Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Viesnīcas & Ceļojumi

Ziemassvētki Belovežas gāršā

Sagaidi Ziemassvētkus īstā pasaku zemē - ciemos pie Ziemassvētku vecīša Baltkrievijā, Belovežas gāršā! Tas ir visskaistākais un sapņainākais mežs visā Baltkrievijas un Polijas teritorijā, kurā mitinās dažādi zvēri, tostarp brieži un stirnas, lāči, lapsas un citi. Pasaku rezidencē atrodas Brīnumu dzirnavas, kurās putekļos samalt visus gada nedarbus, divpadsmit mēnešu pļava un, protams, Ziemassvētku vecīša māja ar lielo troņa zāli. Brauciena laikā Tev būs iespēja apskatīt arī mājīgo pilsētiņu Brestu, kā arī doties uz Belostoku, lai iepirktos skaisti rotātajos tirdzniecības centros.
Pieejams vēl 36d 21h
Cena
95.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Lielās Ķīnas laternas Pakrojas muižā

Gada īpašais notikums atkal ir klāt! Kliedē rudens tumsu un gaidi Ziemassvētkus, priecājoties par lielisko Ķīnas laternu gaismu šovu - lielākajā muižā, kas saglabājusies Lietuvā, mākslinieki no Ķīnas ierīkos vairāk nekā 30 tematiskās gaismas instalācijas. Pakrojas muižas teritorijā parādīsies kustīgā Āfrikas dzīvnieku pasaule, polārlāču ledāji, dzērvju sala, persiku koku mežos spēlēsies pērtiķi un apmeklētājus priecēs Ziemassvētku eglīte, kas stāsta par Riekstkodi. Tāpat brauciena laikā Tev būs iespēja apmeklēt vēl citas interesantas vietas - alpaku audzētavu, neparasto Kaķu muzeju un Lietuvas ceturto lielāko pilsētu Šauļus.
Nopirkts: 88  Pieejams vēl 4d 21h
Cena
16.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Atpūta viesnīcā "Hotel Sigulda"

Nepārspējamas brīvdienas garantētas! Četri burvīgi piedāvājumi relaksējošai un skaistai atpūtai vienatnē vai kopā ar otru pusīti vienā no Latvijas skaistākajām pilsētām - Siguldā. Nododies ūdens priekiem baseinā, gardi mielojies viesnīcas restorānā, relaksējies SPA kompleksā un vakaru noslēdz, nakšņojot kādā no viesnīcas mājīgajiem numuriņiem - lai top skaistas atmiņas!
Nopirkts: 13  Pieejams vēl 15d 21h
līdz36%
9.60-95.00 €
12.00-120.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Varšava - Berlīne - Poznaņa

Izmanto izdevību apskatīt trīs burvīgas pilsētas vienā neaizmirstamā braucienā! Senatnīgā Varšava, modernā Berlīne un romantiskā Poznaņa - pilsētas, kuras neliks vilties un iepriecinās ikvienu ceļotāju. Piedzīvojumi, atmiņas, fotogrāfijas, suvenīri - viss, lai šis ceļojums vēl ilgi paliktu Tavās atmiņās!
Nopirkts: 4  21h
Cena
85.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Jauka tūre uz Helsinkiem visai ģimenei

Burvīga tūre pie netālajiem kaimiņiem - Helsinkos! Nesteidzīga pastaiga pa Helsinkiem vai zoodārza apmeklējums, kas atrodas Korkerasaari salā, kur var izbaudīt dabas skaistumu, apskatīt dzīvniekus un iepazīt vēsturi. Pēc tam Tev iespēja doties uz okeanāriju "Sea Life", kurā atrodas 50 akvāriji, zivis un jūras briesmoņi no visas pasaules - krāsainās korāļu zivtiņas, medūzas, jūras zirdziņus, siļķes pulkus speciālos baseinos un pat dzīvas haizivis. Biedējošus plēsējus var apskatīt pavisam tuvu, jo zem haizivju akvārija atrodas stikla tunelis.
Pieejams vēl 29d 21h
Cena
45.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...