Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Vadība

Laura
Pērkam Kopā vadītāja
Ar nerimstošu entuziasmu un gādīgu atbalstu Lauras spēks ir spēt ieeļļot katru no Pērkam Kopā zobratiņiem tā, lai tie grieztos aizvien efektīvāk. Viņa nebaidās uzdrīkstēties sasniegt ideju virsotnes un enerģiski virza Pērkam Kopā dzinēju pretī jauniem sasniegumu apvāršņiem.
Anna
Pārdošanas vadītāja
Ar spirgtu humora izjūtu un izteikti stratēģisku vīziju Anna ir ugunīgākais kolektīva stūrakmens, kurš spēs pārdot pat pērnā gada kalendāru. Un tomēr - Anna vienmēr ir soli priekšā un gādā, lai Pērkam Kopā piedāvājumu klāstā būtu tikai paši labākie produkti un pakalpojumi.

Projektu vadības komanda

Laima
Mārketinga projektu vadītāja
Kā izdarīt veiksmīgāk, kā panākt efektīvāk un kā justies aizraujošāk – zinās Laima. Apbruņojusies ar smaidu, entuziasmu un strukturētību, viņa ved Pērkam Kopā mārketingu ceļā uz jaunām zvaigžņu galaktikām.
Anita
Pārdošanas projektu vadītāja
Ik dienas tērpusies siltā smaidā un laipnībā, sevī glabājot apņēmīgu cīnītājas dvēseli, Anita ar rūpīgu un apdomīgu darbu Pērkam Kopā dārzam liek uzziedēt aizvien krāšņāk - viņas piedāvājumi spēj pārsteigt ne tikai klientus, bet arī mūs pašus.
Irita
Pārdošanas projektu vadītāja
Lai kādas krīzes stātos ceļā, Irita ar visu tiek galā ar nesalaužamu mieru. Diplomāte ar talantīgas pārdevējas dzirksti sirdī - Irita ik dienas pārsteidz ar jauniem aktīvās atpūtas un izklaides piedāvājumiem.
Signija
Pārdošanas projektu vadītāja
Ja runa ir par lielu apņēmību, nesalaužamu apzinīgumu un sirsnīgu strādīgumu, tad milzīga zelta medaļa, bez ierunām, pienākas Signijai. Vai netici, ka vilks var būt paēdis un kaza dzīva jebkurā projektā? Signija gan!

Atbalsta komanda

Aiva
Klientu atbalsta speciāliste
Kā gaismiņa tuneļa galā Aivas nomierinošā balss atrisinās ikvienu neskaidrību un jautājumu! Aiva ir mūsu klientu atbalsta speciāliste, kura tostarp parūpējas, lai kolēģiem nekad netrūktu pildspalvu, našķu un silta smaida.
Baiba
Rēķinu un loģistikas speciāliste
Bez Baibas sabruktu visa rēķinu un pavadzīmju sistēma, taču viņa nav vienkāršs grāmatvedības rūķis. Drīzāk biroja labais gariņš, kas seko līdzi arī tam, lai preces tiktu laicīgi atvestas un lai klienti visu saņemtu laikā.
Guntars
Programmētājs
Guntars darbina visu Pērkam Kopā tehnisko pusi, tāpēc vienmēr ir ļoti pieprasīts un aizņemts. Guntars zina, ka bez viņa mēs būtu kā bez rokām – tāpēc vienmēr ir gatavs palīdzēt un aši risināt tehniskas kļūmes.

Tekstu komanda

Laura
tekstu autore
Baumo, ka Laura taustiņus klikšķina uz nākotnes turbodatora, jo savus sulīgos tekstus spēj uzburt lielā ātrumā un augstā precizitātē. Piedevām ne jau vienkārši, bet gan tā, ka priecīgi esam gan mēs, gan sadarbības partneri.
Monta
tekstu autore
Virknēt burtus vārdos un vārdus teikumos tā, lai ievestu citus savā skaistajā brīnumu pasaulē – tas Montai ir pa spēkam. Turklāt viņa to dara ar dubultjaudu – gan gatavojot piedāvājumu tekstus, gan izkopjot Pērkam Kopā blogu.
Tatjana
tulkotāja
Tatjana čakli pārvērš Pērkam Kopā tekstus krievu valodā. Viņai ir pa spēkam iztulkot pilnīgi visu – no sarežģītākā ķīmiskā savienojuma līdz pat poētiskiem zīmolu aprakstiem.

Vizuālā noformējuma komanda

Egija
grafiskā dizainere / fotogrāfe
Egija ir bilžu un krāsu meistare, kura prot atšķirt "jūras aļģu" krāsu no "tumšo piparmētru" krāsas un neapmaldīties milzīgā kleitu modeļu daudzumā. Viņas radītās fotogrāfijas palīdz klientiem labāk reklamēt savu produkciju.
Kristiāna
grafiskā dizainere / fotogrāfe
Pilienu dabas bērna miera un harizmas Kristiāna iepludina arī Pērkam Kopā bildēs. Piedāvājumi, kampaņas vai īpaši projekti – ejot gulēt un mostoties ar fotoaparātu rokās, aši paspēt piedalīties var itin visā.
Krista
grafiskā dizainere / fotogrāfe
Ar fotogrāfiju sirdī un kompozīciju dvēselē Krista spēj radīt vizuālo noformējumu it visam – sākot no romantiskām kleitām un beidzot ar ekstrēmām aktivitātēm. Jebkura trakākā ideja var kļūt reāla, kad talkā nāk viņas foto un video prasmes.