Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Tikai šodien

Izbraucieni pa Daugavu ar kuģīti "Jūrmala"

Kuģītis "Jūrmala" ir vienīgai kuģītis Rīgā, kur no otrā stāva klāja ir lieliska iespēja baudīt 360° pilsētas panorāmu, viļņojoties Daugavas rāmajos ūdeņos.Trīs dažādi maršruti, lai saulītē, svaigajā Daugavas vējā baudītu brīnišķīgos skatus. Lai kuru no maršrutiem pa Daugavu Tu izvēlētos, brauciens ar kuģīti "Jūrmala" būs skaistiem skatiem bagāts. Varēsi ķert vēju un sauli, malkojot gardus dzērienus uz kuģīša augšējā-atvērtā klāja, vai atpūsties "Jūrmalas" salonā, kur atrodas bārs. 
Nopirkts: 226  17h
līdz60%
2.00-15.00 €
5.00-24.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Labirinta "Mīnotaurs" apmeklējums Siguldā

Vai Tev piemīt pietiekami daudz drosmes? Vai Tev pietiks drosmes, lai izietu visu labirintu, nevis mūžīgi paliktu Mīnotaura ieslodzījumā? Pārbaudi savus spēkus Siguldas labirintā "Mīnotaurs", kura platība pārsniedz 1000 m² un maršruts, kuru Tev būs jāveic, ir apmēram 714 m. Tu nepārtraukti būsi izvēles priekšā, dodot priekšroku tikai vienai no daudzajām ejām. Lai izietu labirintu, Tev vajadzēs pilnībā uzticēties intuīcijai!
Nopirkts: 2042  17h
-67%
1.99 €
6.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Foto kanvas dažādos izmēros

Radi mājās vai birojā tieši tādu vidi, kādu vēlies! Piedāvājumā vari pasūtīt savas mīļākās fotogrāfijas uz audekla vai arī papildināt interjeru ar slavenu mākslinieku gleznu reprodukcijām! Kvalitatīvā foto glezna būs unikāla dāvana, dodoties uz jubileju vai sālsmaizi. Pateicoties īpašajam lakojumam kanvas ir viegli kopt un attīrīt no putekļiem izmantojot mitru lupatiņu.
Nopirkts: 42  17h
-50%
9.25-36.00 €
18.50-72.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

6 gaisa zābaku procedūras tvirtai figūrai

Rūpēm par sevi un savu augumu! Izvēlies populārāko skaistumkopšanas un veselības uzlabošanas procedūru! Presoterapija īpaši ieteicama, ja Tev ir mazkustīgs dzīvesveids - tā lieliski cīnās ar lieko svaru un celulītu, turklāt rezultātu redzēsi jau pēc pirmā apmeklējuma. 
Nopirkts: 29  17h
-75%
18.00 €
72.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Atslēgu pakaramie ar kanvas dizainu

"Kali•Dek" ir sirdslieta! "Kali•Dek" tic, ka tas, kas radīts ar prieku, nes līdzi savu pozitīvo enerģiju. Latvijā radīti atslēgu pakaramie, kas sevī apvieno kanvas dizaina elementu un praktiskumu, būs ne tikai praktisks un skaists dekors Tavās mājās, bet arī lieliska dāvana. Katrs dekors ir rūpīgs roku darbs!
Nopirkts: 3  17h
Saņemšana no: 26.08.
Piegāde no: 26.08.
-20%
7.99 €
10.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...