Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Viesnīcas & Ceļojumi

Treniņi un atpūta "Wellton SPA Riverside"

Lai rudens lietavas un drūmais laiks nenomāktu garastāvokli, vienmēr atrodi laiku rūpēm par savu ķermeni, dvēseli un garu! Piedāvājumā jaunās un modernās trenažieru zāles neierobežota laika apmeklējums astoņām reizēm "SPA Wellton Riverside" - varēsi izmantot gan kardio, gan spēka trenažierus, savukārt katru reizi pēc treniņa Tevi gaidīs fantastiska relaksācija SPA termālās ūdens atpūtas zonā, kur varēsi baudīt veldzējošu peldi baseinā, patīkamas sajūtas baseinā ar zemūdens masāžas strūklām vai sasildīties vairākās pirtiņās.
Nopirkts: 16  Pieejams vēl 11d 06h
-47%
50.00 €
95.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Hercoga Jēkaba gadatirgus 2020

Lai baudītu elpu aizraujošus skatus un savās plaukstās notvertu pasakainus mirkļus, ne vienmēr jādodas tālu - atklāj Latvijas burvību neaizmirstamā vienas dienas ekskursijā! Brauciena laikā Tev būs iespēja apskatīt Īvandes upītes ūdenskritumu, kā arī vareno Ventas rumbu, izstaigāt Ēdoles pili, lustēties Hercoga Jēkaba gadatirgū un gida pavadībā uzzināt daudz ko jaunu par romantisko Kuldīgas vecpilsētu.
Nopirkts: 16  06h
Cena
16.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Atpūta Sventes muižā divām personām

Atpūta Latgales tūrisma pērlē, Sventes muižā, ir krāšņa un šarmanta visos gadalaikos. Muiža ir mājīga, pagājušā gadsimtā celta ēka, kas atrodas prom no pilsētas steigas gleznainajā Daugavpils novadā. Piedāvājumā romantiskas brīvdienas divām personām, kurā ietilpst nakšņošana viesnīcas apartamentos, gards dzēriens un brīnišķīgas brokastis muižas restorānā!
Nopirkts: 4  Pieejams vēl 17d 06h
-34%
45.00 €
68.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Atpūta viesnīcā "Lindenhoff-Liepas Muiža"

Izraujies no pilsētas burzmas un baudi mierpilnu laiku divatā vai ar ģimeni pašā Vidzemes sirdī! "Lindenhoff-Liepas Muiža" lauku viesnīcas apartamentus novērtēs ikviens, kas ciena mieru un klusumu dabas ielokā. Šai naktsmītnei ir arī viena no labākajām atrašanās vietām Liepasmuižā! Viesi to novērtē augstāk, salīdzinājumā ar citu naktsmītņu atrašanās vietām šajā apkārtnē, netālu esošajiem skaistākajiem Vidzemes apskates objektiem. Numuros ir virtuvīte ar mikroviļņu krāsni, ledusskapi un plīts virsma. Pavadi vakaru ar sev dārgiem cilvēkiem, iepazīstot krāšņo Vidzemi un izbaudot apartamentu lielisko piedāvājumu!
Nopirkts: 3  Pieejams vēl 22d 06h
-25%
60.00-75.00 €
80.00-100.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Zelta rudens Kalsnavā un Cesvaines pils

Lai arī vasara šobrīd mūs priecē ar silto sauli un rāmo vēju, rudens smarža jūtama ik uz soļa. Gladiolu zobenos, asteru krāsās un ābolu kupenās... Vēl mazliet, un sāksies gada tumšākais laiks - pirms sākas rudens lietavas, ir jādodas baudīt zelta rudeni Kalsnavā! Brauciena laikā apskatīsi arī Cesvaines pili un viesosies "Domu pieturā", kur varēsi nobaudīt vīnu un gardas uzkodas.
Nopirkts: 11  Pieejams vēl 4d 06h
Cena
16.90 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...
Tev varētu patikt: