Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Preces un pakalpojumi vasarai

Elegantas īsās zeķes un zeķbikses

Izvēlies dizaina zeķbikses un zeķes Tavam vasarīgo svārku un kleitu uzvaras gājienam! Piedāvājumā dažāda dizaina tīkliņveida zeķbikses, zeķes ar metālisku spīdumu, garās zeķes, zeķbikses ar dekoratīvu zīmējumu elementiem u.c. dekoratīviem elementiem. Lieliskas cenas lieliskam izskatam!
Nopirkts: 7  Pieejams vēl 16d 03h
Laba cena
1.89-8.50 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Roku, kāju, padušu vai bikini vaksācija

Pēc pāris mēnešiem pludmales sezona klāt! Esi gatava un pārliecināta par sevi ar nevainojami gludu ādu! Vaksācija ir viena no populārākajām liekā apmatojuma likvidēšanas metodēm. Tā nodrošina ilgstošu efektu, ietaupa laiku ikdienā un nodrošina lielisku rezultātu!
Nopirkts: 17  Pieejams vēl 4d 03h
-50%
8.49-12.89 €
15.00-21.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

KINDER KRAFT bērnu skrejriteņi

Sniedz iespēju bērnam pavadīt laiku aktīvi! Skrejritenis "Kinder Kraft" būs ideāli piemērots pirmo riteņbraukšanas prasmju apgūšanai - tas ir kvalitatīvs, izturīgs, drošs un viegls! Braukāšana ar to ne tikai sagādās prieku un attīstīs bērna pašapziņu, bet arī uzlabos koordināciju un līdzsvara izjūtu. Piedāvājumā dažādi modeļi jautrās krāsās.
Nopirkts: 4  Pieejams vēl 6d 03h
-40%
41.99-44.99 €
60.00-75.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Aparātpedikīrs + "Gelish" pārklājums

Vasaras sezonā koptas pēdas un glīti kāju nadziņi ir tik pat svarīgi kā skaista frizūra vai uzkrāsotas lūpas! Pedikīra procedūras laikā Tavas pēdiņas tiks īpaši apstrādātas, padarot tās mīkstas un maigas, savukārt ilgnoturīgā, Tevis izvēlētās krāsas "Gelish" laka bez lobīšanās ar fantastisku spīdumu nadziņus rotās pat nedēļām ilgi.
Nopirkts: 18  Pieejams vēl 14d 03h
-43%
16.99 €
30.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...