Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Biļete uz "Illusion Rooms"

Vai bieži pats sev ikdienā uzdod jautājumu - šī ir realitāte vai ilūzija? Ja neesi par to aizdomājies, mums Tev ir unikāls piedāvājums - Rīgas sirdī savas durvis vērušas LIELĀKĀS Latvijas ilūziju istabas, pēc kuru apmeklējuma Tu nudien biežāk sāksi aizdomāties par atbildi uz šo jautājumu, jo "Illusion Rooms” ir neparasts ceļš, kura galā Tu vairāk uzticēsies sirdij, nekā savām acīm. Dodies mainīt savus priekšstatus par pasaules kārtību!
Nopirkts: 79  Pieejams vēl 13d 15h
līdz37%
4.00-21.00 €
6.00-28.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

XROOM.LV izlaušanās spēles

Tiec galā ar trillera cienīgiem notikumiem, izbaudi sacensību garu un pierādi sev un citiem, cik esi erudīts! XROOM.LV ir aizraujoša izlaušanās spēles ar 4 dažādiem scenārijiem, kuras laikā 2-4 cilvēku komandu ieslēdz istabā un tai, meklējot apslēptas atslēgas, pavedienus un norādes, jāmēģina tikt ārā ierobežotā laika posmā - 60 minūtēs. Kopīga uzdevumu pildīšana sagādās neaizmirstamus mirkļus atzīmējot dzimšanas dienu, vecpuišu vai vecmeitu ballīti, korporatīvo pasākumu vai jebkuru citu reizi, ko vēlaties pavadīt jautrā draugu kompānijā!
Nopirkts: 33  Pieejams vēl 11d 15h
-40%
21.00-30.00 €
35.00-50.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Izbrauciens pa Daugavu ar kuģīti "Vecrīga"

Izbaudi mierpilnus saulrietus vai ģimenisku dienu! Atpūtnieku iecienītais kuģītis "Vecrīga" Tevi vedīs burvīgiem skatiem pilnā braucienā pa Daugavu - izvēlies "Rīgas panorāmas reisu" vai romantisko "Saulrieta reisu", un Tu varēsi rāmi vizināties līdz pašiem jūras vārtiem un atpakaļ! Lieliska ideja romantiskam vakaram divatā, jautrai ballītei ar draugiem vai brīvdienu piedzīvojumam ģimenes lokā!
Nopirkts: 38  Pieejams vēl 27d 15h
līdz50%
2.00-10.00 €
3.00-20.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Biļete uz "Cosmos" ilūziju muzeju

"Šodien mēs nebrauksim pie omītes uz laukiem, bet dosimies KOSMOSĀ!!!" Sagādāt sev un bērniem neaizmirstamu piedzīvojumu ir pavisam vienkārši, jo STARTS ir tepat - no Vecrīgas! "Cosmos" ilūziju muzejā elpa aizrausies gan lieliem, gan arī maziem, jo varēsi izbaudīt kā uz mirkli apstājas laiks, pavērsies iespēja izstaigāt Piena ceļu, nokļūsi optisko ilūziju, labirintu un kosmosa istabās.. Ļauj sev ienirt Visumā un palūkoties zvaigznēs no unikāla skatu punkta!
Nopirkts: 82  Pieejams vēl 24d 15h
-25%
4.50-22.50 €
6.00-30.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Brauciens ar kuģīti pa kanālu un Daugavu

Svini dzīves skaistākos mirkļus un baudi šīs vasaras burvīgo laiku braucienā ar kuģīti pa kanālu un Daugavu! Vecrīgas skaistākie skati, Rīgas pils plīvojošie karogi, nebeidzamā rosība ostā un daudz kas cits veselu stundu ilgā izbraucienā. Ņem līdzi ģimeni vai draugus un ļauj, lai vēsturiskie"river Cruises Latvia" kuģīši aizved Tevi skaistā un mierpilnā piedzīvojumā cauri Rīgas sirdij!
Nopirkts: 45  Pieejams vēl 21d 15h
-25%
6.00-9.00 €
8.00-12.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...