Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Viesnīcas & Ceļojumi

Atpūta Lietuvā - "Royal SPA Residence"

Eleganta relaksācija ir tieši tas, kas Tev šobrīd nepieciešams! Izvēlies viesnīcas "Royal SPA Residence" piedāvājumu divām personām un izbaudi ne tikai nakšņošanu greznos numuriņos, bet arī saņem ārsta konsultāciju, izmēģini sāls terapiju, ūdens vingrošanu un dažādas citas procedūras, kā arī izklaidējošas aktivitātes!
Nopirkts: 9  Pieejams vēl 5d 10h
Cena
59.00-169.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Delfinārijs un Klaipēdas jūras svētki

Pašā vasaras plaukumā ņem līdzi ģimeni vai draugus un dodieties neaizmirstamiem iespaidiem bagātā braucienā uz kaimiņzemi Lietuvu! Neviltotu prieku kā lieliem, tā maziem sniegs jautrais delfīnu šovs pavisam nesen atjaunotajā Delfinārijā, sajūtu, ka atrodies pasakā, notversi ekskursijā pa Klaipēdas vecpilsētu, savukārt dažādus priekšnesumus, koncertus, ielu teātrus, gardu maltīti un vēl daudz ko citu varēsi baudīt Lietuvas grandiozākajos svētkos - Jūras svētkos! 
Nopirkts: 39  Pieejams vēl 7d 10h
Cena
14.90 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Sventes muiža - atpūta divām personām

Sventes muiža krāšņa un šarmanta visos gadalaikos! Piedāvājam atpūtu divām personām viesnīcas apartamentos, dzirkstošā vīna pudeli, kā arī burvīgu maltīti muižas restorānā. Iepriecini savu otro pusīti ar romantisku braucienu uz Latgales tūrisma pērli, kas no grāfa muižas pārtapusi greznā 4★ viesnīcā.
Nopirkts: 25  Pieejams vēl 7d 10h
-33%
48.60 €
73.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Ventspils pilsētas svētki 04.08.

Dodies ekskursijā pa Kurzemi, nogaršojot svaigi gatavotus kazas sierus, apskatot Ventas rumbas burvību un Ventspili, kas būs tērpusies svētku noskaņās! Ventspils svētku aktivitātes pilsētas iedzīvotāju un viesu priekam paredzētas Ostas ielas promenādē, Rātslaukumā un citās iemīļotās vietās. Skaista brīvdiena kopā ar ģimeni vai draugu lokā garantēta!
Nopirkts: 6  Pieejams vēl 13d 10h
-44%
13.90 €
25.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Baskāju takas apmeklējums Valmierā

Apvieno patīkamo ar lietderīgo - sniedz savām pēdiņām neatkārtojamas sajūtas, pastaigājoties pa Valmieras "Sajūtu Parka" atjaunoto baskāju taku! 2 km garajā takā varēsi sajust 15 dažādus seguma veidus un izbaudīt tos ar basām kājām. Piedāvājumā ieejas biļetes bērniem un pieaugušajiem.
Nopirkts: 97  Pieejams vēl 11d 10h
-20%
4.00-6.00 €
5.00-7.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...