Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Viesnīcas & Ceļojumi

Atpūta Sventes muižā divām personām

Atpūta Latgales tūrisma pērlē, Sventes muižā, ir krāšņa un šarmanta visos gadalaikos. Muiža ir mājīga, pagājušā gadsimtā celta ēka, kas atrodas prom no pilsētas steigas gleznainajā Daugavpils novadā. Piedāvājumā romantiskas brīvdienas divām personām, kurā ietilpst nakšņošana viesnīcas apartamentos, gards dzēriens un brīnišķīgas brokastis muižas restorānā!
Nopirkts: 22  Pieejams vēl 3d 20h
-34%
45.00 €
68.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Atpūta viesnīcā "Hotel Sigulda"

Nepārspējamas brīvdienas garantētas! Četri burvīgi piedāvājumi relaksējošai un skaistai atpūtai vienatnē vai kopā ar otru pusīti vienā no Latvijas skaistākajām pilsētām - Siguldā. Nododies ūdens priekiem baseinā, gardi mielojies viesnīcas restorānā, relaksējies SPA kompleksā un vakaru noslēdz, nakšņojot kādā no viesnīcas mājīgajiem numuriņiem - lai top skaistas atmiņas!
Nopirkts: 4  Pieejams vēl 13d 20h
līdz36%
9.60-95.00 €
12.00-120.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Lieliska atpūta viesnīcā Druskininkos

Druskininki ir Lietuvas senākais un lielākais kūrorts, kas atrodas pie Nemunas upes, netālu no Polijas un Baltkrievijas robežas. Prom no pilsētas burzmas un centra kņadas savus viesus gaida "De Lita" - moderna viesnīca, kas piedāvā nakšņošanu komfortablos numuriņos, gardas brokastis un vairāku kārtu maltīti viesnīcas restorānā. Izvēlies kādu no izdevīgajiem piedāvājumiem un baudi nesteidzīgas brīvdienas kopā ar mīļajiem!
Pieejams vēl 27d 20h
līdz37%
67.00-139.00 €
103.00-211.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt