Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Tikai šodien

Apceļo Igauniju: Tallinas rožu svētki

Ņem līdzi otru pusīti, draugus vai visu ģimeni un dodieties neaizmirstamā vienas dienas atpūtā uz mūsu kaimiņvalsti - Igauniju! Brauciens norisinās Tallinas jūras svētku laikā, kuros varēsi uzzināt un piedzīvot daudz ko jaunu, savukārt dvēselei īstenu baudījumu sniegs botāniskā dārza apskate, kurā ar savu smaržu un krāšņumu apmeklētājus priecē simtiem dažādu rožu. Tallinas vecpilsēta, Rātes aptieka, pusdienas viduslaiku krodziņā - Tevi sagaida tas viss un vēl vairāk!
Nopirkts: 18  03h
-20%
15.90 €
20.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Ģimeniska ekskursija uz Lietuvu

Ģimenes piedzīvojums kaimiņzemē Lietuvā! JAUNUMS! Apskati vairāk nekā 70 eksotisku sugu zivis un citu jūras faunu 25 m garā tunelī, savukārt Palangas Dinozauru parkā varēsi satikt aizvēsturiskos milžus - dinozaurus! Baltijas valstī vienīgajā Apgāztajā mājā uz pasauli raudzīsies pavisam citām acīm, bet Klaipēdas delfinārijs pēc rekonstrukcijas sagatavojis grandiozu programmu ar delfīniem un roņiem.
Nopirkts: 47  03h
Cena
15.90 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Dzimšanas dienas spēle "Jubilārs"

Vēlies iepazīt jubilāru, savu ģimeni, draugu, radinieku, darba kolēģi vēl labāk? Uzspēlē dzimšanas dienas spēli "Jubilārs"! 54 jautājumu kartītes, kas iedalītas četrās kategorijās "Atbildi", "Noskaidro", "Pastāsti" un "Nosauc", Tev par cilvēku atklās daudz jauna un interesanta. Minēšana, smiekli, kopīgi atmiņu stāsti garantēti un jubilārs sajutīsies 100% jubilārs!
Nopirkts: 16  03h
Saņemšana no: 10.07.
Piegāde no: 10.07.
-10%
9.00 €
10.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Manikīrs ar gellakas pārklājumu

Rokas uzskatāmi norāda cilvēka patieso vecumu, tādēļ to kopšanai jāpievērš īpaša uzmanība - nepietiks tikai regulāri tās mazgāt un ieziest ar krēmu. Sakoptas rokas vairo pārliecību par sevi - atjauno nagu formu un piešķir rokām brīnišķīgu izskatu ar klasisko, Eiropas vai ekspresmanikīru un ilgnoturīgo gellakas pārklājumu! Salonā pieejami aptuveni 90 gellakas toņi, no kuriem noteikti atradīsi piemērotāko arī sev.
Nopirkts: 14  03h
līdz52%
10.00-14.00 €
10.00-25.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Latvijā ražotas eļļas un sviesti

Vairāk nekā 35 kvalitatīvu eļļu izvēle Tavai veselībai un skaistumam - lieto tās kulinārijā, gatavojot dabīgo kosmētiku vai izmanto organisma stiprināšanai! Eļļas, kas iegūtas ar aukstās spiešanas metodi, ir ļoti augstvērtīgas, jo to sastāvā esošie vērtīgie komponenti - taukskābes, vitamīni, mikroelementi - saglabājas bioloģiski aktīvi. Piedāvājumā arī dažādi sviesti ar piedevām, ko izmantot, lai smērētu uz maizītes vai pagatavotu dažādas maltītes. Eļļas un sviesti ir ražoti Latvijā - izvēlies tīru vietējo produkciju!
Nopirkts: 26  03h
Saņemšana no: 10.07.
Piegāde no: 10.07.
Cena
1.76-29.55 €
Pirkt Vēlos Apskatīt