Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

"Karma Sock" zeķes - 1, 3 vai 4 pāri

Radīts LATVIJĀ! Latvijas zeķu meistari "KarmaSock" iepriecina ar jaunu Ziemassvētku zeķu kolekciju! Izcila dāvana svētkos ar ko palutināt mīļos. Kā vienmēr ir padomāts gan par Latviskajiem elementiem gan arī par košām krāsām, kas noteikti izcelsies ikdienā. Tev ir iespēja iegādāties zeķes, kas sildīs kājas un liks atcerēties par savām mājām - Latviju.
Šobrīd 90 pircēji  Pieejams vēl 3d 02h
-40%
4.50-21.68 €
7.50-28.90 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Aromātiskas ēteriskās eļļas un maisījumi

Tumši vakari ir kā radīti, lai iedegtu sveces un gaisu piepildītu ar ēterisko eļļu aromātu! Piedāvājumā plašs klāsts ar ēteriskajām eļļām - egles, priedes, kanēļa, grepfrūta u.c., kā arī ēterisko eļļu maisījumiem dažādām dzīves situācijām - saldam miedziņam, siltiem vakariem, romantiskam noskaņojumam u.c. Izvēlies savējo!
Šobrīd 58 pircēji  Pieejams vēl 7d 02h
-36%
1.86-4.90 €
2.40-6.50 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Šokolādes vai vīnogu SPA rituāls

Sasildies, relaksējies un iepriecini sevi ar maigu un nomierinošu šokolādes ķermeņa masāžu vai uzmundrinošu vīnogu jogurta rituālu! Rūgtā šokolāde maksimāli apgādās ādu ar nepieciešamajām barības vielām, mikroelementiem un vitamīniem, savukārt smaržīgā vīnoga satur antioksidantus, kas pasargās ādu no apkārtējās vides nelabvēlīgās ietekmes! Tu esi to pelnījusi!
Šobrīd 32 pircēji  02h
-68%
24.00 €
75.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Fotosesija Ziemassvētku noskaņās

Vai arī Tavi gaidītākie un sirdij tuvākie svētki gadā ir Ziemassvētki? Uzdāvini sev, draugiem, ģimenei vai otrajai pusītei sirsnīgu un aizraujošu fotosesiju "Fotostudijas.lv" salonā! Fotosesiju papildinās Ziemassvētku dekorācijas, kas radīs burvīgu svētku noskaņu un iedvesmu to svinēšanai!
Šobrīd 29 pircēji  Pieejams vēl 6d 02h
-30%
42.00 €
60.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...