Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

"Bum Bag"

Dodoties atpūtā, man vajadzīgas brīvas rokas.

Tā es tiku pie domas - jā, man vajag gurnu somu, un tā būs "Bum Bag". Man patīk doties dabā, sēņot, ogot, atpūsties un klausīties mūziku kādā brīvdabas festivālā, braukt ar riteņiem, doties pastaigā vai uz ezeru, jūru peldēties vai vienkārši bradāt pa burvestību pilno Latvijas pļavu.

"Bum Bag" ir darināts Latvijā - rūpīgi, zinoši un mīloši.

"Bum Bag" tapa nesteidzīgi, mierīgi un apdomīgi. Varētu pat teikt, saskaņā ar dabas ritmiem - biju gan ziemas miegā, gan pavasara plaukumā. Plūda, sala, atkusa un tecēja. Un tagad viss ir uzplaucis, lai tu baudītu.

Rīga ir mana pilsēta un tā mani iedvesmo, tik dažāda un brīva, bet tai pat laikā noslēgta un maza. Es ietekmējos un arī "pavelkos", bet kaut kur iekšā ir tā sava sajūta - jā, šis man tiešām patīk.

Atzīšos, ka neko šādu neesmu darījusi, bet tā kā esmu ambicioza un radoši procesi mani iedvesmo, ķeros idejai klāt. Pieredzi smēlos citos darbos, kas mani rūdījuši, skolojuši - padarījuši sparīgāku un tiešāku un pēc tam locījuši atpakaļ uz harmonijas un miera ceļa, kur saproti, ka visa laime ir mierīgā, nesteidzīgā mirklī šeit un tagad kopā ar cilvēkiem, kuriem spēj dot, dot un dot vienīgo vērtību sevī - mīlestību.

Interneta veikals ir jauns, tapis 2015. gadā, bet ar lielām cerībām, ka Tev patiks un somas derēs gan pašam, gan dāvanām.

"Bum Bag" komanda ideju iznes un saliek kopā, apčubina katru vīlīti, maliņu un siksniņu, lai tev tā kalpotu saskaņā ar iecerēm.

Latvijā radītas BUM BAG gurnu somas

Praktiska, skaista un eleganta dāvana ikvienai dāmai svētkos - ar mīlestību darinātā gurnu soma būs noderīga gan gada vēsajā laikā, gan vasaras karstumā, kad vēlēsies atpūsties un izdzīvot dzīves krāsainākos mirkļus brīvām rokām! "Bum Bag" komanda ideju iznes un saliek kopā, apčubinot katru vīlīti, maliņu un siksniņu, lai soma kalpotu saskaņā ar Tavām iecerēm. Piedāvājumā atradīsi 4 skaistus dizainus dažādās krāsās!
Nopirkts: 6 Pieejams vēl 4d 05h
Saņemšana no: 14.10.
Piegāde no: 14.10.

Bonusu kluba biedriem Bezmaksas piegāde uz pakomātu

-20%
21.60-25.60 €
27.00-32.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt