Меню
Моя корзина ()
Этот товар успешно добавлен в корзину!
Желания ()
Добавлено к желаниям

KOMANDA

LAURA MILLERE
LAURA MILLERE
"Pērkam Kopā" vadītāja
Ar nerimstošu entuziasmu un gādīgu atbalstu Lauras spēks ir spēt ieeļļot katru no „Pērkam Kopā” zobratiņiem tā, lai tie grieztos aizvien efektīvāk. Viņa nebaidās uzdrīkstēties sasniegt ideju virsotnes un enerģiski virza „Pērkam Kopā” dzinēju pretī jauniem sasniegumu apvāršņiem.
ANNA POČUJEVA
ANNA POČUJEVA
Pārdošanas vadītāja
Ar spirgtu humora izjūtu un izteikti stratēģisku vīziju Anna ir ugunīgākais kolektīva stūrakmens, kurš spēs pārdot pat pērnā gada kalendāru. Un tomēr - Anna vienmēr ir soli priekšā un gādā, lai „Pērkam Kopā” piedāvājumu klāstā būtu tikai paši labākie produkti un pakalpojumi.
Aija Daukste
Aija Daukste
projektu vadītāja
Aija vienmēr draudzīga, pozitīvas enerģijas pilna un gatava jaunai sadarbībai. Savam darbam pieiet ar sirdi un dvēseli, tāpēc spēj apburt pat skeptiskākos sadarbības partnerus.
Irita Adiņa
Irita Adiņa
projektu vadītāja
Lai kādas krīzes stātos ceļā, Irita ar visu tiek galā ar nesalaužamu mieru. Diplomāte ar talantīgas pārdevējas dzirksti sirdī - Irita ik dienas pārsteidz ar jauniem aktīvās atpūtas un izklaides piedāvājumiem.
SABĪNE SLOBODJANE
SABĪNE SLOBODJANE
projektu vadītāja
Sabīne ir kodols, kas satur kopā visus “Pērkam kopā” atomus. Viņas galvenie ieroči ir smaids, optimisms, pacietība un radošums, vienmēr meklējot jaunas idejas un risinājumus mūsu darba uzlabošanai.
AIVA DREIMANE
AIVA DREIMANE
administratore
Kā gaismiņa tuneļa galā Aivas nomierinošā balss atrisinās ikvienu neskaidrību un jautājumu! Aiva ir mūsu klientu atbalsta speciāliste, kura tostarp parūpējas, lai kolēģiem nekad netrūktu pildspalvu, našķu un silta smaida.
BAIBA MARTUZĀNE
BAIBA MARTUZĀNE
rēķini / loģistika
Bez Baibas sabruktu visa rēķinu un pavadzīmju sistēma, taču viņa nav vienkāršs grāmatvedības rūķis. Drīzāk biroja labais gariņš, kas seko līdzi arī tam, lai preces tiktu laicīgi atvestas un lai klienti visu saņemtu laikā.
GUNTARS SKAPSTS
GUNTARS SKAPSTS
programmētājs
Guntars darbina visu "Pērkam Kopā" tehnisko pusi, tāpēc vienmēr ir ļoti pieprasīts un aizņemts. Guntars zina, ka bez viņa mēs būtu kā bez rokām – tāpēc vienmēr ir gatavs palīdzēt un aši risināt tehniskas kļūmes.
EGIJA KEIŠA
EGIJA KEIŠA
grafiskā dizainere / fotogrāfe
Egija ir bilžu un krāsu meistare, kura prot atšķirt "jūras aļģu" krāsu no "tumšo piparmētru" krāsas un neapmaldīties milzīgā kleitu modeļu daudzumā. Viņas radītās fotogrāfijas palīdz klientiem labāk reklamēt savu produkciju.
TATJANA SUHOVIČA
TATJANA SUHOVIČA
tulkotāja
Tatjana čakli pārvērš "Pērkam Kopā" tekstus krievu valodā. Viņai ir pa spēkam iztulkot pilnīgi visu – no sarežģītākā ķīmiskā savienojuma līdz pat poētiskiem zīmolu aprakstiem.