Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Viesnīcas & Ceļojumi

Vienas dienas brauciens uz Palangu, 08.06.

Pavadi lielisku dienu, apmeklējot lielāko japāņu dārzu Eiropā - Madžučai, kur varēsi pastaigāties pa dziedošo akmeņu ieleju, apbrīnot akmeņu ainavu arhitektūras bagātību, iepazīt tuvāk japāņu kultūru un izbaudīt tradicionālo japāņu tējas dzeršanas ceremoniju, ar īpatnējo zaļo tēju, kurai pievieno klāt šokolādes tāfelīti. Japāņu dārzs ir unikāla vieta Baltijā, kur kopā savijusies reliģija, māksla un cieņpilna attieksme pret dabu. Dienas otrajā pusē varēsi doties ekskursijā pa Palangu un paēst gardas pusdienas izklaides un atpūtas kompleksā JUOZO HBH.
Nopirkts: 27  Pieejams vēl 10d 17h
-25%
14.90 €
20.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Iespaidiem bagāta ekskursija uz Lietuvu

Ļaujies ceļošanas priekam un dodies iespaidiem bagātā vienas dienas ekskursijā uz kaimiņzemi Lietuvu! Ekskursijas laikā Tev būs iespēja apskatīt Eiropas lielāko japāņu dārzu jeb Dziedošo akmeņu ieleju Madzuchai, svinēt kūrorta atklāšanas svētkus vienmēr rosīgajā Palangā, kā arī apmeklēt Dzintara muzeju, grāfa Tiškēviču ziemas pili un botānisko dārzu.
Nopirkts: 17  Pieejams vēl 3d 17h
Cena
16.90 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Atpūta diviem viesu namā "Lenkas"

Nododies relaksācijai un mieram, baudot atpūtu pilsētā, kurā piedzimst vējš! Viesu nams "Lenkas" ir brīnišķīga vieta, kur pilnvērtīgi atpūsties vai smelties iedvesmu radošam darbam ārpus pilsētas. Tikai 50 m no jūras un 20 km no Liepājas, blakus skaistai un neskartai pludmalei varēsi relaksēties jaukā numuriņā ar skatu uz jūru, izbaudīt pirts labumus un citus priekus.
Nopirkts: 3  17h
-44%
39.00 €
70.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Rododendri un Emīla tirgus Ēdoles pilī

Lai baudītu elpu aizraujošus skatus un savās plaukstās notvertu pasakainus mirkļus, ne vienmēr jādodas tālu - atklāj Latvijas burvību neaizmirstamā vienas dienas ekskursijā! Brauciena laikā Tev būs iespēja apskatīt Īvandes upītes ūdenskritumu, kā arī vareno Ventas rumbu, izstaigāt rododendru dārzu dendrārijā "Sauleskalns", paviesoties Emīla tirgū Ēdoles pilī un gida pavadībā uzzināt daudz ko jaunu par romantisko Kuldīgas vecpilsētu.
Nopirkts: 15  Pieejams vēl 17d 17h
-17%
14.90 €
18.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...