Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Valentīndienas Dāvanas

Floutinga seanss 1 personai vai pārim (1h)

Atklāj vēl nebijušas sajūtas bezsvara stāvoklī ar mīļoto un šī Valentīndiena būs neaizmirstama! Laiks apstāsies, jūs būsiet tikai divi vien un kopā izbaudīsiet vēl nebijušas sajūtas - atrodoties divatā pilnīgā tumsā bezsvara stāvoklī, skanot vieglai mūzikai, ķermeņi nemanāmi slīdēs pa silto ūdens virsmu un izbaudīs negaidītus un vieglus pieskārienus - tā ir unikāla pieredze, kas ļauj pārim kļūt emocionāli vēl tuvākiem. Pēc floutinga seansa mazināsies stress un muskuļu sāpes.
Nopirkts: 52  10h
-30%
35.00-49.00 €
50.00-70.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

SPA centra "Aquadream" apmeklējums

Tonizē ķermeni ar aktīvu peldi, relaksējies pēc saspringtas darba dienas, bezrūpīgi laiskojies pirtīs, sāls saunā vai džakuzi, vai baudi masāžas strūklas un kaskādi. To visu vienuviet atradīsi SPA centrā "Aquadream"! 2 stundu ilga atpūta būs labs smadzeņu un ķermeņa restarts veiksmīgam nedēļas turpinājumam! 
Nopirkts: 130  Pieejams vēl 23d 10h
-47%
8.00 €
15.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Maltīte diviem restorānā "St. Peter's"

Atsauc atmiņā, kā ir iet uz randiņiem! Uzaicini savu mīļoto uz romantiskām vakariņām pašā Vecrīgas sirdī! Mājīgajā un greznajā restorāna "St. Peter's” kamīnzālē varēsiet mieloties ar uzkodām, pamatēdienu, desertu un dzērienu, paslēpjoties no pilsētas burzmas un steigas. Pavadiet kvalitatīvu laiku kopā un atsvaidziniet satraucošās randiņu sajūtas!
Nopirkts: 28  Pieejams vēl 11d 10h
-50%
37.00 €
74.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Videi draudzīgā bambusa zobu birste

Ik gadu Latvijā tiek izmestas vairāk nekā 6 miljoni plastmasas zobu birstu - nonākot dabā, tās rada būtisku kaitējumu ekosistēmai. Viss lielais sākas ar mazumiņu - maini ieradumus savā ģimenē ar zīmoliem "birste" un "birstīte"! Bambusa zobu birstes kātiņš ir dabai draudzīgs un antibakteriāls.
Nopirkts: 20  Pieejams vēl 2d 10h
-68%
4.99-19.36 €
9.98-59.98 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Izbrauciens ar kvadraciklu pa meža trasi

Sniegs vai dubļi - viss būs pa spēkam kvadraciklam! Pārbaudi savu izveicību un gūsti jaunus iespaidus, braucot pa meža trasi! Trase atrodas tikai 10 km attālumā no Rīgas centra - tajā būs viegli nokļūt un rūcināt motoru vienatnē, uzrīkot ballīti ar draugiem vai aizraujošu randiņu adrenalīna cienītājiem. Aizraujošs piedzīvojums garantēts!
Nopirkts: 39  Pieejams vēl 6d 10h
-30%
24.50 €
35.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...