Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Viesnīcas & Ceļojumi

Atpūta diviem viesu namā "Lenkas"

Izbaudi silto laiku un laiskas pastaigas gar jūru pilsētā, kurā piedzimst vējš! Viesu nams "Lenkas" ir brīnišķīga vieta, kur pilnvērtīgi atpūsties vai smelties iedvesmu radošam darbam ārpus pilsētas. Tikai 50 m no jūras un 20 km no Liepājas, blakus skaistai neskartai pludmalei varēsi relaksēties jaukā numuriņā ar skatu uz jūru, izbaudīt pirts labumus un citus priekus.
Nopirkts: 2  Pieejams vēl 27d 03h
-30%
49.00 €
70.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Brauciens uz peoniju svētkiem! 16.06.

Jauks un ģimenisks izbrauciens uz PEONIJU SVĒTKIEM, kuru laikā varēsi priecēt acis ar vairāk kā 400 ziedošiem un smaržīgiem košumkrūmiem! Pēc Kuldīgas un Ventas rumbas apmeklējuma, Tu dosies apskatīt "Hercoga Jēkaba Vīns" vīnogu un ķirbju dārzus un būs iespēja nodegustēt Abavas ielejā audzēto vīnogu gardos vīnus! Noteikti ņem līdzi bērnus, jo paredzēts arī kazu fermas apmeklējums, kurā varēsi apskatīt ganāmpulku (~150 kazas), nogaršot un iegādāties ap desmit dažāda veida svaigus un kūpinātus kazas sierus.
Nopirkts: 2  Pieejams vēl 23d 03h
-32%
13.50 €
20.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Brauciens uz Dobeles Ceriņu svētkiem

Pētera Upīša ceriņu dārzā Dobelē atrodas viena no plašākajām ceriņu kolekcijām Eiropā - 4 ha plašs dārzs ar vairāk nekā 200 dažādu šķirņu un hibrīdu ceriņiem! Ik pavasari šeit notiek "Ceriņu ziedēšanas svētki" ar svētku koncertu un tirdziņu - Tev ir iespēja apmeklēt šo burvīgo pasākumu 26. maijā un izbaudīt burvīgu dienu starp smaržojošiem ceriņiem!
Nopirkts: 36  Pieejams vēl 2d 03h
Laba cena
13.50 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Brīnumskaists ceļojums uz Melnkalni

Melnkalne - tā ir ideāla vieta atpūtai. Pasakaina daba, kalnaina ainava un lieliskas pludmales ir valsts vizītkarte. Melnkalnē jebkurā vietā var redzēt zaļus krūmus, dārzus, kokus, ziedu laukus - īsta paradīze zemes virsū! Melnkalne tiek uzskatīta par Eiropas ekoloģijas rezervātu, brīnišķīgās pludmales, nacionālie parki, tīra jūra, bagātas ekskursiju programmas, garšīgs ēdiens, lētas cenas, garšīgi vīni, brīnumaini viesmīlīgi cilvēki, kas piedevām vēl ir apveltīti ar lielisku humora izjūtu!
Pieejams vēl 31d 03h
-33%
199.00 €
259.00-299.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Atpūta villā "Villa Gamanta" Palangā

Klāt brīvdienas? Izbaudi burvīgu atpūtu mājīgā villā pie jūras Palangā! "Villa Palanga" atrodas tikai 18 minūšu pastaigas attālumā no pludmales, kā arī netālu no galvenās gājēju ielas. Villas "odziņa" ir skaistais dārza pagalms ar strūklaku, grilu un brokastu galdiņiem, kas garantē īpaši relaksējošu un nesteidzīgu gaisotni neaizmirstamām brīvdienām!
Nopirkts: 1  Pieejams vēl 19d 03h
Laba cena
20.00-29.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...