Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

NEO

AS Neo savu darbību uzsāka Rīgā, 1991. gada vasarā.

Uzņēmuma veiksmīgas darbības un konkurētspējas nodrošināšanas pamatā ir mūsu klientu vēlmju apmierināšana. Tādēļ mūsu uzņēmuma uzdevums ir iepazīstināt mūsu klientus ar plašo produktu klāstu, ko piedāvā AS Neo, un palīdzēt tiem izvēlēties un iegādāties vispiemērotāko.

Mūsu uzdevums ir palīdzēt klientiem izvēlēties vispiemērotāko koka konstrukciju, veikt to montāžu un projektēšanu, tā palīdzot iekārtot gan privātos dārzus, gan veidojot kempingus, tirdzniecības un atpūtas vietas. Katru gadu mēs piedalāmies izstādē "Māja - 1", kas ir lielākā izstāde Baltijā, kā arī sadarbojamies ar tirdzniecības centriem dārza māju eksponēšanā.

Sieviešu pilsētas velosipēds ŽUBĪTE

JAUNAIS 2020. GADA MODELIS! Piedāvājumā atgriezusies ŽUBĪTE - elegantais pilsētas velosipēds, kura dizains radīts par godu Latvijas simtgadei un tam, lai ik dienas svinētu sievišķību! Pārvietošanās ar velosipēdu ir dabai un veselībai draudzīga alternatīva sabiedriskajam transportam - ar to ātri un ērti varēsi nokļūt no punkta A līdz punktam B, kā arī braukāties tāpat vien, lai izvēdinātu domas. Radot ŽUBĪTI, par visu ir padomāts. Rāmis ar zemu izliekumu, īpašs ķēdes sargs, lai neierautu kleitu, brūnas ādas apdare, glīts groziņš un trallinošs zvaniņš - viss, lai ikviena dāma skaisti un netraucēti varētu doties savās ikdienas gaitās!
Nopirkts: 1  Pieejams vēl 15d 00h
Saņemšana no: 28.07.
-18%
320.00 €
390.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt