Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Biļete uz "Illusion Rooms"

Vai bieži pats sev ikdienā uzdod jautājumu - šī ir realitāte vai ilūzija? Ja neesi par to aizdomājies, mums Tev ir unikāls piedāvājums - Rīgas sirdī savas durvis vērušas LIELĀKĀS Latvijas ilūziju istabas, pēc kuru apmeklējuma Tu nudien biežāk sāksi aizdomāties par atbildi uz šo jautājumu, jo "Illusion Rooms” ir neparasts ceļš, kura galā Tu vairāk uzticēsies sirdij, nekā savām acīm. Dodies mainīt savus priekšstatus par pasaules kārtību!
Nopirkts: 187  Pieejams vēl 7d 09h
līdz37%
4.00-21.00 €
6.00-28.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

"Garra Rufa" zivtiņu procedūras

Jauns un nebijis veids kā atpūsties, apvienojot jaunas emocijas un  skaistuma procedūru. Ar "Garra Rufa" zivtiņu pedikīru iegūsi maigu un relaksējošu pēdu pīlingu, lielisku pēdu mikromasāžu, mīkstāku un jaunāku pēdu ādu, pozitīvu emociju lādiņu visai dienai. Piedāvājumu iespējams izmantot līdz 4 personām vienlaicīgi. Sākumā varbūt šķitīs, ka procedūra būs kutinoša, jo ne velti to dēvē par "smieklu terapiju”, tomēr āda ātri pierod pie zivtiņu knibināšanas un patīkamas sajūtas garantētas!
Nopirkts: 3  Pieejams vēl 14d 09h
-50%
12.50-90.00 €
25.00-180.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Biļete uz "Cosmos" ilūziju muzeju

Dosimies KOSMOSĀ!!! Sagādāt sev un bērniem neaizmirstamu piedzīvojumu ir pavisam vienkārši, jo STARTS ir tepat - no Vecrīgas! "Cosmos" ilūziju muzejā elpa aizrausies gan lieliem, gan arī maziem, jo varēsi izbaudīt kā uz mirkli apstājas laiks, pavērsies iespēja izstaigāt Piena ceļu, nokļūsi optisko ilūziju, labirintu un kosmosa istabās. Ļauj sev ienirt Visumā un palūkoties zvaigznēs no unikāla skatu punkta!
Nopirkts: 71  Pieejams vēl 9d 09h
-25%
4.50-22.50 €
6.00-30.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

88 gab. suši komplekts no CAPTAIN SUSHI

Maksimāli gardiem burziņiem par maksimāli izdevīgu cenu! Japānas virtuve neliks Tavām garšas kārpiņām vilties un lieliski papildinās gan draugu ballīti, gan pēcpusdienu birojā vai vienkārši bagātīgu maltīti mājās! Suši ar krabi, vistu, arī kas pikantāks neliela asumiņa cienītājiem - "Big Tasty" komplektā katrs atradīs kaut ko gardu.
Nopirkts: 30  Pieejams vēl 5d 09h
-50%
22.90 €
45.50 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

XROOM.LV izlaušanās spēles

Uzdāvini dāvanu - trillera cienīgus notikumus, kuros izbaudīt sacensību garu un pierādīt sev un citiem, cik esi erudīts! XROOM.LV ir aizraujoša izlaušanās spēles ar 4 dažādiem scenārijiem, kuras laikā 2-4 cilvēku komandu ieslēdz istabā un tai, meklējot apslēptas atslēgas, pavedienus un norādes, jāmēģina tikt ārā ierobežotā laika posmā - 60 minūtēs. Kopīga uzdevumu pildīšana sagādās neaizmirstamus mirkļus atzīmējot dzimšanas dienu, vecpuišu vai vecmeitu ballīti, korporatīvo pasākumu vai jebkuru citu reizi, ko vēlaties pavadīt jautrā draugu kompānijā!
Nopirkts: 62  Pieejams vēl 5d 09h
-40%
21.00-30.00 €
35.00-50.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...