Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Interneta veikals "Visertak.lv"

Ar nosaukumu "Synergy" ienācām apavu un apģērbu tirgū 2009. gadā, bet šajā nozarē strādājam jau vairāk kā 15 gadus.

Piedāvājam klientiem Latvijā, Lietuvā un Igaunijā HiTec un Magnum apavus darbam; arī ļoti komplicētās un specifiskās darbavietās - militārais un apsardzes dienests, kokapstrāde, metālapstrāde u.tml., kā arī apavus tūrismam, sportam un ikdienai. Piedāvājam arī HiTec un Magnum somas, apģērbus, aksesuārus (termozeķes, cimdi, termoveļa u.c.)

BooRoo un Bearpaw dabīgās ādas apavus ar 100% aitas vilnas oderējumu.

Palladium, Wrangler, Boxfresh, K-Swiss apavus modernai un komfortablai katrai dienai.

Northland Professional apavus un aksesuārus aktīva dzīvesveida cienītājiem.

High Sierra somas, izcilas kvalitātes mugursomas, plecu somas, sporta un ceļojumu somas, pilsētai, pārgājienam, ceļojumam - aktīvai dzīvei!

Urban&Outdoor apģērbu un aksesuārus, īpaši izgatavotus katras organizācijas darba specifikai, lieliem uzņēmumiem izgatavojam speciāla pasūtījuma produktus, individuāli pielāgotus profesijas nepieciešamībām.

Veidojam individuālu sadarbību ar uzņēmumiem - apsardzes dienestiem, policijas un militārām struktūrvienībām, visdažādāko profilu ražošanas nozaru pārstāvjiem, kam nepieciešami profesijas specifikai atbilstoši apavi un/vai apģērbs. Veidojam individuālus piedāvājumus un risinājumus, nodrošinām ar labas kvalitātes un specifikai atbilstošiem produktiem.