Меню
Моя корзина ()
Этот товар успешно добавлен в корзину!
Желания ()
Добавлено к желаниям

Vadība

Laura
Pērkam Kopā vadītāja
Ar nerimstošu entuziasmu un gādīgu atbalstu Lauras spēks ir spēt ieeļļot katru no Pērkam Kopā zobratiņiem tā, lai tie grieztos aizvien efektīvāk. Viņa nebaidās uzdrīkstēties sasniegt ideju virsotnes un enerģiski virza Pērkam Kopā dzinēju pretī jauniem sasniegumu apvāršņiem.
Anna
Pārdošanas vadītāja
Ar spirgtu humora izjūtu un izteikti stratēģisku vīziju Anna ir ugunīgākais kolektīva stūrakmens, kurš spēs pārdot pat pērnā gada kalendāru. Un tomēr - Anna vienmēr ir soli priekšā un gādā, lai Pērkam Kopā piedāvājumu klāstā būtu tikai paši labākie produkti un pakalpojumi.

Projektu vadības komanda

Irita
Pārdošanas projektu vadītāja
Lai kādas krīzes stātos ceļā, Irita ar visu tiek galā ar nesalaužamu mieru. Diplomāte ar talantīgas pārdevējas dzirksti sirdī - Irita ik dienas pārsteidz ar jauniem aktīvās atpūtas un izklaides piedāvājumiem.

Atbalsta komanda

Anita
Klientu atbalsta speciāliste
Ik dienas tērpusies siltā smaidā un laipnībā, sevī glabājot apņēmīgu cīnītājas dvēseli, Anita ar rūpīgu un apdomīgu darbu Pērkam Kopā dārzam liek uzziedēt aizvien krāšņāk - viņas piedāvājumi spēj pārsteigt ne tikai klientus, bet arī mūs pašus.
Guntars
Programmētājs
Guntars darbina visu Pērkam Kopā tehnisko pusi, tāpēc vienmēr ir ļoti pieprasīts un aizņemts. Guntars zina, ka bez viņa mēs būtu kā bez rokām – tāpēc vienmēr ir gatavs palīdzēt un aši risināt tehniskas kļūmes.

Tekstu komanda

Monta
tekstu autore
Virknēt burtus vārdos un vārdus teikumos tā, lai ievestu citus savā skaistajā brīnumu pasaulē – tas Montai ir pa spēkam. Turklāt viņa to dara ar dubultjaudu – gan gatavojot piedāvājumu tekstus, gan izkopjot Pērkam Kopā blogu.
Tatjana
tulkotāja
Tatjana čakli pārvērš Pērkam Kopā tekstus krievu valodā. Viņai ir pa spēkam iztulkot pilnīgi visu – no sarežģītākā ķīmiskā savienojuma līdz pat poētiskiem zīmolu aprakstiem.

Vizuālā noformējuma komanda

Krista
grafiskā dizainere / fotogrāfe
Ar fotogrāfiju sirdī un kompozīciju dvēselē Krista spēj radīt vizuālo noformējumu it visam – sākot no romantiskām kleitām un beidzot ar ekstrēmām aktivitātēm. Jebkura trakākā ideja var kļūt reāla, kad talkā nāk viņas foto un video prasmes.