Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Viesnīcas & Ceļojumi

Orhideju izstāde Tallinā, 2.03.

Jau daudzus gadus Tallina aicina uz skaistajiem orhideju svētkiem, kad augus iespējams novērtēt visā to greznībā, jo tieši šajā laikā tie zied visskaistāk. Tev būs iespēja tos ne tikai aplūkot, bet arī iegādāties, saņemot konsultācijas no orhideju pazinējiem un audzētājiem. Pēc izstādes apmeklējuma Tev būs iespēja doties uz Vecpilsētu un apmeklēt Marcipāna muzeju, kur var ne tikai apskatīt saldās mandeļu mīklas figūriņas, bet arī pavērot, kā meistari rada šo neatkārtojamo kulinārijas brīnumu. Noteikti apskati arī Rātslaukuma aptieku - tā ir viena no vecākajām Eiropas aptiekām, kura vēl joprojām darbojas!
Pieejams vēl 31d 14h
-30%
18.90 €
27.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

SPA atpūta Zakopanē! 21.-24.03.

Dodies kopā ar mīļoto cilvēku vai visu ģimeni ziemīgā braucienā uz Zakopani! Tev būs iespēja doties uz Augstajiem Tatriem un pacelties ar funikulieri uz vienu no augstākajiem punktiem Slovākijā, no kurienes var redzēt sniegotās Augsto Tatru virsotnes, varēsi baudīt Zakopanes burvību - krāšņas ieliņas un kultūras objektus, kā arī Bukovinas termālā kompleksa apmeklējumu, kurā ir veseli 12 baseini, kuros sajutīsi termālo ūdeņu nomierinošo ietekmi 30 līdz 38°С. Šeit Tev būs iespēja izmantot saunas un pirtis, atslābināties džakuzi un SPA zonā, kā arī izklaidēties akvaparkā ar daudzajiem ūdens kalniņiem, tai pat laikā baudot Tatru kalnu brīnišķīgo panorāmu.
Pieejams vēl 31d 14h
Cena
150.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Nakšņošana un brokastis Jaunpils pilī

Baudi ziemas pasaku un senatnes burvību septiņus gadsimtus senajā pilī! Ikviens, kurš grib izrauties no pilsētas burzmas un izjust romantisku atpūtu senā bruņinieku pilī, ir mīļi aicināts uz Jaunpili! Te uz brīdi varēsi iejusties barona un baroneses lomā un viduslaiku gaisotnē baudīt neaizmirstamus brīžus divatā.
Nopirkts: 12  Pieejams vēl 22d 14h
-29%
39.05-67.45 €
55.00-95.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Brauciens uz Munameģi u.c. 16.02.

Aizved savu mīļoto uz Munameģi! Ieplāno, kā pavadīsi 16. februāri jau laicīgi un dodies aizraujošā piedzīvojumā uz Igauniju - brauciens ir garantēts! Ekskursijā apskati Baltijā augstāko virsotni - Munameģi, Vastselīnas bīskapa un Sangastes pili, kā arī sikspārņu iecienītās Piusa alas un tepat, Latvijā, esošo gleznaino Ieriķu dzirnavu parku. 
Nopirkts: 13  Pieejams vēl 9d 14h
-25%
14.90 €
20.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Ģimenisks brauciens uz Skrīveriem 26.01.

Dodies jaukās ekskursijās pa mūsu pašu Latviju! Piedāvājumā brauciens uz Briežu dārzu, kur varēsi aplūkot dažādus dzīvniekus, našķošanās prieks ar klasiskajām "Gotiņa" konfektēm "Skrīveru saldumu" darbnīcā un Haskiju parka apciemojums, kur iepazīsies ar daudziem brīnišķīgiem suņukiem. Aktīva diena visai ģimenei!
Nopirkts: 9  Pieejams vēl 3d 14h
-10%
13.50 €
15.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...