Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Kas ir Pērkam Kopā?

"Pērkam Kopā" ir Latvijā draudzīgākais kolektīvās iepirkšanās portāls un darbojas Draugiem.lv grupas ietvaros. Mēs strādājam ar mērķi Tev parādīt, ka preces un pakalpojumus iespējams iegādāties ar ievērojamām atlaidēm, nezaudējot to kvalitāti. Kā? Pērkot kopā!

Kāds ir Tavs Pērkam Kopā?

Vērtīgas atlaides un vilinoši piedāvājumi

Mēs ticam godīgai tirgus politikai, tāpēc mūsu akcijas ir izdevīgas kā Tev, tā pārdevējam. Kolektīvās iepirkšanās princips ļauj mums Tev piedāvāt preces un pakalpojumus ar ievērojamām atlaidēm, nezaudējot to kvalitāti. Mēs lepojamies ar Latviju, tāpēc īpaši atbalstām arī citus Latvijas uzņēmumus, uzņēmējus un ražotājus.

Kvalitātes kontrole

Pirms piedāvājums nonāk portālā, tiek veikta rūpīga kvalitātes pārbaude, kas turpinās arī pēc akcijas noslēguma – mēs ļoti augstu vērtējām Tavas atsauksmes, lai vienmēr varētu piedāvāt tikai labākās preces un pakalpojumus no godīgiem un cienījamiem pārdevējiem.

Draudzīgākais klientu serviss

Ne velti mēs esam daļa no Draugiem Grupas – mūsu vērtības ir būt laipniem, pretimnākošiem, draudzīgiem un atvērtiem klientu ieteikumiem, lai Tu pie mums vienmēr justos kā mājās. Galu galā – kāpēc doties citur, ja tepat Latvijā Tevi saprot vislabāk?

Kā tas darbojas?

  1. Mēs dodamies izlūkos pie pārdevējiem un vienojamies par visām pusēm izdevīgiem noteikumiem
  2. Tu saņem iespēju iegādāties labas lietas ar labām atlaidēm, bet pārdevējs – lielisku reklāmu un jaunus klientus
  3. Mēs gūstam peļņu par veiksmīgi noslēgtiem darījumiem
Tas viss kopā nozīmē – apmierināti pircēji, laimīgi pārdevēji un priecīgi mēs!