Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Dodies randiņā

Lidojums ar motodeltaplānu virs Rīgas

Vai vienmēr esi vēlējies kā putns pacelties spārnos un traukties pāri pilsētai? Šī ir Tava iespēja piepildīt sapni! Testa lidojums virs Rīgas ar jauno motodeltaplānu TANARG-912 - ļaujies jaunām emocijām un neaizmirstamam piedzīvojumam 300 m augstumā! Lidojumu īpaši patīkamu un drošu padarīs pilots, kurš būs arī Tavs instruktors!
Nopirkts: 7  Pieejams vēl 3d 00h
Cena
24.00-44.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Karameļu un baltās šokolādes SPA rituāls

Uz ādas maigi kūstoša baltā šokolāde ar kārdinošu karameļu aromātu - ļauj, lai salds baudījums nolīst pār Tavu ķermeni, dvēseli un garu, ļaujoties valdzinošam SPA rituālam vienatnē vai kopā ar otru pusīti! Šokolādes ietekmē organismā izdalās seratonīns, kas ievērojami uzlabo garastāvokli, relaksē un dāvā laimes sajūtu, turklāt rosina iemīlēšanos - veltiet laiku sevis lutināšanai un vienlaikus stipriniet savstarpējās attiecības romantiskā un īpašā veidā!
Nopirkts: 6  Pieejams vēl 4d 00h
līdz55%
22.90-70.00 €
40.00-120.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Brauciens ar kvadraciklu pa meža trasi

Lielisks pārsteigums tiem, kuri mīl aktīvu un spilgtām emocijām bagātu atpūtu! Ļaujies ziemas jautrākajiem piedzīvojumiem un kopā ar draugiem dodies aizraujošā braucienā ar kvadracikliem pa meža trasi - brauciena laikā jūs pavadīs pieredzējis instruktors, lai atpūta būtu droša, taču ātrums un adrenalīns sniegs vēl nebijušas izjūtas pat tiem, kuri ikdienā izvēlas mierīgākas aktivitātes.
Nopirkts: 15  Pieejams vēl 3d 00h
-30%
24.50 €
35.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

XROOM.LV izlaušanās spēles

Uzdāvini dāvanu - trillera cienīgus notikumus, kuros izbaudīt sacensību garu un pierādīt sev un citiem, cik esi erudīts! XROOM.LV ir aizraujoša izlaušanās spēles ar 4 dažādiem scenārijiem, kuras laikā 2-4 cilvēku komandu ieslēdz istabā un tai, meklējot apslēptas atslēgas, pavedienus un norādes, jāmēģina tikt ārā ierobežotā laika posmā - 60 minūtēs. Kopīga uzdevumu pildīšana sagādās neaizmirstamus mirkļus atzīmējot dzimšanas dienu, vecpuišu vai vecmeitu ballīti, korporatīvo pasākumu vai jebkuru citu reizi, ko vēlaties pavadīt jautrā draugu kompānijā!
Nopirkts: 12  Pieejams vēl 4d 00h
-40%
21.00-30.00 €
35.00-50.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Relaksējošais GARRA RUFA zivtiņu pīlings

Izmēģini Garra Rufa zivtiņu pīlingu, kas sniedz relaksējošu un patīkamu mikromasāžu Tavām pēdiņām! Procedūra palīdz atgūt enerģiju, uzlabo asinscirkulāciju, kā arī pēdu ādu padara neticami maigu un gludu. Zivtiņas barojas ar lūpiņām, noknibinot un iesūcot aļģes, organiskas vielas, arī cilvēka ādas virskārtas atmirušās daļiņas. Neparasti ir tas, ka zivtiņas spēj attīrīt cilvēka ķermeni no atmirušajiem ādas gabaliņiem, neskarot veselo ādu. Procedūra ir droša arī grūtniecēm un jaunajām māmiņām!
Nopirkts: 13  Pieejams vēl 1d 00h
līdz54%
8.90-15.80 €
17.00-34.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...