Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

"de Lash and Brow"

de Lash and Brow – mūsdienīgas un fundamentālas apmācības skaistumkopšanas sfērā. Licencētas mācību programmas. Mūsu pasniedzējiem ir starptautiski atzīti diplomi un tie regulāri paplašina savas zināšanas. Individuāla pieeja katram studentam.

Piedāvājam plašu kursu izvēli gan iesācējiem, gan pieredzējušiem meistariem. Pie mums Jūs viegli apgūsiet jaunu specialitāti un kļūsiet par kvalificētu meistaru. Pēc kursu pabeigšanas tiek izsniegts starptautiski atzīts, licencēts diploms. Mēs palīdzēsim Jums atklāt jaunus radošus horizontus profesijā. Pēc kursu beigšanas, mūsu studenti ir gatavi piedāvāt saviem klientiem vispieprasītākos un ekskluzīvākos pakalpojumus skaistumkopšanas sfērā.

Visiem mūsu studentiem tiek sniegts atbalsts arī pēc kursu beigšanas. Jebkura laikā var griezties pie pasniedzēja pēc konsultācijas. Labākos savus studentus iekārtojam darbā.

P-Pk 9:00-18:00, S-Sv Brīvs

Mikrobleidinga procedūra uzacīm

Izvēloties mikrobleidinga procedūru, ilgāk nekā gadu varēsi aizmirst par ikrīta stāvēšanu pie spoguļa, cenšoties panākt perfekti vienādas uzacu līnijas. Procedūra tiek veikta pūdertehnikā - uzacis iegūst dabiski sakoptu izskatu, taču netiek "aizkrāsotas", turklāt procedūras laikā iespējams koriģēt uzacu formu un garumu, kas ir lielisks risinājums retu un gaišu uzacu īpašniecēm. Pēc mikrobleidinga nav apsārtuma, tūskas un rētu parādīšanās iespējas - uzreiz pēc procedūras vari doties savās ikdienas gaitās!
Pieejams vēl 29d 15h
-54%
69.00 €
150.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt