Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Viesnīcas & Ceļojumi

3 dienu tūre: Polocka, Vitebska, Minska

Gleznainajos Rietumu Dvinas upes krastos ir apmetusies Vitebska - viens no lielākajiem ekonomiskajiem un kultūras centriem Baltkrievijā. Tev būs iespēja apmeklēt pilsētas dibināšanas vietu un izjust senatnes elpu. Vitebska - pilsēta ar bagātām mākslinieciskām tradīcijām, kur ikgadēji notiek dažādi muzikālie festivāli. Savukārt, dodoties ekskursijā pa Minsku, Tev būs iespēja iepazīties ar vairāk nekā 900 gadu senu Minskas kultūras vēsturi un tās arhitektūras stilu.
Nopirkts: 3  15h
Laba cena
65.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

F. Kirkorova koncerts + viesnīca LIEPĀJĀ

Paņem brīvdienu nedēļas vidū un dodies uz pilsētu, kurā piedzimst vējš! Gūsti pozitīvas emocijas leģendārā un ekstravagantā mākslinieka FILIPA KIRKOROVA koncertā, savukārt pēc tam atpūties modernā viesnīcas numuriņā un kopā ar mīļoto, draudzeni vai mammu dalies gūtajos iespaidos. Priekpilna atpūta DIVĀM personām par lielisku cenu!
Nopirkts: 2  Pieejams vēl 5d 15h
-43%
120.00-140.00 €
210.00-220.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Atpūta diviem viesnīcā "Tigra"

Izmanto iespēju izrauties no ikdienas un pilsētas drūzmas un pabūt divatā! Klusa vieta pašā Vidzemes sirdī, netālu no Vidzemes skaistākajiem apskates objektiem, būs īsti romantiska saliņa vakara pavadīšanai ar mīļoto cilvēku. Izbaudiet atpūtu divvientulībā ar īpašo viesnīcas "Tigra" piedāvājumu!
Nopirkts: 14  Pieejams vēl 11d 14h
-30%
64.50 €
92.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Atpūta diviem viesu namā "Lenkas"

Izbaudi ziemīgu atpūtu un sniegotas pastaigas gar jūru pilsētā, kurā piedzimst vējš! Viesu nams "Lenkas" ir brīnišķīga vieta, kur pilnvērtīgi atpūsties vai smelties iedvesmu radošam darbam ārpus pilsētas. Tikai 50 m no jūras un 20 km no Liepājas, blakus skaistai neskartai pludmalei varēsi relaksēties jaukā numuriņā ar skatu uz jūru, izbaudīt pirts labumus un citus priekus.
Nopirkts: 18  Pieejams vēl 12d 14h
-50%
29.90 €
60.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...