Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

NUTEGO

Nuteko zīmols radās iedvesmojoties no viena no visvērtīgākajiem produktiem pasaulē - riekstiem.

Mīlot šos vērtīgos dabas produktus, mēs esam izstrādājuši dažādus ļoti lielas riekstu daļas saturošus našķus (riekstu krēmus, sviestus, trifeles, tortes, konfektes), kas ir ne tikai garšīgi, bet arī dabīgi un satur ļoti daudz vērtīgu uzturvielu un vitamīnus.

Nuteko idejas pamatā ir rūpes par mums visdārgāko - veselību, tāpēc mēs ražojam garšīgus produktus, kas nesatur konservantus, antioksidantus - e vielas, palmu taukus, trans-taukskābes vai ģenētiski modificētus organismus. Tieši pretēji - Nuteko izmanto tikai dabīgas, augstvērtīgas un uzturvielām, vitamīniem bagātas izejvielas. Ar katru mūsu produkcijas kumosu Jūs sniegsiet savam ķermenim ar olbaltumvielām, labo taukskābju (omega3, omega6) bagātu un sabalansētu ogļhidrātu devu.

Mēs ceram, ka Jūs iemīlēsiet mūsu dabīgos gardumus un Jums tie garšos tik pat ļoti, cik mēs sniedzam savu mīlestību tos ražojot!

NUTEGO 100% dabīgie riekstu krēmi

Smērē uz maizes, ēd ar karoti no burciņas, cienā radus un draugus! Vienaldzīgs nepaliks neviens! NUTEGO 100% dabīgie mandeļu un Indijas riekstu sviesti kā arī saldais zemesriekstu sviests garšos ikvienam. No brokastīm līdz uzkodām vēlā vakara stundā - izvēloties riekstu sviestus, Tu sniegsi savam ķermenim uzturvielām bagātu lādiņu! Pagaršo kādu no pasakaini gardajiem produktiem un uzcienā arī citus.
Nopirkts: 50  Pieejams vēl 4d 18h
Saņemšana no: 22.06.
Piegāde no: 22.06.
Cena
2.60-5.50 €
Pirkt Vēlos Apskatīt