Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Viesnīcas & Ceļojumi

Brauciens uz Klaipēdu un Palangu

Lieliska ekskursija visai ģimenei uz krāšņo kaimiņzemi Lietuvu! Tevi sagaida delfinārija apmeklējums, kur jaunā un aizraujošā priekšnesuma programmā delfīni un jūras lauvas iepriecinās gan lielus un mazus. Savukārt kūrortpilsētā Palangā varēsi baudīt jūras tuvumu un apmeklēt arī Dzintara muzeju.
Nopirkts: 6  Pieejams vēl 28d 16h
-20%
15.90 €
20.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Sventes muiža - atpūta divām personām

Sventes muiža krāšņa un šarmanta visos gadalaikos! Piedāvājam atpūtu divām personām viesnīcas apartamentos, 2 glāzes ar gardu dzērienu, kā arī burvīgu maltīti muižas restorānā. Iepriecini savu otro pusīti ar romantisku braucienu uz Latgales tūrisma pērli, kas no grāfa muižas pārtapusi greznā 4★ viesnīcā.
Nopirkts: 24  Pieejams vēl 5d 16h
-34%
45.00 €
68.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Jauka tūre uz Helsinkiem visai ģimenei

Burvīga tūre pie netālajiem kaimiņiem - Helsinkos! Nesteidzīga pastaiga pa Helsinkiem vai zoodārza apmeklējums, kas atrodas Korkerasaari salā, kur var izbaudīt dabas skaistumu, apskatīt dzīvniekus un iepazīt vēsturi. Pēc tam Tev iespēja doties uz okeanāriju "Sea Life", kurā atrodas 50 akvāriji, zivis un jūras briesmoņi no visas pasaules - krāsainās korāļu zivtiņas, medūzas, jūras zirdziņus, siļķes pulkus speciālos baseinos un pat dzīvas haizivis. Biedējošus plēsējus var apskatīt pavisam tuvu, jo zem haizivju akvārija atrodas stikla tunelis.
Nopirkts: 21  Pieejams vēl 6d 16h
Cena
45.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Tūre uz Igaunijas pilsētu Peltsamā

Kad Latvijas apskates objekti jau redzēti un mīļā dzimtene izbraukāta krustu šķērsu, laiks apceļot kaimiņvalstis. Iepazīsti Igauniju! Burvīga rožu dārza apskate, kā arī eleganta siera un vīna degustācija Igaunijas pilsētā Peltsamā padarīs Tavu dienu neaizmirstamām emocijām bagātīgu! 
Nopirkts: 35  Pieejams vēl 7d 16h
Cena
15.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...