Komanda

Laura
Pērkam Kopā vadītāja
Ar nerimstošu entuziasmu un gādīgu atbalstu Lauras spēks ir spēt ieeļļot katru no Pērkam Kopā zobratiņiem tā, lai tie grieztos aizvien efektīvāk. Viņa nebaidās uzdrīkstēties sasniegt ideju virsotnes un enerģiski virza Pērkam Kopā dzinēju pretī jauniem sasniegumu apvāršņiem.
Anna
Pārdošanas vadītāja
Ar spirgtu humora izjūtu un izteikti stratēģisku vīziju Anna ir ugunīgākais kolektīva stūrakmens, kurš spēs pārdot pat pērnā gada kalendāru. Un tomēr - Anna vienmēr ir soli priekšā un gādā, lai Pērkam Kopā piedāvājumu klāstā būtu tikai paši labākie produkti un pakalpojumi.
Irita
Pārdošanas projektu vadītāja
Lai kādas krīzes stātos ceļā, Irita ar visu tiek galā ar nesalaužamu mieru. Diplomāte ar talantīgas pārdevējas dzirksti sirdī - Irita ik dienas pārsteidz ar jauniem aktīvās atpūtas un izklaides piedāvājumiem.
Liene
Klientu atbalsta speciāliste
Liene ar īpašu laipnību un patiesu sirsnību rūpējas, lai visi Pērkam Kopā klienti pie mums justos kā mājās. Lienei vienmēr ir atbildes uz jautājumiem un pat pēc viena saņemta e-pasta vai dažu minūšu sarunas, uzreiz ir skaidrs - Liene zina kā atrisināt jebkuru problēmu ne tikai ātri, bet arī efektīvi.
Krista Masaļska
grafiskā dizainere / fotogrāfe
Ar fotogrāfiju sirdī un kompozīciju dvēselē Krista spēj radīt vizuālo noformējumu it visam – sākot no romantiskām kleitām un beidzot ar ekstrēmām aktivitātēm. Jebkura trakākā ideja var kļūt reāla, kad talkā nāk viņas foto un video prasmes.
Elīna
grafiskā dizainere / fotogrāfe
Traka un radoša, bet tajā pašā laikā ļoti nosvērta - bilžu burve Elīna! Pateicoties mūsdienīgajam redzējumam, Elīna jebkuru piedāvājumu, kampaņu un bloga rakstu spēj pasniegt īpaši saistoši, turklāt viņa gādā, lai Pērkam Kopā sekotu līdzi aktuālajiem trendiem vizuālajā komunikācijā.
Keitija
tekstu autore
Pēc vārda kabatā Keitijai nav jālien, tas nu ir fakts. Viņai pa spēkam ir radīt tādus tekstus, kas spēs aizraut, piesaistīt un noturēt. Vienmēr atsaucīga, smaidīga un enerģijas pārpilna. Ja domā, kā iespējams aprakstīt koka svečturi tā, lai to būtu vēlme uzreiz nopirkt, tad zini, mums ir slepenais ierocis - Keitija!