Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Biļete uz "Illusion Rooms"

Vai bieži pats sev ikdienā uzdod jautājumu - šī ir realitāte vai ilūzija? Ja neesi par to aizdomājies, mums Tev ir unikāls piedāvājums - Rīgas sirdī savas durvis vērušas LIELĀKĀS Latvijas ilūziju istabas, pēc kuru apmeklējuma Tu nudien biežāk sāksi aizdomāties par atbildi uz šo jautājumu, jo "Illusion Rooms” ir neparasts ceļš, kura galā Tu vairāk uzticēsies sirdij, nekā savām acīm. Dodies mainīt savus priekšstatus par pasaules kārtību!
Nopirkts: 156  Pieejams vēl 11d 17h
līdz37%
4.00-21.00 €
6.00-28.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Biļete uz "Cosmos" ilūziju muzeju

Aizved bērnus un sevi KOSMOSĀ! STARTS tepat no Vecrīgas! Pašā Rīgas sirdī durvis plaši atvērtas ikvienam apmeklētājam, kas vēlas doties KOSMOSĀ, jo "Cosmos" ilūziju muzejā elpa aizrausies gan lieliem, gan maziem. Optiskās ilūzijas, labirints, kosmosa istaba u.c. aktivitātes ļaus ienirt visumā un lūkoties zvaigznēs no unikāla skatu punkta!
Nopirkts: 168  Pieejams vēl 9d 18h
-25%
4.50-22.50 €
6.00-30.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Muguras un apkakles zonas masāža (45 min)

Tiem, kuri ikdienā ilgas stundas pavada, sēžot birojā, darbojoties pie datora vai vadot auto, nereti mēdz parādīties sāpes rokās, kājās, apkakles zonā un mugurā. Šī masāža Tev palīdzēs atslābināt saspringtos muskuļus, nomierināt prātu un atgūt iekšējo līdzsvaru. 
Nopirkts: 27  Pieejams vēl 6d 18h
-40%
12.00 €
20.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Maltīte diviem restorānā "St. Peter's"

Ideja neaizmirstamam un īpašam randiņam - bagātīgas vakariņas izsmalcinātajā restorānā "St. Peter's" pašā Vecrīgas sirdī! No JAUNĀS ēdienkartes varēsiet nogaršot uzkodas vai salātus, pamatēdienu un gardu desertu pēc jūsu izvēles, turklāt restorāna kamīnzāles romantiskā gaisotne ļaus netraucēti baudīt vienam otra klātesamību. 
Nopirkts: 20  Pieejams vēl 9d 18h
-42%
41.00 €
71.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...