"ECO Beauty"

Kosmētika sejai, ķermenim un vannām – mūsu LATVIJĀ ar rokām darinātā produkcija gatavota, izmantojot augstvērtīgas sastāvdaļas ar veselībai un ādas skaistumam nepieciešamajiem vitamīniem un minerālvielām, ar labai pašsajūtai vēlamajām ēteriskajām eļļām.

Kosmētikas ražotājam "Beauty Shop" piešķirta preču zīme "Dabīgs produkts". Tā ir atzinība par mūsu kompānijas uzcītīgo darbu, kā arī apliecinājums tam, ka mūsu izstrādājumi gatavoti no dabīgām izejvielām un nesatur kaitīgas piedevas.

Mūsu sortimentā ir vairāk par 50 ziepju šķirnēm, kuru sastāvā ietilpst saldo mandeļu eļļa, aromātiskās un gaisīgās ziepju bumbas ar sauso pienu un mitrinošām eļļām, daudzveidīgas masāžas eļļas, skrubji, maskas sejai un ķermenim, lūpu balzams. Mūsu maigie, barojošie kosmētiskie sviesti sejai un ķermenim, kuri izstrādāti no šī sviesta un kakao sviesta, ir bagātīga aminoskābju, proteīnu un vitamīnu krātuve.

Izsmalcināti parfīmi, aromātu dažādība, maiga krāsu gamma, liega mūzika un darbinieku atsaucība – tas viss, lai jūs justos labi un biežāk pasmaidītu!

"Beauty Shop" produkcija ir ar rokām darināta dabiskā kosmētika sejai, ķermenim un vannošanai. Tās sastāvā tiek izmantotas augstas kvalitātes sastāvdaļas, saturot ādai nepieciešamos vitamīnus un minerālus. Kosmētikas ražotājam "Beauty Shop" piešķirta preču zīme “Dabīgs produkts”, tādējādi vēršot uzmanību uz kompānijas piedāvātās kosmētikas dabīgo izcelsmi un augsto kvalitāti.

“Dabīgs produkts” preču zīme apliecina produktu atbilstību kritērijiem, tie nesatur kaitīgās piedevas, kā arī to ražošana atbilst prasībām - apkārtējā vide un ražošanas process neatstāj negatīvu ietekmi uz produkta kvalitāti un dabiskumu..."

“Šobrīd dzīvojam laikmetā, kad kvalitātei ne vienmēr tiek pievērsta pietiekoši liela nozīme – galvenais ir visu iegūt ātri, un nevienu īsti neinteresē, kādā ceļā. Tas attiecas gan uz pārtiku, dzērieniem, kā arī kosmētiku. Tieši tādēļ esam priecīgi, ka mūsu ražotajai kosmētikai piešķirta “Dabīgs produkts” preču zīme, tādējādi pierādot, ka tā guvusi atzinību kā dabīgs, kvalitatīvs un augstvērtīgs produkts.