Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Dāvanas viņam

XROOM izlaušanās istabas (līdz 5 pers.)

Lieliska izlaušanās spēle jeb kvests - tās laikā Tu ar draugiem, paziņām vai kolēģiem tiksi ieslēgts istabā uz 60 minūtēm, lai, pielietojot loģisko domāšanu, kopīgi atrisinātu dažādas mīklas un meklētu izeju. Piedāvājumā 2 izlaušanās spēles - BUNKURS un NOSLĒPUMU MĀJA! Izvēlies piemērotāko savai kompānijai un baudāt īpašu piedzīvojumu Rīgas centrā!
Nopirkts: 28
-40%
27.00-39.00 €
45.00-65.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Atpūta Tallinā RIJA FONNENTAL HOTEL

Šeit viss ir ĪPAŠS! Piedzīvojiet brīnišķīgu atpūtu divatā aizraujošajā Tallinā, nakšņojot viesnīcā "Rija Fonnental Design Hotel" un izbaudot neaizmirstamas vakariņas itāļu restorānā "Taverna del Gallo Nero", kā arī gardas bokastis viesnīcā! Šis būs īpašs mirklis tikai Jums diviem - varēsiet nesteidzīgi baudīt viens otra klātbūtni un mieru. Laiks veidot neaizmirstamus mirkļus kopā!
Nopirkts: 6 Pieejams vēl 4d 17h
-28%
89.00 €
124.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Drifta brauciens kopā ar Nikolasu Bertānu

Vai Tu zināji, ka Nikolass Bertāns var Tevi izvizināt pa trasi? Jā, tas ir iespējams "Drifta Hallē"! Adrenalīns, neatkārtojamas emocijas, paliekošas atmiņas un ekskluzīva iespēja iepazīties un uztaisīt kopīgas bildes ar jaunāko PRO drifta čempionu ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē! Neviens autosporta cienītājs, kurš vēlas gūt jaunu pieredzi un asas izjūtas, nevar laist šo garām!
Nopirkts: 6 Pieejams vēl 3d 02h
-25%
45.00 €
60.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Iepazīšanās lidojums virs Rīgas

Nezini, ko dāvināt draugam, kuram, šķiet, viss jau ir? Katrs cilvēks kaut reizi mūžā ir sapņojis par to, cik lieliski būtu lidot kā putnam debesīs. Piedāvājumā neaizmirstams iepazīšanās lidojums, kura laikā varēsi izbaudīt Rīgas krāšņumu, skaistumu un varenību no Spilves lidostas līdz pat Mežaparka estrādei! Varēsi justies droši - šajā piedzīvojumā Tevi pavadīs sertificēts un pieredzējis pilots, kurš būs Tavs instruktors un nodrošinās patīkamu lidojumu!
Nopirkts: 4

Bonusu kluba biedriem 38.00€

Cena
40.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...
Tev varētu patikt: