Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Viesnīcas & Ceļojumi

Līgatnes senatnīguma pieskāriens

Līgatnes novadam raksturīgas mežainas gravas un gleznainas ainavas. Tas ir viens no skaistākajiem Latvijas novadiem ar vēsturiski bagātu pilsētu, kuru mēdz saukt arī par alu pilsētu. Ekskursijas laikā varēsi ne tikai baudīt Gaujas krastu burvību un varenību, bet arī izstaigāt padomju Slepeno Bunkuru, baudīt pagājušā gadsimta astoņdesmito gadu cienīgu maltīti, ļauties vīna degustācijai sveču gaismā un vietējā gida pavadībā no jauna atklāt Līgatnes ievērojamākās vietas.
Pieejams vēl 31d 15h
Cena
15.90 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Atpūta "Wellton SPA Riverside"

Lieliska atpūta jaunatklātajā SPA kompleksā "Wellton SPA Riverside" pašā Vecrīgas sirdī - tā ir vieta, kur relaksēties un atgūt spēkus pēc notikumiem piesātinātās dienas pilsētā! Piedāvājumā SPA termālās zonas apmeklējums, kurā ietilpst baseina, džakuzī, hammam turku pirts, zāļu saunas un ciedru pirts baudījums vienatnē vai kopā ar sev mīļu cilvēku par īpašu cenu.
Nopirkts: 56  Pieejams vēl 4d 15h
līdz50%
17.00-30.00 €
30.00-60.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Atpūta Sventes muižā divām personām

Atpūta Latgales tūrisma pērlē, Sventes muižā, ir krāšņa un šarmanta visos gadalaikos. Muiža ir mājīga, pagājušā gadsimtā celta ēka, kas atrodas prom no pilsētas steigas gleznainajā Daugavpils novadā. Piedāvājumā romantiskas brīvdienas divām personām, kurā ietilpst nakšņošana viesnīcas apartamentos, gards dzēriens un brīnišķīgas brokastis muižas restorānā!
Nopirkts: 21  Pieejams vēl 6d 15h
-34%
45.00 €
68.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Lavandu ziedēšanas svētki Vidzemē 11.07.

Pašā vasaras pilnbriedā dodies reibinošu smaržu ieskautā braucienā uz Vidzemi, ļaujoties pasakainām sajūtām lavandu laukā, apskatot ūdenskritumiem ieskauto Ieriķu dzirnavu parku, klausoties senatnīgos stāstos par burvīgo Cēsu vecpilsētu un satiekot vairāk nekā 100 dzīvniekus brīvdabas ZOO parkā "Rakši"!
Nopirkts: 43  15h
Cena
13.90 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...