DABAS DOTS

Mēs dzīvojam un strādājam Latvijā. Latvija ir maza, skaista un ļoti tīra valsts Ziemeļrietumos. Mums ir garas ziemas un īsas vasaras, tieši tādēļ mūsu daba ir spēcīga un tīra. Mēs esam norūdījušies! Latvijas augi satur daudz bioaktīvo sastāvdaļu.
Latvieši ir strādīgi un ļoti atbildīgi cilvēki. Šeit liela daļa iedzīvotāju dzīvo viensētās un audzē tīru, bioloģisku pārtiku. Tie audzē tējas, ogas, augļus un daudz ko citu. Tas mums sniedz iespēju savos produktos izmantot tīras, bioloģiski aktīvas sastāvdaļas. Mēs atbalstām vietējos ražotājus, tādēļ liela daļa mūsus izejvielu tiek iepirkta no vietējiem zemniekiem. Mums svarīgākais ir produkta kvalitāte un izcilā garša, tādēļ mēs rūpīgi atlasām izejvielas un sadarbojamies tikai ar drošiem piegādātājiem. Mēs uzticamies cilvēkiem!

Mēs ražojam DIVINE TEA. Tieši tāda ir arī mūsu attieksme pret izejvielām, ražošanas procesu, dabu un cilvēkiem. Mēs esam godīgi un rūpīgi ražojot mūsu produkciju. Mēs nekonkurējam ar krāsainajiem un saldajiem dzērieniem. Mēs ražojam dzērienus cilvēkiem, kuri dzīvo tīri, kuriem ir svarīga veselība, garša un attieksme pret dabu. Mēs zinām, ka garšīgs var būt arī veselīgs, tādēļ izmantojot Ziemeļu pļavās augušos augus un ogas, mēs piešķiram saviem produktiem izcilu garšu. Ražojot produktus mēs izmantojam tikai īstas sastāvdaļas. Nē - sīrupiem un koncentrātiem. Mēs reali spiežam sulu, vāram tēju un iepakojam to pēc iespējas videi draudzīgākā iepakojumā. Sadarbojoties ar zinātniekiem, mēs katru produktu izstrādājam ar īpašu gādību un uzmanību pret mūsu patērētāju. Nobaudi DIVINE TEA un pārliecinies, ka veselīgs var būt arī garšīgs! Priekā!