Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Viesnīcas & Ceļojumi

Brauciens uz Igauniju 13.10.

Rudenīga vienas dienas ekskursija uz mūsu kaimiņzemi Igauniju, kuras laikā Tev būs iespēja iepazīt tās skaisto un neskarto dabu, aplūkojot diženo Keilas ūdenskritumu, uzzināt daudz ko jaunu un izstaigāt īstu zemūdeni "Lennusadam" jūras muzejā, kā arī baudīt kultūrvēsturisko mantojumu romantiskajā Tallinas vecpilsētā. Mājupceļā autobuss piestās Pērnavā, kur varēsi iegādāties dažādus igauņu gardumus.
Nopirkts: 4  Pieejams vēl 18d 03h
-48%
15.50 €
30.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Sventes muiža - atpūta divām personām

Sventes muiža krāšņa un šarmanta visos gadalaikos! Piedāvājam atpūtu divām personām viesnīcas apartamentos, dzirkstošā vīna pudeli, kā arī burvīgu maltīti muižas restorānā. Iepriecini savu otro pusīti ar romantisku braucienu uz Latgales tūrisma pērli, kas no grāfa muižas pārtapusi greznā 4★ viesnīcā.
Nopirkts: 7  Pieejams vēl 6d 03h
-33%
48.60 €
73.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Tūre uz Helsinkiem 20.10.

Vienas dienas tūre pie netālajiem kaimiņiem - Helsinkos! Nesteidzīga pastaiga pa Helsinkiem vai zoodārza apmeklējums, kas atrodas Korkerasaari salā, kur var izbaudīt dabas skaistumu, apskatīt dzīvniekus un iepazīt vēsturi. Pēc tam Tev iespēja doties uz okeanāriju "Sea Life", kurā atrodas 50 akvāriji, zivis un jūras briesmoņi no visas pasaules - krāsainās korāļu zivtiņas, medūzas, jūras zirdziņus, siļķes pulkus speciālos baseinos un pat dzīvas haizivis. Biedējošus plēsējus var apskatīt pavisam tuvu, jo zem haizivju akvārija atrodas stikla tunelis.
Pieejams vēl 19d 03h
Cena
45.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Atpūta viesnīcā "Baltā pūce" 2 personām

Iepriecini savu mīļoto ar nakšņošanu un maltīti omulīgajā Jūrmalas viesnīcā "Baltā pūce"! Tā atrodas mierīgā un klusā vietā, taču īsā laikā varēsiet nonākt rosīgajā Jomas ielā vai gleznainajā pludmalē, kur brīvdienu romantiskā laiskošanās varēs turpināties ar skaistu pastaigu svaigā jūras gaisā. Lielisks iesākums skaistam rudenim!
Nopirkts: 12  Pieejams vēl 4d 03h
-45%
46.00 €
83.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...