Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Viesnīcas & Ceļojumi

Brauciens uz Klaipēdu

Izmanto garās novembra brīvdienas un kopā ar ģimeni vai draugiem dodies braucienā uz kaimiņzemi Lietuvu! Tev būs iespēja apmeklēt atjaunoto Delfināriju un Jūras muzeju, kurā 25 m garā tunelī varēsi vērot neskaitāmas eksotisko zivju sugas un vēl daudz ko interesantu, savukārt ekskursijā pa Klaipēdu pieredzējuša gida pavadībā apskatīsi pilsētas kultūrvēsturiskos objektus. Mājupceļā varēsi iepirkties t/c Akropolis - lielākajā Baltijas iepirkšanās centrā!
Nopirkts: 23  13h
-48%
15.50 €
30.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Baseins + nakšņošana Valmierā (2 pers.)

Aizbēdz pelnītā atpūtā uz vienu no Latvijas skaistākajām pilsētām - Valmieru! Tevi sagaida lieliska atpūta "Valmieras Peldbaseinā" (straumju baseins, burbuļvannas, dažādas pirtis, masāžu strūklas),  nakšņošana komfortablā numurā viesnīcā "Naktsmājas" un gardas brokastis! 
Nopirkts: 3  Pieejams vēl 29d 13h
-25%
66.00 €
88.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Atpūta diviem viesnīcā "Hotel Sigulda"

Pavadi Latvijas valsts simtgades svētkus prom no pilsētas kņadas un atpūties kopā ar mīļoto! Izmanto īpašo svētku piedāvājumu un ļaujies relaksējošiem mirkļiem viesnīcas "Hotel Sigulda" atpūtas centrā, kur varēsi baudīt dažādas pirtis un baseinu, nakšņošanu mājīgā un skaisti iekārtotā numuriņā, gardas zviedru galda tipa brokastis un, ja vēlēsies, arī 18. novembra svētku pusdienas. No viesnīcas pavisam netālu atrodas vairākas Siguldas iemīļotākās vietas - pastaiga svaigā gaisā būs brīnišķīgs brīvdienu noslēgums!
Nopirkts: 1  13h
-19%
60.00-96.00 €
74.00-96.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Relaksējoša SPA atpūta Palangā (2 pers.)

Vai atceries pēdejo reizi, kad ļāvi savai dvēselei, miesai un garam atstāt visas ikdienas rūpes un pacelties spārnos? Visskaistākie saullēkti, jūras svaigais gaiss, nesteidzīgas vakariņas, veldzējoša pelde, masāža, kas atbrīvo domas un vēl, vēl... Aicini savu otru pusīti, mammu vai draudzeni doties sevis lutināšanas kūrē un atgūsti dzīves enerģiju veselības un labsajūtas centrā SPA AMBER PALACE!
Nopirkts: 5  Pieejams vēl 2d 13h
-30%
99.00-169.00 €
121.00-242.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Sventes muiža - atpūta divām personām

Sventes muiža krāšņa un šarmanta visos gadalaikos! Piedāvājam atpūtu divām personām viesnīcas apartamentos, 2 glāzes ar karstvīnu, kā arī burvīgu maltīti muižas restorānā. Iepriecini savu otro pusīti ar romantisku braucienu uz Latgales tūrisma pērli, kas no grāfa muižas pārtapusi greznā 4★ viesnīcā.
Nopirkts: 2  Pieejams vēl 23d 13h
-34%
45.00 €
68.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...