Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Interneta veikals "TavaTelpa.lv"

SIA "Sārmi 4" interneta vietne www.tavatelpa.lv ir pilna servisa internetveikals, kas piedāvā plašu mājsaimniecības preču klāstu. Esam oficiālie pārstāvji visiem savā veikalā atrodamiem zīmoliem. Tas nozīmē, ka tikai pie mums varēsiet atrast visplašāko mūsu pārstāvēto zīmolu sortimentu, kā arī augstāko apkalpošanas servisu. Uzņēmums ir dibināts 1999.gadā un Latvijas tirgū stabili turas līderu pozicijā. Pateicoties mūsu daudzo gadu laikā iekrātai pieredzei, visi zīmoli un produkcija, ir rūpīgi atlasīti un pircēju atzīti kā pieprasīti un kvalitatīvi.

Katram klientam tiek piedāvāta individuāla pieeja, profesionāla apkalpošana, precīzs un ātrs pasūtījumu izpildījums, un piegāde visā Latvijas teritorijā.
Preces tiek tirgotas no noliktavas Rīgā, Ganību dambī 30B, kurā ir ierīkota plaša preču demonstrācijas zāle, kas mūsu klientam sniedz iespēju preci aplūkot klātienē, izvērtēt tās pielietojumu ikdienā un sanemt to uzreiz, jo visas preces ir pieejamas uz vietas!

Pārtikas uzglabāšanas trauki un pudeles

Piedāvājumā dažādu dizainu ūdens pudeles un pārtikas uzglabāšanas trauki! Elastīgais silikona blīvējums un četru malu noslēgšanas sistēma garantē, ka trauks ir hermētiski noslēgts, turklāt trauciņi ir gaisa un šķidrumu necauraidīgi - tas nodrošina pārtikas produktu svaigumu ilgāku laiku! Trauki ir ērti lietojami un, kad nepieciešams, tos var novietot uz sāniem vai droši transportēt. 
Nopirkts: 5  19h
Saņemšana no: 02.08.
Piegāde no: 02.08.
Cena
2.14-19.05 €
Pirkt Vēlos Apskatīt