Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Preces un pakalpojumi vasarai

Dzimumzīmju pārbaude + konsultācija

Kad saulīte jau silda ādu, ir pēdējais brīdis pārliecināties par savas ādas veselību! Dzīves laikā dzimumzīmes mēdz palielināties un parādās arī citas - šos jaunveidojumus ir būtiski profilaktiski pārbaudīt, lai izvairītos no potenciāliem draudiem veselībai. Esi atbildīgs par sevi - veic dzimumzīmju pārbaudi un saņem pieredzējuša speciālista konsultāciju! 
Nopirkts: 73  Pieejams vēl 4d 22h
-68%
14.20 €
45.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

1 h brauciens ar kuģīti pa Rīgas kanālu

Atklāj ziediem rotāto Rīgu no cita skatpunkta, baudot stundu garu atpūtas braucienu pa Rīgas kanālu un Daugavu! Kuģītis Tevi vedīs apskatīt krāšņās Rīgas vietas - vēsturiskās Vecpilsētas celtnes, rosīgo Centrāltirgus rajonu, gleznaino Andrejostu un citas. Lieliska silto dienu atpūta! 
Nopirkts: 31  Pieejams vēl 25d 22h
-44%
5.00-12.00 €
9.00-18.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Matu griezums + krāsošana + maska

Vasaras vidus ir īstais laiks pārmaiņām! Skaistuma studijas "Mon Amour" komanda ieteiks Tev piemērotāko frizūru, kā arī palutinās matus un galvas ādu ar relaksējošu masāžu un atjaunojošu masku. Īsta lutināšanas kūre veselīgiem un skaistiem matiem, kā arī jaunai un piedzīvojumiem gatavai Tev! Lai žilbināt spēj ne tikai saule, bet arī Tu!
Nopirkts: 12  Pieejams vēl 5d 22h
-54%
22.99 €
50.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Vīriešu matu griezums + veidošana

Valdzinošs, izskatīgs un kopts - tēls, kas atkarīgs no matu griezuma! Ļaujies pārmaiņām salonā "Amare La Vita"! Prasmīgās meistares pielāgos Taviem sejas pantiem atbilstošu, viegli kopjamu un modernu matu griezumu vai atjaunos esošo, turklāt arī palutinās Tevi ar relaksējošu galvas masāžu, kas lieliski atbrīvos no saspringuma.
Nopirkts: 9  Pieejams vēl 14d 22h
-42%
6.90 €
12.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt