Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

DIVA SHARM

Lai cik lielā mērā sieviete nebūtu inficēta ar fenisma vīrusu, lai kā arī necenstos sevi apliecināt karjēras veidošanā vai biznesā, viņa vienalga dziļi sirdī ir un paliek sieviete.Un tas nozīmē vien to, ka viņa veinmēr ar prieku nēsās sieviešu lietiņas, kā piemeram savu iemīļoto kažociņu, mazo briļianta rokassprādzīti un, protams, izsmalcinātu mežģīņu apakšveļu.

Apakšveļa ir kas tāds, uz ko Tu nevis vienkārši tērē naudu, bet gan dari to ar baudu, tādēļ ka tas ir skaisti, eleganti, seksuāli un iepriecina Tavu sirdi.

Apakšveļas izvēle lielākoties tiek balstīta uz sievietes iekšējām izjūtam, pārliecību sevī, savā skaistumā un pievilcībā. Izvēloties apakšveļu, sieviete ņem vērā visu - figūras īpašības, iemīļotās krāsu gammas, iekšējo noskaņojumu un tā tālāk. Bet, iespējams, svarīgākais ir tieši šī neaprakstāmā komforta sajūta, ko spēj dāvāt pareizi piemeklēta apakšveļa. Tieši šī iemesla dēļ 1998. gadā radās jauns apakšveļas zīmols DIVA SHARM, kas ražo augstas kvalitātes apakšveļu, kas sievietēm dāvā šo neatkārtojamo komforta sajūtu ar elegances pieskaņu.