Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

DELTA

Aeroklubu "DELTA" veidoja 'mazās' aviācijas entuziastu grupa ar vienojošu interesi lidot un veicināt 'mazās' aviācijas attīstību Latvijā.
2000. gada 13. janvārī SO “Latvijas Aeroklubs” (LAK) valde pieņem lēmumu
aktivizēt darbību vieglo lidaparātu jomā un 2000. gada 21. janvārī LAK
slēdz līgumu ar Rīgas Domi par pussagruvuša angāra nomu pamestajā Spilves lidlaukā. Jaunais klubs ar nosaukumu SO “Aeroklubs DELTA” tiek reģistrēts LR UR sabiedrisko organizāciju reģistrā 2000. gada 13. decembrī.
Kluba galvenie uzdevumi un darbības virzieni ir vispārējās nozīmes (sevišķi ultravieglās) aviācijas popularizācija un attīstības veicināšana un bijušo un darbojošos aviācijas speciālistu piesaiste šim procesam.
2004. gada maijā mūsu klubā sāk darbu motodeltaplānu pilotu mācību kursi. Par savu nākamo uzdevumu uzskatījām izstrādāt ultravieglo lidmašīnu pilotu mācību programmu. Šīs programmas izstrādes gaitā tika ņemti vērā Latvijas Civilās aviācijas aģentūras (CAA) darbinieku padomi un ieteikumi un rezultātā 2006. gada 10. augustā tiek reģistrēts ultravieglo lidmašīnu pilotu mācību kurss. Savas darbības laikā mūsu kluba biedri vienmēr aktīvi piedalījušies aviācijas pasākumu organizēšanā daudzos Latvijas rajonos.

Cena
35.00-60.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Cena
50.00-140.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt