Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

"Merķeļa drukas darbnīca"

Mūsu uzņēmumam SIA ''Areatech" ir vairāk nekā 15 gadu pieredze digitālās drukas jomā. Esam izveidojuši vairākus klientu apkalpošanas un preču pasūtījumu interneta portālus www.merkeladruka.lv, www.e-druka.lv, www.opus.lv.

Mūsu darbība ir saistīta ar drukas darbu veikšanu, kā lielformāta druka - plakāti (posteri), afišas, lielformātu fotogrāfijas, gleznu reprodukcijas, rasējumu druka, tehniskās dokumentācijas druka, vizītkaršu druka, fotogrāmatas, planšešu izgatavošanu, t-kreklu, krūzīšu un dažādu suvenīru apdruka, zīmogu, vizītkaršu izgatavošana. Kā arī strauju popularitāti iegūstošs dizaina produkts, foto uz kanvas(audekla). Tagad www.e-druka.lv mājas lapā ir iespējams izveidot diplomdarba (bakalaura, maģistra, promocijas, kvalifikācijas un citu darbu) iesiešanas un drukas pasūtījumu, kanvas izgatavošanu, fotogrāmatu izgatavošanas, kalendāru, t-kreklu un krūzīšu apdrukas pasūtījumu.

Lieliska klientu apkalpošana un apmierinātība ir garantēta visiem mūsu klientiem, kuri pasūtīs foto kanvas, kalendārus, fotogrāmatas un diplomdarba (bakalaura, maģistra, kvalifikācijas, promocijas u.c.) iesiešanu mūsu online portālā e-druka.

Tāpēc mēs strādājam cītīgi, lai iegūtu un saglabātu klientu cieņu. Mēs esam lepni par to, ko mēs darām un kā mēs to darām.

Mēs izmantojam tikai visaugstākās kvalitātes materiālus foto kanvas drukai. Kanvas auduma apdruka tiek veikta ar augstas kvalitātes ūdens izturīgām tintēm, ar jaunākās paaudzes digitālās drukas tintes printeriem. Tas ir iemesls, kāpēc mūsu kanvām kvalitāte saglabāsies daudzus gadus, tikpat labi, kā dienā, kad foto kanvas tika izdrukātas.

Mūsu kolektīvs novēl veiksmīgas ideju realizācijas mūsu e-druka mājas lapā.

Foto kanvas dažādos izmēros

Ienes savā interjerā unikālu un krāšņu odziņu! Iegādājoties kanvas, vari pasūtīt savas mīļākās fotogrāfijas uz audekla vai papildināt mājas sienas ar slavenu mākslinieku gleznu reprodukcijām. Pateicoties īpašajam lakojumam, kanvas ir viegli kopt un attīrīt no putekļiem, tapēc šis mājas krāšņums nesagādās liekas raizes. Kvalitatīvā foto glezna būs arī oriģināla dāvana, ko kādam dāvāt svētkos!
Pieejams vēl 26d 04h
-35%
9.10-40.30 €
14.00-62.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt