru sejas un kakla zonai - tā piemērota gan vīriešiem, gan sievietēm no 25 gadu vecuma. Ar RF liftinga palīdzību ādu iespējams savilkt un izlīdzināt grumbiņas bez jebkādas ķirurģiskās iejaukšanās vai injekcijām. Satriecošais efekts ir manāms jau pēc pirmās procedūras!
Nopirkts: 9  01h
-53%
21.15 €
45.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...