Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Izbrauciens pa Daugavu ar kuģīti "Vecrīga"

Izbaudi mierpilnus saulrietus vai ģimenisku dienu! Atpūtnieku iecienītais kuģītis "Vecrīga" Tevi vedīs burvīgiem skatiem pilnā braucienā pa Daugavu - izvēlies "Rīgas panorāmas reisu" vai romantisko "Saulrieta reisu", un Tu varēsi rāmi vizināties līdz pašiem jūras vārtiem un atpakaļ. Lieliska ideja romantiskam vakaram divatā, jautrai ballītei ar draugiem vai brīvdienu piedzīvojumam ģimenes lokā!
Nopirkts: 85  Pieejams vēl 25d 01h
līdz50%
2.00-12.00 €
3.00-20.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Apceļo Igauniju: Tallinas rožu svētki

Ņem līdzi otru pusīti, draugus vai visu ģimeni un dodieties neaizmirstamā vienas dienas atpūtā uz mūsu kaimiņvalsti - Igauniju! Brauciens norisinās Tallinas jūras svētku laikā, kuros varēsi uzzināt un piedzīvot daudz ko jaunu, savukārt dvēselei īstenu baudījumu sniegs botāniskā dārza apskate, kurā ar savu smaržu un krāšņumu apmeklētājus priecē simtiem dažādu rožu. Tallinas vecpilsēta, Rātes aptieka, pusdienas viduslaiku krodziņā - Tevi sagaida tas viss un vēl vairāk!
Nopirkts: 21  01h
-20%
15.90 €
20.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Limfodrenāžas gaisa zābaki ķermenim

Limfodrenāža ir mehāniska masāža ar mainīgu gaisa spiedienu. Tās rezultātā uzlabojas asinsrite un limfas plūsma visā ķermenī. Procedūra palīdz pret celulītu, novērst dažādas izcelsmes tūskas, likvidēt venozās atteces traucējumus. Ļoti efektīva "smagu" un pietūkušu kāju problēmu gadījumā!
Nopirkts: 36  Pieejams vēl 1d 01h
līdz63%
4.50-70.00 €
12.09-100.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Mierpilns brauciens ar kuģīti

Pavadi burvīgu dienu ar radiem vai draugiem! Ja izvēlēsies braucienu uz Jūrmalu, tad varēsi vērot Mīlestības salu, baudīt Buļļupi, kas savieno Lielupi un Daugavu. Kuģojot pavērsies skats uz Bolderāju, varēsi redzēt daudzas neskartas pludmales, dabu, klusas un romantiskas ainavas niedru ielokā, kā arī akmens skulptūru parku. Nokļūstot Lielupē, pavērsies skats uz seno Lielupes ieteku jūrā un Balto kāpu. Piedāvājumā arī īpaši romantisks saulrieta reiss uz Jūras vārtiem. Atmiņā paliekoša atpūta garantēta!
Nopirkts: 15  Pieejams vēl 26d 01h
līdz50%
10.00-20.00 €
20.00-30.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...