Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Biļete uz "Cosmos" ilūziju muzeju

Aizved bērnus un sevi KOSMOSĀ! TEPAT no Vecrīgas! Pašā Rīgas sirdī durvis plaši atvērtas ikvienam apmeklētājam, kas vēlas doties KOSMOSĀ, jo "Cosmos" ilūziju muzejā elpa aizrausies gan lieliem, gan maziem. Optiskās ilūzijas, labirints, kosmosa istaba u.c. aktivitātes ļaus ienirt visumā un lūkoties zvaigznēs no unikāla skatu punkta!
Nopirkts: 167  12h
-25%
4.50-22.50 €
6.00-30.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Maltīte diviem restorānā "St. Peter's"

Ideja neaizmirstamam un īpašam randiņam - bagātīgas vakariņas izsmalcinātajā restorānā "St. Peter's" pašā Vecrīgas sirdī! No JAUNĀS ēdienkartes varēsiet nogaršot uzkodas vai salātus, pamatēdienu un gardu desertu pēc jūsu izvēles, turklāt restorāna kamīnzāles romantiskā gaisotne ļaus netraucēti baudīt vienam otra klātesamību. 
Nopirkts: 15  12h
-47%
39.00 €
74.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Karsto akmeņu masāža ar ēteriskajām eļļām

Sasildies rudens aukstajā laikā un piedzīvo meditatīvas sajūtas! Karsto akmeņu procedūra ir sena ārstniecības metode, kas atslābina un dziļi relaksē kā ķermeni, tā dvēseli un prātu. Masāža tiek veikta ar bazalta akmeņiem, kas veidojušies vulkānu izvirdumos, sacietējot magmai. Silto akmeņu enerģija, papildināta ar ēterisko eļļu aromātu, palīdz rast garīgo un fizisko līdzsvaru.
Pieejams vēl 28d 12h
-59%
29.99 €
74.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Uzkodas vai maltīte BEER HOUSE NO.1

Alus krogs "Beer House No.1" piedāvā ne tikai gardas un sātīgas uzkodas, otros ēdienus no zivs un gaļas, salātus, desertus u.c., bet arī plašāko alus izvēli visā Rīgā! Šeit iespējams nogaršot vairāk nekā 60 alus šķirnes no Latvijas un visas pasaules!
Nopirkts: 40  12h
-48%
4.50-7.50 €
7.70-14.40 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...