Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

"Dental Septņi"

Klīnikā strādā tikai sertificēti speciālisti, kas ir izgājuši praksi un apmācību ārzemēs, kuri pastāvīgi uzlabo savas kvalifikācijas līmeni. Mēs integrējam praksē jaunās ārstēšanas metodes. Mūsu pieredze šajā jomā ir jau 20 gadus. Strādājam ar apdrošināšanas kompānijām: BALTA, BTA, GJENSIDIGE.

Ārstam ir ļoti vieglas rokas, ir komforts pacientam zobārsta krēslā. Ārstam ir ļoti augstas apodaktilas iespējas. Izcilas zināšānas latviešu valodā, arī 20-gadu prakse latviešu kolektivā, kas dod iespēju patstavīgi paāugstīnāt profesionalo līmeni. ka iestiprinājums profesijas veiksmai- prakse - rezultats milzīga darba pieredze. Pacients vienmēr tiek satikts ar smaidu, pozitīvo enerģiju. Protezēšanas darbiem 10 gadu garantija!

P.-Pk. 09:00-20:00, S. 09:00-17:00, Sv. 09:00-15:00

Zobu higiēna klīnikā "Dental Septiņi"

Regulāra zobu higiēna padarīs Tavus zobus baltākus, elpu - svaigāku, bet smaidu - žilbinošāku. Procedūra vislabāk pasargā zobus no bojāšanās un veicina minerālvielu dabisko atjaunošanās procesu, pie tam, pateicoties jaunajām tehnoloģijām, mutes dobuma higiēna ir ļoti saudzīga un nesāpīga. Rūpējies par savu zobu veselību un baudi ikdienu ar skaistu smaidu! 
Pieejams vēl 28d 08h
-20%
40.00 €
50.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt