Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Biļete uz "Cosmos" ilūziju muzeju

Sagādā neaizmirstamu piedzīvojumu sev un bērniem - dodieties KOSMOSĀ! "Cosmos" ilūziju muzejā elpa aizrausies kā lielam, tā mazam - apskatot gandrīz 30 eksponātus, varēsi izbaudīt, kā uz mirkli apstājas laiks, pastaigāties pa Piena ceļa malu, apmānīt sevi un citus dažādās ilūzijās, maldīties spoguļu labirintā un vēl daudz ko citu. Paņem līdzi labu garastāvokli, ienirsti Visuma noslēpumos un paraugies uz pasauli no cita skatpunkta ar brīnumu pilnām acīm! 
Nopirkts: 469
-25%
4.50-22.50 €
6.00-30.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

88 gab. suši komplekts no CAPTAIN SUSHI

Apciemo Japānas neatkārtojamo garšu pasauli, esot tepat mājās! Suši uzlecošās saules zemei nav vienkārši ēdiens - tas ir mākslas darbs, kas pagatavots pēc senām un rūpīgi glabātām tradīcijām. Iepazīsti japāņu kultūru un iepriecini savas garšas kārpiņas, pasūtot svaigi gatavotu suši no CAPTAIN SUSHI - "Big Tasty" komplektā katrs atradīs kaut ko gardu!
Nopirkts: 79 Pieejams vēl 7d 18h
-50%
22.90 €
45.50 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Klasiskā masāža 1 vai 2 personām

Ja vēlies efektīvi atjaunot izsīkušās enerģijas rezerves un izjust vispārēju labsajūtu, vienlaikus uzlabojot arī savu veselības stāvokli, iegādājies klasisko pilna ķermeņa masāžu 1 personai vai pārim! Masāža tiek veikta ar ingvera eļļu, kas palīdz samazināt nogurumu un atjauno darbaspējas, turklāt eļļa padara ādu maigu un gludu, piešķirot tai vieglu un patīkamu aromātu. Relaksācija stundas garumā garantēta!
Nopirkts: 1 Pieejams vēl 3d 18h
-30%
42.00-77.00 €
60.00-110.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

XROOM.LV izlaušanās spēles

Uzdāvini dāvanu - trillera cienīgus notikumus, kuros izbaudīt sacensību garu un pierādīt sev un citiem, cik esi erudīts! XROOM.LV ir aizraujoša izlaušanās spēles ar 4 dažādiem scenārijiem, kuras laikā 2-5 cilvēku komandu ieslēdz istabā un tai, meklējot apslēptas atslēgas, pavedienus un norādes, jāmēģina tikt ārā ierobežotā laika posmā - 60 minūtēs. Kopīga uzdevumu pildīšana sagādās neaizmirstamus mirkļus atzīmējot dzimšanas dienu, vecpuišu vai vecmeitu ballīti, korporatīvo pasākumu vai jebkuru citu notikumu, ko vēlaties pavadīt jautrā draugu kompānijā!
Nopirkts: 3
-35%
32.50-61.75 €
50.00-95.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...
Tev varētu patikt: