Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Preces varat saņemt Rīgā, Aristida Briāna ielā 9a-314.kab., 3.stāvā (iepriekš Cēsu iela 23), darba dienās no plkst.10:00 -18:00! Pie ieejas durvīm spiediet kodu 314. Gaidīsim ciemos!

NUTEGO

Nuteko zīmols radās iedvesmojoties no viena no visvērtīgākajiem produktiem pasaulē - riekstiem.

Mīlot šos vērtīgos dabas produktus, mēs esam izstrādājuši dažādus ļoti lielas riekstu daļas saturošus našķus (riekstu krēmus, sviestus, trifeles, tortes, konfektes), kas ir ne tikai garšīgi, bet arī dabīgi un satur ļoti daudz vērtīgu uzturvielu un vitamīnus.

Nuteko idejas pamatā ir rūpes par mums visdārgāko - veselību, tāpēc mēs ražojam garšīgus produktus, kas nesatur konservantus, antioksidantus - e vielas, palmu taukus, trans-taukskābes vai ģenētiski modificētus organismus. Tieši pretēji - Nuteko izmanto tikai dabīgas, augstvērtīgas un uzturvielām, vitamīniem bagātas izejvielas. Ar katru mūsu produkcijas kumosu Jūs sniegsiet savam ķermenim ar olbaltumvielām, labo taukskābju (omega3, omega6) bagātu un sabalansētu ogļhidrātu devu.

Mēs ceram, ka Jūs iemīlēsiet mūsu dabīgos gardumus un Jums tie garšos tik pat ļoti, cik mēs sniedzam savu mīlestību tos ražojot!