Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

"Dream Light Planner"

Lelde Kovaļova ir "Dream Light Planner" autore un vadītāja. Ideja par pašas veidoto plānotāju radās, kad Lelde atklāja, ka Latvijā trūkst kvalitatīvu jaunā koncepta plānotāju, kurā varētu atzīmēt ne tikai savus ikdienas plānus, bet arī sapņus, mērķus, idejas, sportiskos uzdevumus un citas iedvesmojošas piezīmes.

2017. gadā "Facebook" portālā tika prezentēts pirmais plānotājs un tas izraisīja neticami lielu atsaucību. Dažu nedēļu laikā tika izpārdotas 3 plānotāja tirāžas. Tas pats atkārtojās arī 2018. gadā. 2019. gadā "Dream Light Planner" prezentē pirmo mērķu un motivācijas rokasgrāmatu Latvijā un līdz vasarai ir izpārdota vairāk nekā puse no tirāžas.

2019. gada rudenī iznāks jau trešais "Dream Light" plānotājs, kurš paredzēts 2020. gadam.

Ikdienā Lelde strādā par kino un video projektu producenti, ir absolvējusi Rīgas Starptautisko Ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolu, kur ieguvusi gan bakalaura, gan maģistra grādu, kopā ar vīru vada video studiju "Dream Light Studio", kura uzņēmusi īsfilmas ar pārsteidzošiem skatījumiem "Youtube kanālā" - līdz pat 14 miljoni unikālo skatījumu.

Kovaļovi ir autori vairākiem reklāmas, kino un video projektiem. Lelde ir arī Literārās akadēmijas absolvente un jau 2019. gada nogalē Latvijas izdevniecība LATVIJAS MEDIJI izdos Leldes pirmo grāmatu - psiholoģisko trilleri "Bezvēsts pazudušās". Leldes lielākais sapnis ir turpināt rakstīt psiholoģiskos trillerus, izdot sievišķīgos plānotājus un uzņemt kvalitatīvu kino. Ikdienā viņa aizraujas ar fitnesu, rakstniecību, grāmatu lasīšanu. Lelde audzina dēliņu Danielu un mopsi vārdā Hičkoks.