Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Viesnīcas & Ceļojumi

Gards deserts un kafija vai tēja restorānā

Vai zināji, ka viesnīcas "Rixwell Elefant Hotel" restorānā atrodas milzīga, pieminekļa lieluma ziloņa statuja? "Elefant" restorāns aicina nobaudīt  gardu desertu un silto dzērienu par īpašu cenu izcilā ziloņa kompānijā! Piedāvājumā siera kūka vai ābolu strūdele, kā arī dažādu veidu kafija vai tēja nesteidzīgai atpūtai no ikdienas steigas vienatnē vai kopā ar kādu tuvu un mīļu cilvēku. Atšķirībā no noslogotā Rīgas centra, viesnīca atrodas ļoti izdevīgā vietā - kamēr baudīsi maltīti, savu automašīnu varēsi bez maksas atstāt pie viesnīcas.
Nopirkts: 2  Pieejams vēl 2d 14h
līdz67%
3.50-6.00 €
9.00-18.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Atpūta Sventes muižā divām personām

Atpūta Latgales tūrisma pērlē, Sventes muižā, ir krāšņa un šarmanta visos gadalaikos. Muiža ir mājīga, pagājušā gadsimtā celta ēka, kas atrodas prom no pilsētas steigas gleznainajā Daugavpils novadā. Piedāvājumā romantiskas brīvdienas divām personām, kurā ietilpst nakšņošana viesnīcas apartamentos, gards dzēriens un brīnišķīgas brokastis numuriņā!
Nopirkts: 2  Pieejams vēl 19d 14h
-34%
45.00 €
68.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Atpūta "White Palace Hotel" (2 personām)

Beidzot! Aizbēdz no drēgnās ikdienas pelēcības un apstājies uz mirkli! lzbaudi karalisku atpūtu kopā ar mīļoto! LUX klases numuriņš ar privāto saunu, lielu vannu un gardām brokastīm numuriņā nākamajā rītā! Varētu šķitst - kam tad tam ir laiks? - Bet arī par to ir padomāts! - Viesnīca "White Palace Hotel" atrodas pašā Vecrīgas sirdī - netālu no Doma laukuma! Nepalaid garām šo iespēju, izmanto to kamēr piedāvājums vēl spēkā!
Pieejams vēl 13d 14h
-20%
96.00 €
120.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Tev varētu patikt: