Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

"Cintamani Baltic"

Vairāki domubiedri, kuri vadīja savas dienas stingrā pārliecībā, ka kādu dienu pasaule atgriezīsies pie eko dzīvesstila, sanāca kopā un radīja vietu, kurā tikties līdzīgi domājošajiem. Tā kā "bio" plūst viņu dzīslās, šo kopā sanākšanas vietu, kur stiprināt pārliecību par visu dabīgo, viņi nodēvēja par "Biotēku".

Pirmā "Biotēka" tika atvērta 2005. gadā, Cēsu ielā, tā aizsākot eko ēru Latvijā. Šodien "Biotēka" ir lielākais ekoveikalu tīkls Latvijā ar visplašāko eko produktu sortimentu. 10 veikali Rīgā, www.BIO.lv interneta veikals viscaur Latvijā, beziepakojuma #zerowaste stila "Zeroveikals", kā arī 4 "Biotēkas" Lietuvā iezīmē eko pārliecības pieaugumu mūsu zemē.

LOVEA matu un ķermeņa kopšanas kosmētika

Pēc karstās vasaras sezonas sejas, ķermeņa un matu kopšanai nepieciešamas īpašas rūpes - palutini sevi ar dabīgo un augstvērtīgo LOVEA kosmētiku! Piedāvājumā barojoši šampūni, kondicionieri un matu maskas, sejas maskas ar rozā, zaļajiem vai baltajiem māliem un aromātiskas dušas želejas - viss nepieciešamais, lai Tu šajā rudenī mirdzētu savā dabiskajā skaistumā!
Nopirkts: 24  Pieejams vēl 8d 04h
Saņemšana no: 11.09.
Piegāde no: 27.09.
līdz50%
3.60-5.88 €
6.70-9.80 €
Pirkt Vēlos Apskatīt