Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

"Dimar Tour"

No 2007. gada DIMAR TOUR sniedz iespēju redzēt pasauli, iepazīt dažādas valstis, izprast un sajust šajās valstīs dzīvojošos cilvēkus, viņu valodu, mūziku un tradīcijas. Uz zemes ir daudz pārsteidzošu vietu, kas aizrauj! Mēs piedāvājam ceļojumus uz dažādām valstīm - romantiskām, skaistām, informatīvām, aizraujošām, eksotiskām un reliģiskām.

DIMAR TOUR pastāvīgi cenšas radīt jaunas, aizraujošas un Tavām interesēm piemērotas atpūtas programmas. Mēs nodrošinām pienācīgas brīvdienas par pieņemamām cenām: kombinētas ekskursijas ar jebkuru pakalpojumu komplektu (lidojums, viesnīca, transfērs, ekskursijas).

Īpašas cenas priekšlaicīgai rezervācijai, draudzīgo cenu ekskursijas, īpašie piedāvājumi, ērtākās un ekskluzīvākās viesnīcas, dažādas izmitināšanas iespējas, aviobiļetes un vīzas, korporatīvais un individuālais serviss.

Atpūtas laiks ir atsevišķa mūsu dzīves sastāvdaļa, kur mēs dodamies kā sapnī un atgriežamies ar atmiņām. Lai atmiņas par Tavu atvaļinājumu būtu patīkamas un cildenas, mēs centīsimies attaisnot Tavu uzticību, garantējot individuālu pieeju un draudzīgu apkalpošanu!

Ģimeniska ekskursija uz Lietuvu

Nopirkts: 23  Pieejams vēl 15d 22h
Cena
15.90 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Lielākais japāņu dārzs Eiropā Madžučai

Nopirkts: 11  Pieejams vēl 8d 22h
Cena
16.50 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Sāremā sala ar atpūtu SPA viesnīcā

Nopirkts: 3  Pieejams vēl 12d 22h
Cena
65.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Viduslaiku dienas Tallinas vecpilsētā

Nopirkts: 4  Pieejams vēl 2d 22h
-28%
15.90 €
22.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Pjuhticas sieviešu klosteris Igaunijā

Nopirkts: 2  Pieejams vēl 9d 22h
-15%
16.90 €
20.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
-14%
15.50 €
18.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt