Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Biļete uz "Illusion Rooms"

Vai bieži pats sev ikdienā uzdod jautājumu - šī ir realitāte vai ilūzija? Ja neesi par to aizdomājies, mums Tev ir unikāls piedāvājums - Rīgas sirdī savas durvis vērušas LIELĀKĀS Latvijas ilūziju istabas, pēc kuru apmeklējuma Tu nudien biežāk sāksi aizdomāties par atbildi uz šo jautājumu, jo "Illusion Rooms” ir neparasts ceļš, kura galā Tu vairāk uzticēsies sirdij, nekā savām acīm. Dodies mainīt savus priekšstatus par pasaules kārtību!
Nopirkts: 70  Pieejams vēl 7d 02h
-37%
4.00-21.00 €
6.00-28.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

88 gab. suši komplekts no CAPTAIN SUSHI

Maksimāli gardi un izdevīgi! Japānas virtuve neliks Tavām garšas kārpiņām vilties un lieliski papildinās gan draugu ballīti, gan pēcpusdienu birojā vai vienkārši bagātīgu maltīti mājās! Suši ar krabi, vistu, arī kas pikantāks neliela asumiņa cienītājiem - "Big Tasty" komplektā katrs atradīs kaut ko gardu.
Nopirkts: 33  Pieejams vēl 16d 02h
-50%
22.90 €
45.50 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Izbraucieni pa Daugavu ar kuģīti "Jūrmala"

Trīs dažādi maršruti, lai saulītē, svaigajā Daugavas vējā baudītu Rīgas panorāmas brīnišķīgos skatus. Lai kuru no maršrutiem pa Daugavu Tu izvēlētos, brauciens ar kuģīti "Jūrmala" būs skaistiem skatiem bagāts. Varēsi ķert vēju un sauli, malkojot gardus dzērienus uz kuģīša augšējā-atvērtā klāja, vai atpūsties "Jūrmalas" salonā, kur atrodas bārs. 
Nopirkts: 23  Pieejams vēl 2d 02h
-50%
2.00-10.00 €
3.00-20.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Kuģītis AMBER RIGA vai AURORA (1 h)

Nosvini septembra sākumu ar burvīgu izbraukumu pa Rīgas kanālu! Vecrīgas skaistākie skati, Rīgas pils plīvojošie karogi, nebeidzamā rosība ostā un daudz kas cits veselu stundu ilgā izbraucienā. Ņem līdzi ģimeni vai draugus un ļauj, lai vēsturiskie kuģīši "Amber Riga" vai "Aurora" aizved Tevi skaistā un mierpilnā piedzīvojumā cauri Rīgas sirdij! 
Nopirkts: 72  Pieejams vēl 2d 02h
-35%
5.20-7.80 €
8.00-12.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Maltīte diviem restorānā "St. Peter's"

Nosviniet kādu nozīmīgu notikumu, baudot restorāna "St. Peter's" īpašo piedāvājumu! Garda maltīte 74 € vērtībā un netraucēta atmosfēra mājīgajā restorānā būs garantēta. Paslēpieties no pilsētas burzmas un steigas, kā arī pavadiet kvalitatīvu, izsmalcinātiem ēdieniem un patīkamām sajūtām piepildītu laiku kopā!
Nopirkts: 23  Pieejams vēl 6d 02h
-47%
39.00 €
74.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...