Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

"Floating Universe"

Floutinga salonā Rija VEF ir lielais divvietīgais sensorās izolācijas Floutings, kurā varat izbaudīt antigravitāciju vienatnē vai romantiskā gaisotnē pārī. Lai sajustu bezsvara stāvokli, ir jābūt pilnīgai tumsai un t*36.8*C. Mūsu Floutinga istaba to nodrošina! Jūs paši varat izvēlēties floutēt pilnīgā klusumā vai ar relaksējošu mūziku. Mēs izmantojam Magnija sāli Floutinga telpā, kuru floutējot ķermenis uzsūc un atjauno magnija rezerves organismā, tāpēc tiek noņemti muskuļu krampji, tiek izvadīti toksīni, samazinās stress un uzlabojas miega kvalitāte. Āda pēc peldes ir maiga un gluda.

Romantiskā Pāru floutinga seansā ir iespēja izbaudīt nebijušas sajūtas – atrodoties divatā pilnīgā tumsā bezsvara stāvoklī, skanot vieglai mūzikai , ķermeņi nemanāmi slīd pa silto ūdens virsmu un izbauda negaidītus un vieglus pieskārienus – tā ir unikāla pieredze, kas ļauj pārim kļūt emocionāli vēl tuvākiem!

Mēs atklājam veidus, kā iziet no ķermeņa uzliktajiem rāmjiem, lai apzinātos savu patieso Es – neviltotu un skaistu. Tā ir unikāla iespēja ar fizisku instrumentu palīdzību sakārtot galvu, nomierināt ķermeni un atbrīvot enerģiju, ļaujot uzplaukt un izpausties personības dziļākajai būtībai.